Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Ovako: zakon je jasan 8 dana ima servis da utvrdi nesaobraznost, 30 dana da se nesaobraznost otkloni. U prvih 6 meseci se nesaobraznost otklanja na nacin koji KUPAC odluci, a ne SERVIS.
To sto ti predlazes o "sprzite" to je krivicno delo prevare po zakonu RS. Sam si svestan da ovo "zelenjenje" ne mozhe korisnik sam da napravi, tako da te molim da ne siris dezinformacije i ne navlacis ljude na neke price suprotne zakonu.
 
evo da se i ja javim, uzeo m20pro 8+256gb, kostao oko 1000$ ovde u kini :D
trenutno prebacujem aplikacije i podesavanja sa starog fona
meni je potrebna dobra dusa da mi kaze koji google services apk da skinem (broj u zagradi), a ovo ostalo cu se snaci :D
 
Prvo je trebalo da pitaš ima li nekoga kome je telefon ostao, odnosno čiji nije na reklamaciji, pa tek onda da zatražiš taj podatak :D
 
Izvoli!
52b707c6942a36816c039596713328a0.jpg


Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Svaki zakon ima rupa a svaka rupa zakrpu . Slozices se da je neko ko je izveo 45 generacija studenata na Pravnom fakultetu dovoljno pametan i naravno da se danas cudi ko sve radi u sudstvu i ko sve tumaci zakone . Zasto ljudi cekaju ? Verovatno da ne poznaju zakon i svoja prava sto je sasvim normalno jer nisu svi pravnici i advokati Jednostavno treba da napisu jedan krsten mail proizvodjacu ( ali ne ovim menadzerima koji su diplomirali u Prokuplju a magistrirali u Loznici )u 90% slucajeva stvar je resena naravno ako je potrosac u pravu .
 
Jel neko moze da mi uporedi watch 2 sa ovim novim watch GT. Kupio sam GT povoljno (90€) pa ne znam da li da ga otvaram ili prodajem ili zadrzim i prodam watch 2???
 
Ja pre GT nisam imao smart watch, ali GT mi se baš dopao. Nema Wear OS, nego Huawei Light OS, dakle, nema instaliranja aplikacija i watch face - ova, akcenat je na fitness-u, taj deo je odlično urađen, i na praćenju sna, pulsa, prijem notifikacija za aplikacije koje odabereš i telefonske pozive, tu je i vremenska prognoza. Meni se dopada ta jednostavnost, nema ničeg suvišnog što realno ne bih ni koristio.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znam da nema Wear OS. To je malo bzvz a sadruge strane baterija 10 dana me jako privlaci i W2 je nekako mali za moj ukus
 
Da, GT je baš lep, još ako se promeni narukvica...

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znam da nema Wear OS. To je malo bzvz a sadruge strane baterija 10 dana me jako privlaci i W2 je nekako mali za moj ukus
Proveri ti to negde ako ga uopšte ima izloženog u nekoj radnji, pa da vidiš sta i kako... Pa sta ti vise legne... [emoji23]

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Ma kupio vec GT za 100fr nov. :) Treba da stigne za par dana. Provericu kad stigne pa ako ne legne icice u oglase :)))
Jesi narucio zeni M20 pro?
 
Ma kupio vec GT za 100fr nov. :) Treba da stigne za par dana. Provericu kad stigne pa ako ne legne icice u oglase :)))
Jesi narucio zeni M20 pro?
Išli u subotu u mediamarkt zena da vidi M20Pro, svidja joj se naravno, fensi izgled, ali sam joj i objasnio problem sa ekranom, stuzila se onako... Sad, kako ona odluči.. Videću... [emoji23]

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Ostavljen tel u pro mobiju u Nisu. Gospodin koji radi tamo vrlo neljubazan i nervozan i pravi se da ne zna nista o ovom slucaju a vec su 2 uredjaja ovde sa foruma odneta upravo kod njih. S obzirom da su me iz mtsa poslali kod njih kaze da nece da mi daju zamenski uredjaj posto sam uredjaj ostavio kod njih? Takodje sam ga pitao sta se desava u slucaju i da drugi uredjaj ako mi budu zamenili imaju isti problem on kaze da svakako nece da mi dozvole da raskinem ugovor jer izbeglice imaju veca prava nego mi potrosaci? Generalno jako neljubazan gospodin i neprofesionalan. Kakva su vam iskustva sa reklamacijama ko je dobio zamenu uredjaja a koga su odbili? Sta da ocekujem?
 
