Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Za L31 ..a za L21 C432 je zadnji B380/381 ..mozda I bude jos koja zakrpa ostaje da se nadamo... [emoji1]

Huawei VNS-L21C432B371
 
Za svaki P9 lite ce biti istih zakrpa.
 
Supruga ima bug da joj vremenska prognoza prikazuje temperaturu u Farenhajtima, kao i da se nfc pali sam od sebe.
Kupljen u Vipu trenutno na Nougat 370 verziji.
Ima li ispravke za ovo?
 
Hard reset rešava nfc

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Meni se nfc sam rješio vise se ne pali poslje restarta a nisam odradio hard reset ocito samo vremena treba da sve legne kako treba

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Supruga ima bug da joj vremenska prognoza prikazuje temperaturu u Farenhajtima, kao i da se nfc pali sam od sebe.
Kupljen u Vipu trenutno na Nougat 370 verziji.
Ima li ispravke za ovo?

Za NFC si dobio odgovor, a za F° umesto C° niko nema resenje... Mozda sl.nadogradnja ispravi, mada sumnjam jer na 381 je isto...
 
Raja, evo ja updateovah i još ono što mi je došlo da updateujem na Nougatu...
Nego, primijetio sam da od tada kada upalim uređaj, odnosno restartujem upali se NFC...
I da, nikako ne mogu Google Assitant da osposobim.. Updateovana mi Google App, Google play services, pretraživać, na English USA nagodio sve, ali neće, kada zadržim samo mi se pojavi ono sa onim ikonama za restorane, barove itd... nezz kako se zove
 
Raja, evo ja updateovah i još ono što mi je došlo da updateujem na Nougatu...
Nego, primijetio sam da od tada kada upalim uređaj, odnosno restartujem upali se NFC...
I da, nikako ne mogu Google Assitant da osposobim.. Updateovana mi Google App, Google play services, pretraživać, na English USA nagodio sve, ali neće, kada zadržim samo mi se pojavi ono sa onim ikonama za restorane, barove itd... nezz kako se zove
NFC ce se sam riješiti samo mu daj malo vremena a za ostalno ne znam ako te toliko smeta a imas dovoljno vremena napravi hard reset pa sta bude

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Ma evo Assistan mi radi opet, nisam bio promijenio Google App na English, malo opet koristio i vratio na BiH i mobitel i Google, i sad piše da ne podržava... A za NFC ne smeta mi toliko, samo da se neće paliti kada ne treba...
 
Jel citate vi temu uopste?

100 puta je pisano za NFC...
 
Na poslednjih 10 strana je barem 5 puta pisano za NFC.

Pre nego sto napisete nesto, prelistajte barem poslednje strane teme..
 
Ja pokrenuo juce preko ff B382 i skine 4 update fajla od po 189Mb i ne smem da instaliram, nesto mi mnoogo cudno
2b2030233b24e27ab5a2201fdcd7349b.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Zato sto si kliknuo 4 puta na send to updater ;) Brisi to pa probaj opet.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi, preko noći je uspeo da sa ~1,2gb slobodnog prostora, padne na ~300mb i da traži da oslobodim memoriju. Jel se dešavalo nekome ovo? Gde, tj šta bi moglo da je zauzelo toliko memoriju. Ceo dan tražim da obrišem to, ali ne uspevam?
Inače, na nugatu sam.
 
Ma mislim da imas opciju da odustanes tu u updateru, obrisi fajlove za update iz foldera gde su smesteni, a imas I u Ff u podesavanjima da ispraznis privremeni folder HWff.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21C432B380 uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi, preko noći je uspeo da sa ~1,2gb slobodnog prostora, padne na ~300mb i da traži da oslobodim memoriju. Jel se dešavalo nekome ovo? Gde, tj šta bi moglo da je zauzelo toliko memoriju. Ceo dan tražim da obrišem to, ali ne uspevam?
Inače, na nugatu sam.

Obrisi kes.
memory and storage / storage cleaner.
I ubij sve aplikacije koje su pokrenute.
 
Ljudi, meni iz nekog razloga gasi wifi kad uđe u sleep. Može li se to isključit ili je neki bag?

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
 
Pozz svima, jel ima neko problem da je gasenje ekrana automatstki posle 15 sek i da to nemoze da se promeni.
 
Ma znam sve to ali kad hocu da otvorim i promenim vreme zakljucavanja uopste mi ne dozvoljava da udjem u taj podmeni,
 
Ma znam sve to ali kad hocu da otvorim i promenim vreme zakljucavanja uopste mi ne dozvoljava da udjem u taj podmeni,
Da ti nije mozda ukljucen power saving u podesavanjima za bateriju?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
E jeste to bio problem, neznam kako nisam to video odmah, hvala, nerviralo me bas.
 
Kako generalno radi telefon sa Nougatom? Vidjao sam u poslovnicama i lepo izgleda. Jos sam na nekom B130 softveru.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

radi odlicno sve lepo kako i treba .... ja sam odradio hard reset (volume + i power kad je ugasen fon) zatim obrisao ono ponudjeno cache mem i wipe nesto , telefon radi super puj puj puj da ne ureknem ...
 
Nazad
Vrh Dno