Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Ne verujem da je autonomija drastično bolja. 3400mAh vs 4000mAh...jeste razlika na papiru, ali MIUI+sd845 vs EMUI+kirin970... Teško da je drastično bolja autonomija. Možda nekih pola sata-sat više sot.
Ja sam dosta vagao između m10p i mi 8 i mislim da je bolja kupovina mi 8, pogotovo na duže i da se više isplati od m10p.
 
Nego recite mi jel ima nesto sto je must do sa ovim telefnom ?:)
 
Daj neka poredjenja kamere da vidimo koja je bolja, svakako je 3400 manje od 4000mah, ima i notch nazalost, nije ip67 sertifikovan, ne znam kako se isplati na duze staze po cemu to gledas?
 
Dovoljno je što je mi 8 noviji uređaj, a još i jeftiniji. Samim tim ima godinu dana dužu podršku. MIUI sigurno ima dužu podršku u odnosu na EMUI. Ima sd845 tako da ako ti dosadi posle 6 meseci lagano nađeš neki kršten rom i eto nove zanimacije. Plus GCam, koji izvlači dosta bolje slike od stock MIUI kamere i naravno od m10p.
A to da je vodootporan mi nepotrebno. Imam S7, 2 puta kvašen iz zezanja...
Čačkao sam oba istovremeno u Ušću jedno 20ak minuta i na mene je bolji utisak ostavio mi 8, iako sam gledao da kupim m10p.
 
pa Mate radi odlicne slike odmah, za stavit Gcam na Mi8 moras otkljucat boot i zajebavat se koja verzija ide, ili se varam?
nadalje mislim da i sa svom Gcam ne radi bolje slike od Mate..


Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
Varaš se :)

Samo instaliraš i gotovo. Imaš staru stable verziju i imaš novu sa Pixel night sight.

Daleko od toga da ne loša kamera na mate 10 pro, ali gcam je nešto što diže lestvicu.
 
Varaš se :)

Samo instaliraš i gotovo. Imaš staru stable verziju i imaš novu sa Pixel night sight.

Daleko od toga da ne loša kamera na mate 10 pro, ali gcam je nešto što diže lestvicu.
koristio sam Gcam prije na Le 3 Pro i bilo je okey ali nisam tip koji puno slika pa meni svi ti dodaci ne znace skoro nis..
ja sam sa Matom zadovoljan, bitno da je baterija oke a ubrzo stize u Pita pa mozda bude i bolje..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
 
Zna li se koliko će još dugo imati ažuriranja? Više me interesuje EMUI nego novija verzija Androida.
I da li prikazuje sve notifikacije na AOD?
 
Na aod nemaš sem SMS i poziva ništa drugo od notifikacija.
Imaće možda još godinu dana ažuriranja, ne verujem da će nešto više od toga puštati, možda i grešim.
 
Je l ima led lampicu za notifikacije? I ako ima da li svetli za sve notifikacije ili isto samo za poruke i pozive?
 
Ima i svetli za sve u bojama raznim

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Još jedan update... Sta im je[emoji23]
157 verzija


Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
I meni stigao update 157, jel to android 9 ili ne?
 
ne, samo updejt za google security patch..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
 
Ne, nije.bice u januaru

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Da li može da se menja izgled panela brzih prečica? Ono crno sa plavim mi je baš bzvz.
 
^može kroz teme.
Kad sam birao telefon opacija face to unlock mi je bila totalno nebitna kao opcija, cak nisam ni znao da mate 10 pro ima istu dok mi telefon nije stigo. Ali moram reci da radi odlicno! Najvise ga gotivim kad mi je telefon na stolu i stigne mi neka pooruka nesto samo pogledam u fon i on mi otvori. Ne moram da dizem telefon stavljam prst na FP.
 
Poslednja izmena:
Je l su sredili lockscreen notifikacije da mogu da se prošire i ona iritantna upozorenja u notifikacijama što su pre izlazila?
Da li možeš da okačiš ss sa nekom drugom temom? Može i u pp.
 
Evo da se javim posle duže vremena i da kažem da sam merio na antutu benchmark testu telefon posle godinu dana i rezultat je sa svim živim instaliranim aplikacijama I igricama i slikama i svačim nečim preko 196000. Jel to ok? Mislim da je to odlično. P. S. Pratim vas stalno I čitam kako ovde tako i na temi o Mate 20 pro. Odlični ste, samo napred!
 
Nemam instaliran Antutu ali kada sam dobio telefon odvrtio sam test i imam sačuvan screenshot, rezultat je bio 207445.
 
Ja vrlo zadovoljan baterijom! :)
0be5b666ca202a374f73db7eeaca7b3b.jpg
ccfc59929be98fa74d14397e8d950169.jpg


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
 
Jel ovo samo na 3G? Jesi igrao igrice?
Meni ovo nije dobro. Samo 5 sati je malo ako nisi igrao igrice
 
Nazad
Vrh Dno