Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Sve što ste opisali karakteristično je i za note 4 :)
Tamna tema Tapatalk-a sve otkrije :D

krastavac amoled ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Karakteristicno je to za svaki Amoled. Ako zelite Smearing Textra + black skin su odlicni. :D
A Textra + dark za sarenilo na sivoj pozadini. To i drugari sa Sljamsung telefonima imaju. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni je ekran perfektan na telefonu. Sad sam bas zagledao, ne vidim nista od toga što su neki naveli.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Takođe, palio sivu sliku, totalno jednako izgleda ekran u svim delovima na svakom osvetljenju... Na tt isto tako...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
U tapatalku ne moze da se provali od teksta a i inace moze da se vidi samo u totalnom mraku + odredjeno osvetljenje. Moras da ga pogodis. :)
Ma ok je ekran generalno, ovo je problem sa svakim Amoledom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam gledao u sivu preko celog ekrana i nikakvih fleka nema. 350e ako neko hoće [emoji23]

Sent from my Nexus 6P
 
Kažem da sam i na sivoj pozadini gledao i nema ništa... Vi niste imali sreće... 349e...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Verovatno će uskoro stići 7.1 beta na 6p stigla je preview verzija na emulatore.

7.1.PNG
 
biti ili ne biti beta zamorče pitanje je sad... ajde neko od svežih nexusovaca da isproba ovo prvi, vama je sve ovo novo i cool [emoji23]
 
A Sta ima da se proba kad je sve isto? :D Sve sto je dobro smo vec portovali/modovali :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja sam bio na beti sa android N skoro od početka nisam imao skoro nikakvih problema. Par nesistemskih aplikacija nije radilo kako treba dok ih nisu optimizovali :)
 
Kako proveravate to sa ekranom? Chrome? Šta sa njim?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ko je prosao wp beta program nece mu ovo tesko pasti. Skida se...
 
Kako proveravate to sa ekranom? Chrome? Šta sa njim?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Pogasis sve tabove i osvetljenje stavis otprilike kod dana (malo pre zareza za mesec) i videces sarenilo u punom sjaju. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja bih takav telefon vratio...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
timeline za 7.1.1

Preview 1 (Android 7.1.1 initial release, beta, final APIs) (danas)
Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel C

Preview 2 (Android 7.1.1 near-final system images for final testing) (novembar)
Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Nexus 9, and Pixel C, General Mobile 4G (Android One)

Final release to AOSP and OEM ecosystem (decembar)
Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Nexus 9, and Pixel C, General Mobile 4G (Android One), Pixel, Pixel XL

n71-preview-updates_2x.png
 
Poslednja izmena:
Skida se....
4335596f859f5ea05d7f3c837e202bf6.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moze neko da mi objasni kako rucno da ga ubacim? Nema mi jos iako sam prijavljen tamo.

Ово је послао 6п!
 
cekaj bre,nexus korisnici su beta testeri za pixele ? :d
 
Pogasis sve tabove i osvetljenje stavis otprilike kod dana (malo pre zareza za mesec) i videces sarenilo u punom sjaju. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Сад пробао, ништа, ни једна једина цртица.
Потпуно исправан екран.
 
Ispravljam se, pojavilo se sad. Brise li sta sa fona? Do sad nije.

Ово је послао 6п!
 
Da se javim sa 7.1.1
670fbbff48b37fbe1735708b2f563759.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I ja sam inst sad, nema fp funkcija :(

Ово је послао 6п!
 
Nema? Gre'ota, sačekaću onda novembar , valjda će da ubace. Kakve vi naočare koristite kad vidite te silne žute na sivoj pozadini?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno