Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Kakve [emoji490] filtere u ocima imas da skontas te zute, plave boje. To ipak ne mogu, ali nejednakost se primjeti vrlo lako (nez tabova u Chromeu na onoj sivoj boji).

Moj Nex6 kupljen u Americi, proizveden u avgustu 2015, skoro ko batakov [emoji23]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Prvo pravo poboljšanje, kamera bolje fokusira kada je objekat baš blizu... Velika razlika...
 
Prvo pravo poboljšanje, kamera bolje fokusira kada je objekat baš blizu... Velika razlika...
Dobro si primetio, ja ne bih nikad.
01adc68e125845a909eadc48d8c5724f.jpg

Primer iz prvog pokusaja i u gotovo mrklom mraku :)

Ово је послао 6п!
 
Prvo pravo poboljšanje, kamera bolje fokusira kada je objekat baš blizu... Velika razlika...
Ovo može biti zanimljivo ako se nisi istripovao [emoji23] ajd malo testiraj kakav je sa fokusom u slabijem svetlu (indoor recimo) kada samo uperiš telefon i on sam odradi fokus, mene to najviše ubija kod ove kamere.

Sent from my Nexus 6P
 
Ovo može biti zanimljivo ako se nisi istripovao [emoji23] ajd malo testiraj kakav je sa fokusom u slabijem svetlu (indoor recimo) kada samo uperiš telefon i on sam odradi fokus, mene to najviše ubija kod ove kamere.

Sent from my Nexus 6P
Evo ti moja slika. Upravo to sto si pitao. Mnogo je bolje.

Ово је послао 6п!
 
Kako vam se cini baterija?Curi li vise od official stock?

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Videh, closeup. Zanimaju me svakodnevne situacije, npr hoćeš nekog da slikaš, uperiš kameru u njega sa npr 2-3 metra, on odradi onaj krug automatski i okineš. Ovako kako je sad to je fotka van fokusa u bar 50% slučajeva [emoji20]

Sent from my Nexus 6P
 
Nisam se istripovao. Znam koliko sam se zezao sa fokusom. Ranije nije hteo da fokusira skoro uopšte na toj blizini a sada na prvu fokusira dosta dobro...
Trenutno jedino da budim ukućane da ih slikam za tako nešto pa da proverim Vojkane... Ili da hvatam zjale... [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Pa ne moraš ljude, možeš i neke police fotelje i sl gluposti [emoji23]

Sent from my Nexus 6P
 
Skidam i ja na 5X pa cemo da vidimo kako radi.Samo da ne syebe bat.

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Skinuo sam i ja devojci na 5x pa cemo videti da li ce se zaliti :D

Ово је послао 6п!
 
Pa kako sad to,uslikas nesto napolju i poplasis svs oko sebe kad okine :D

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Meni se cini da je kamera losija.Okinuo sam par fotki sa terase i ima delova na slici gde je mutno,nefokusirano,a i cele slike deluju mutnije,iako mi je ruka bila mirna dok sam slikao
Ne svidja mi se ovo ni malo.

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Drustvo ako moze preporuka za masku :D

Hvala!
 
Kakve [emoji490] filtere u ocima imas da skontas te zute, plave boje. To ipak ne mogu, ali nejednakost se primjeti vrlo lako (nez tabova u Chromeu na onoj sivoj boji).

Moj Nex6 kupljen u Americi, proizveden u avgustu 2015, skoro ko batakov [emoji23]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Rekoh vec, samo odredjeni uslovi i odredjeno osvetljenje. U realnoj upotrebi cisto sumnjam da cu ikada videti. Svaki Amoled je manje ili vise saren, pusti ove sto ne vide dobro. :D
Prvo pravo poboljšanje, kamera bolje fokusira kada je objekat baš blizu... Velika razlika...
E to mi reci. Odmah sam primetio da to ne radi dobro.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ček, ovaj 7.1 beta od vizuelnih promena ima samo long press na home screen-u?
Ima li još nekih zajebancija ili da prelazim na PureSexus?
 
Poslednja izmena:
Valjda to poboljsanje kod makro slika.
EDIT:
O'ladih malo ekran u KA i sad je malo prijatniji. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' dobio ko burn in? Cisto informativno me zanima :D

Ово је послао 6п!
 
Verovatno Cached-ov [emoji490] primerak uveliko ima burn in [emoji23]

Sent from my D6503
 
E to vec nisam imao ni na jednom Amoledu. Bar negde da budem dobar. :D
Dajte preporuku za neku dark temu i kako da je ubacim. Ne mogu da gledam ovu belinu.
E da, Zulu, setih se. Pominjao si nejednake zvucnike i da se poravnaju kad su digmici na dole horizontalno. I kod mene je na oba primerka tako. :)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ubaci Nougat i stavi Divinity, odlična tema, neko je već preporučio.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
E to vec nisam imao ni na jednom Amoledu. Bar negde da budem dobar. :D
Dajte preporuku za neku dark temu i kako da je ubacim. Ne mogu da gledam ovu belinu.
E da, Zulu, setih se. Pominjao si nejednake zvucnike i da se poravnaju kad su digmici na dole horizontalno. I kod mene je na oba primerka tako. :)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Upravo tako. Moze rootom da se resi, ali me mrzi da brisem sve zbog otkljucavanja bootloadera

Ово је послао 6п!
 
Na Nougatu sam. Pogledacu, hvala.
Jos nisi ni rutovao?! Kako trpis reklame? Ja prvo sto radim, otkljucavam BL. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ја сам одмах све подесио, али не прелази ми се сад на 7.1, овако све ради савршено :)
Битно је да нема реклама.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno