Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Dobar dan, preporučite mi memorijsku karticu od 16gb za „naš“ telefon.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa neka brendovana i sto brza class 10 kartica ce da zadovolji.
 
Ne znam da li vredi rutovati telefon da bih aktivirao DT2W funkciju

Pa zavisi koliko ti je ta opcija bitna. Lično mislim da samo zbog toga se ne vredi cimati, ali opet, ako ti je bitno onda je druga stvar.

Anyway, da prijavim da od kako sam zbog onog neotvaranja aplikacija očistio keš particiju telefon radi odlično. Posle nadogradnje na N je rađen factory reset tako da mi nikako nije jasno zašto je pravio gluposti, a sad posle ovoga je došao sebi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
SS baterije kod B381.
126ad18caa34c4d4f3b28f1670c57c1b.jpg
5e50ad46de06e8789a2598cc1766f8c7.jpg
2707d0e8714869a50a4da0bbbd8b2d80.jpg
68f09e954705161d8d8882f0eb98b68a.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sta ti je tolko izvuklo bateriju....jesi slikao sa blicem ;) ili si bio na suncu ceo dan. Ne bi smelo toliko, sa 4h Sota bi trebalo da ti ostane ne manje od 40%.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Pa po čitav dan na torrentima, Tapatalk, FB.. :D Torrent često ostaje da radi u pozadini, a možda je i backup uključen, provjeriću...

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima
Ima li neko saznanja hoće li ovaj VNS-L31C440B132 ikada dobiti Nougat
Hvala
 
Odradio sam hard reset na b380 pre nekih 2 nedelje, i za sada sve radi lepo, nfc se vise ne pali sam od sebe, mada sad sam primetio da se ponekad bluetooth upali sam od sebe. Ima li neko taj problem i koje je resenje? Valjda nije opet hard reset? :d
 
Pozdrav svima
Ima li neko saznanja hoće li ovaj VNS-L31C440B132 ikada dobiti Nougat
Hvala
Ja kolko znam c440 ima cak I b380 na Ffinderu. Probaj tako da ubacis prvo b370 full oko 2 Gb, preko Ff, a onda probaj b380, mada b380 trazi neke aitorizacije, mozda I prodje. Ali prvo b370. Pozzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Ima čak i B382 za VNS-L31C440.
Al prethodno napravi mesta na internoj memoriji,kao što i piše u changelog-u,pod tačkom 3:"3. Za bolje korisničko iskustvo pre ažuriranja proverite da li je dostupno 4,5 GB ili više slobodnog prostora."

Ashampoo_Snap_2017.06.21_13h18m25s_001_.png
 
Ima čak i B382 za VNS-L31C440.
Al prethodno napravi mesta na internoj memoriji,kao što i piše u changelog-u,pod tačkom 3:"3. Za bolje korisničko iskustvo pre ažuriranja proverite da li je dostupno 4,5 GB ili više slobodnog prostora."

Pogledajte prilog 231624

Skinuo sam update zip na internu memoriju kao i onu proxy app. Sta dalje blage veze nemam. Ako neko moze pomoći - super.
Hvala na informaciji
 
Skinuo sam update zip na internu memoriju kao i onu proxy app. Sta dalje blage veze nemam. Ako neko moze pomoći - super.
Hvala na informaciji
Nisi trebao skidati. Imaš uputstvo u prvom postu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam na C440B370 i ff mi izbacuje i 380 i 382, koja je razlika i da li uopste raditi dalje updateove? Radi mi super iovako taman sam se navikao, ima li dalje nesto sto nemam sad? Mora li opet hard reset na kraju ako bih radio? Kapiram sa MM na N da je trebao i odradio sam ali kad vec imam N sad da li je poteebno?
 
