Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Pojavio se Mate 20 X na KP, I 6/128 I 8/256 verzija. Ostaje samo da vidi da li su u pitanju internacionalne ili kineske verzije u pitanju.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Pojavio se Mate 20 X na KP, I 6/128 I 8/256 verzija. Ostaje samo da vidi da li su u pitanju internacionalne ili kineske verzije u pitanju.

Sent from my A0001 using Tapatalk
Kineska verzija je u pitanju, ipak će izgleda morati da sačeka da prođe 4.12. za global verziju.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Da, konačno malo i da ih pohvalimo. Sada, da li to ima veze sa tim da se sada zna za problem i da već imaju uputstva kako se rešava, ili što je napisano da je u pitanju vip vlasnik telefona, ne znam, ali neočekivano brzo. Inače, u poslovnici nema telefona, pa sada treba da se čeka da stignu. Nadam se samo da će biti neka nova serija :)
 
Narucivao neko neku zastitu za telefon? Ako je nekom kojim slucajem porucio neku viska, da podelimo troskove

Huawei Mate 20 pro
 
Video sam danas prvi put uzivo u radnji M20 Pro.

Imao je i zelenila ali i fin burn in vala. Simbol otkljucavanja i dve ikonice se fino urezali na beloj pozadini se jasno vide.
 
Nisam video telefon koji je brže dobio burn-in od ovoga. Bukvalno par dana posle izlaganja...
 
Video sam danas prvi put uzivo u radnji M20 Pro.

Imao je i zelenila ali i fin burn in vala. Simbol otkljucavanja i dve ikonice se fino urezali na beloj pozadini se jasno vide.
Od prvog dana hejtuješ telefon, tek sad si otišao da ga uživo vidiš? Pa bravo
Ima li išta da valja na tom modelu?
 
Stvarno mislis da sam isao tamo zbog tog telefona?

Hateujem ga sa ocigledno dobrim razlogom, sad je jasno da sam od prvog dana u pravu. Mada iskreno ovako los telefon ni ja nisam ocekivao, ovaj ekran je nesto nezabelezeno do sada.

Generalno nista ne valja. Ne kontam ni zasto se neki odusevljavaju izradom i dizajnom kad je losiji od S9+.
Slican dizajn, samo pride dobijete glupavi notch. Na testovima smo videli da je i mnogo osetljiviji od S9.

Takodje sam primetio da animacije nisu glatke. Kada gesture-om minimizujete aplikaciju, fino se vidi kako zapinje.

Svakako neverovatno ishajpovan telefon ali huawei marketing masinerija radi punom parom.
 
@LazaNS Kako te ne mrzi da se mlatiš u ovoj temi?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja se ne bih slozio oko dizajna ( osim notcha..)
Telefon sam takodje drzao u ruci prvi put pre neki dan, toliko je dobar osecaj, dimenzije, u ruci lezi savrseno, taj notch nije problem jer se da sakriti ( Svakako jedva cekam sledecu garnituru flagshipova bez istih ) Kod izlozenog modela nije bilo zelenila kao ni burn in. Kamera je brutalna. jako fluidan i mocan telefon ( mozda je dobar izlozbeni primerak zapao ) :D
Zato sam i ostao na Note 8, jer ne zelim da dam tolike pare za jednogodisnji trend koji je trenutno resenje dizajnera, sa vec sledecim on nestaje jer je upravo sa s10 samsung pokazao da moze i bez njega u dizajnu...
 
Pratim temu od početka ali se nešto ne uključujem, do sad :)
Telefon sam uzeo u prvom naletu, naravno dobio sam ga sa Hulk sindromom. Čak i pored toga ne mogu da kažem da je telefon bilo šta do sjajnog. Da nema problem sa ekranom bio bi savršen. Ovde dosta ima onih koji ne poseduju telefon a pričaju sve i svašta, realno mogu samo i da pričaju. Telefon je sjajan, od autonomije, preko fluidnosti do onog nekima važnog osećaja :)

Realno ne postoji niti jedan brend koji nije imao nekakvih problema u izradi ili softveru. Pogledajte Apple sa trenutnim problemima, Samsung sa Note serijama...

Što se mene tiče za sa ostajem na M20P pored iPhone-a koji je prosleđen bratu. Moj telefon je uredno prijavljen kao defektan i za one koji nisu bili sigurni, da moguće je zameniti uređaj ili otkazati ugovor itd kod operatera u roku od 14 radnih dana. Ja sam zahtev za storniranje podneo u petak pa ću videti šta će biti. Naveo sam nedostatak, i napisao šta želim umesto raskidanja ugovora.
Telefon nije uzet i poslat na servis već mi je rečeno da će mi se javiti sa prelogom rešenja problema.