Išli u subotu u mediamarkt zena da vidi M20Pro, svidja joj se naravno, fensi izgled, ali sam joj i objasnio problem sa ekranom, stuzila se onako... Sad, kako ona odluči.. Videću... [emoji23]

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09

Neka saceka posle nove godine, do tad ce stici nove serije sa novim ekranima
 
Najveca greska kupiti odmah po izlasku.
Em ne znas ima li potencijalnih mana em je preskup. Posle 6 meseci cena dovoljno padne i iskistalisu se sve mane ako ih ima.
 
Ja ne znam sto vi ljudi zurite na zamenu, sacekajte da bude zvanichno i da dele uredjaje bez MANE. ...
Menjacje brzhe posle i bicjetre sigurni da dobijate novi uredjaj bez problema, prvi machicji se u vodu bacaju :)
Pa sad, ja se recimo ne bih slozio sa tobom, bar sto se mog iskustva tice sa Huawei i svim modelima koje sam kuoio i to jos na neviđeno, doduše i nisu imali problem te vrste kao sto je sa M20Pro. U ovom slucaju treba sačekati da se to malo vidi kako ce da se pokažu novije serije M20Pro.
Rekao bih, da su nesmotreno i sa namerom pozurili sa M20Pro, otud i problemi sa ekranom. Treba samo videti koliko ce im štete sve to naneti, siguran sam da je dosta korisnika trenutno na stand by sto se tice kupovine istog telefona.

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Kako misliš požurili?
Pa zar nije predstavljen u isto doba godine kao i m10pro?
 
Požurili, mislim na to po pitanju kvaliteta i provere itd itd... Da je to testirano kako treba, verovatno se ne bi desavalo to sto se dešava sa ekranom, ali ko li ce ga znati, mozda su i sa namerom to pustili tako, pa ono, mozda nece biti njih mnogo koji se zale na Hulk ekran. Najcudnije je, da se koliko sam uoucen Huawei jos zvanicno nije izjasnio oko tog problema... Malo je to ono, amaterski, ne izjasniti se povodm problema.

Huawei Mediapad M5 8,4 LTE SHT-AL09
 
Kontrola kvaliteta na kknezima je poznata mada ni na drugim ne verujem da je mnogo bolja samo mozda ljudi ugradjuju kvalitetnije komponente,ja sam u zadnje 4 god uvek.uzimao tel u preorderu i nikada nisam imao problem,doduse nikad huawei ,sada je falilo malo da se zaletim i dobro je sto sam sacekao pogotovo sto me njihovo cutanje jos vise odbija da bilo kad uzmem bilo sta njihovo ,bolje da su rekli imamo problem resicemo ga i dacemo vam nove aparate nego ovako
 
Samsung s6 edge,
 
Nema teorije da se povuku uređaji iz prve serije, sve dok isti ne ugrožavaju živote korisnika. Prosto, probijanja svetlosti, prelamanja, nisu svojstvena samo telefonima...i sa time se korisnik mora pomiriti. Da li je to po uglovima, uzduž, popreko, zeleno ili plavo...to nijh ne tangira toliko, nekome smeta, nekome ne. Pokušaće nekim alternativnim metodama to da reše, a do tada izlazi novi model...mada verujem da nisu ni obraćali pažnju na to. Odličan fon, performanse na nivou, ali eto...
 
I hoces da kazes da je hulk ekran normalan????? I da ne.podleze.garanciji??? Das za tel 1000 i najbitnija stbar na njemu ne radi kako tteba,ili.sam ja lud ili smo svi ovde u Srbiji kolektivno ludi,nego sta nego da podleze garanciji itekako

https://youtu.be/6dh0m6Mmkh0

Hoces davkazes da ovo zeleno ne podleze garanciji
 
Poslednja izmena od urednika:
Dule koristi Edit. :/


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ne samo kad si omasio neko slovo, vec i kad pises poruku za porukom u roku od 2 minuta.
 
Telefon je poslat u petak na servis (tada je odnet u poslovnicu), odobrena je zamena. Sada čekam da vidim koja je procedura oko zamene u MTSu.
 
Nazad
Vrh Dno