Pitanje dal mozes da azuriras b380 sa Ff. Klikni na proveru dostupnosti te verzije za tvoj Imei. Neko je probao vec b382 sa Ff I nije prosla autorizacija. Inace b380 sadrzi neke sistemske zakrpe I optimizacije, dok b382 samo google security update. Inace nikad ne treba preskakati updatove, uvek redom nadogradnja. Pozzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Ok provericu sutra, a za hard reset? Mora posle svakog updatea znaci? To me najvise odvraca nemam zivaca da opet krecem od nule.
 
Nikad hard reset nije obavezan, ako ti nesto lose radi posle update, odradis hard reset.
 
Dobar dan, preporučite mi memorijsku karticu od 16gb za „naš“ telefon.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Uzmi Sandisk ultra speed ili extreme speed 16gb je malo ja sam moju napunio i ocu da je prodam moja je Transcend, jer samo Transcend i Sandisk su za mene ok

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Pitanje dal mozes da azuriras b380 sa Ff. Klikni na proveru dostupnosti te verzije za tvoj Imei. Neko je probao vec b382 sa Ff I nije prosla autorizacija. Inace b380 sadrzi neke sistemske zakrpe I optimizacije, dok b382 samo google security update. Inace nikad ne treba preskakati updatove, uvek redom nadogradnja. Pozzz

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
Ja sam probao B382 i 383 i obrisao je fajl i dalje nece preko ff.
Nego da li vam se desavalo da kada menjate teme da ikonica za bateriju koja je bila uspravna na predhodnoj temi pa se vrati na klasicnu Emui temu ikonica i dalje ostaje ista, jedino resenje sam nasao u wipe cashe iz boot menija i tad vrati ikonicu u normalu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam probao B382 i 383 i obrisao je fajl i dalje nece preko ff.
Nego da li vam se desavalo da kada menjate teme da ikonica za bateriju koja je bila uspravna na predhodnoj temi pa se vrati na klasicnu Emui temu ikonica i dalje ostaje ista, jedino resenje sam nasao u wipe cashe iz boot menija i tad vrati ikonicu u normalu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam probao B382 i 383 i obrisao je fajl i dalje nece preko ff.
Nego da li vam se desavalo da kada menjate teme da ikonica za bateriju koja je bila uspravna na predhodnoj temi pa se vrati na klasicnu Emui temu ikonica i dalje ostaje ista, jedino resenje sam nasao u wipe cashe iz boot menija i tad vrati ikonicu u normalu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Izgleda da je tvoj telefon univerzalan čim pokušavaš da instaliraš i SINGLE (B383) L11 i DUAL (B382) L31 ROM.;)
Za svaki slučaj proveri u O telefonu koliko IMEI-a imaš da ne bude na kraju NRD90M test-keys.
 
Poslednja izmena:
Na koju foru da se omogući srpska qwerty tastatura na gboard-u ? Ne vidim nigde u podešavanjima jezika latinični unos...
 
Na način da ti telefon bude na engleskom. I postoji relacija da se čekira dva i više jezika, npr eng • sr i dobiješ full qwerty sa predikcijom za oba jezika.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Na način da ti telefon bude na engleskom. I postoji relacija da se čekira dva i više jezika, npr eng • sr i dobiješ full qwerty sa predikcijom za oba jezika.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Kako da dobijem full qwerty kada telefon nema latinični unos? Omogucim sr latinicu qwerty(u gboard-u), ali kada redirektuje na stranu na kojoj treba da se omogući pomenuti jezik...on ne postoji u ponudjenim jezicima.
 
Ima itko da preporuci neku dobru temu ova mi je malo dosadila a dosta sam ih probao i ne odgovaraju mi :/

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Ima itko da preporuci neku dobru temu ova mi je malo dosadila a dosta sam ih probao i ne odgovaraju mi :/

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ja furam Pure AOSP već duže vreme. :D
 
Jel se moze ikako tu staviti stock baterija od emuia probao sam sa dark aosp u emui theme editor ali onda dobijem jednu bateriju preko druge

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ahahahaha! Ma samo restartuj telefon kad ti se desi to sa baterijom. :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Vrh Dno