Inače da navedem da kod mene osim lakog zelenila na minimalnom osvetljenju(kad ga sam podesim, mada ne znam kako se to zelena boja vidi u prodavnici gde razvaljuju neonska/halogena BELA svetla, ja sam moj pokazao u poslovnici tako što sam ih zamolio da me uvedu u drugu prostoriju i ugase svetlo kako bi se videli obrisi zelene na ivici ekrana) nema nikakvog laga i burn inn-a kako je ovde neko pomenuo, a koliko vidim osoba ni ne poseduje telefon.Baterija se puni za manje od 1h, kamera daje dobre snimke, ko ima iskustva u manual podešavanjima dobiće vrhunske! Nema zagrevanja pri dužem korišćenju, nije napadan dizajn a nije ni onaj očajan kockast.
 
ima opciju da se ugasi ljudi sta vam je, kome se ne svidja ima opciju! ne uzimajte to prvenstveno kao razlog!!
ja pricam generalno o dizajnerskom resenju za poslednju garnituru flagshipova da je promasaj... Ali nije presudno jer na ovakvim modelima se da iskljuciti
 
Laza me odushevljava :) samo nikako da chujem shta je na tom S9+ tako dobro ....
 
ima opciju da se ugasi ljudi sta vam je, kome se ne svidja ima opciju! ne uzimajte to prvenstveno kao razlog!!
ja pricam generalno o dizajnerskom resenju za poslednju garnituru flagshipova da je promasaj... Ali nije presudno jer na ovakvim modelima se da iskljuciti
Svakako i kad se "sakrije" notch vidi se razlika u boji. Bar je ja primećujem.
Baš me zanima šta će P30 doneti, jer su sa M20P daleko otišli.
 
Sve je dobro dok ne eksplodira kao Note ili se gasi na hladnoći kao ajfon. :D
 
Dobio I moj uredjaj zelenu boju. Odneo u VIP na reklamaciju. Idem Sada na Huawei.rs da pisem admin. Oh tugo

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Koliko ispratih, samo jedan čovek iz teme do sada nije odneo na reklamaciju...pa to baš treba povući iz prodaje dok se ne reši, nije mi jasno što HUAWEI i dalje ćuti o problemu?!

Btw loš mi net trenutno u De ali kontam da je pobednik sa Android Autority klipa iznad N9?!
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel me zezaš? Au *mjau**mjau**mjau*, a dugo je bilo sve okej. LG panel?


Još si rekao sve top, znači posle dve tri nedelje isto može da se desi... Strašno [emoji849]
Dobio I moj uredjaj zelenu boju. Odneo u VIP na reklamaciju. Idem Sada na Huawei.rs da pisem admin. Oh tugo

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Eto vidis. Sinoc sam ga detaljno testirao I video. 10-ak dana ga sigurno nisam proveravao,uzivao u telefonu,reko sinoc daj bas da pogledam I bas se vidi.

Napisao reklamaciju I trazio zamenu za novi uredjaj. Vi koji ste dobili novi uredjaj,jel ste dobili samo telefon ili komplet opremu? U Vip sam predao samo telefon,opremu sam zadrzao

Послато са SM-T350 уз помоћ Тапатока
 
Šteta što je X prevelik, da je manji po meni bi bio savršen telefon.
 
Eto vidis. Sinoc sam ga detaljno testirao I video. 10-ak dana ga sigurno nisam proveravao,uzivao u telefonu,reko sinoc daj bas da pogledam I bas se vidi.

Napisao reklamaciju I trazio zamenu za novi uredjaj. Vi koji ste dobili novi uredjaj,jel ste dobili samo telefon ili komplet opremu? U Vip sam predao samo telefon,opremu sam zadrzao

Послато са SM-T350 уз помоћ Тапатока
Cisto za info, u de koliko sam procitao, vecinom njih su dobili novi uredjaj sa BOE ekranom.
Mozda i najbolje pri preuzimanju novog M20Pro da odmah na licu mesta proveri koji je ekran itd...
6cb9c39a9fa62088ad9188558fcf27e1.jpg


Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Dobio U11 zamenski,sacuvaj me Boze,baterija ravno sat vremena traje. Auh koja peripetija

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ali zato kamera šije m20pro :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Vrh Dno