Šta je novo?

Huawei GT/GT2/GT2e/GT2 Pro

Jel moguće od skina koji nosis da se baterija brže ili sporije troši ? U pitanju je GT 2 PRO .
 
Nisam primjetio neku razliku. A i ako je ima, mislim da je u pitanju minoran procenat.
 
Jel moguće od skina koji nosis da se baterija brže ili sporije troši ? U pitanju je GT 2 PRO .
I tekako je moguće. Provereno na rznim markama. Pogotovo primetio na Sasmungu kome i ovako baterija traje dan-dva. Na GT2 i na T-Rex nije toliko izrženo (ali ipak sam primetio) jer baterija traje nedelju-dve.
 
Jel moguće od skina koji nosis da se baterija brže ili sporije troši ? U pitanju je GT 2 PRO .

Na mom ne Huawei satu (sa MIP ekranom, always on) pravi značajnu razliku, a za svaki skin imam opciju da (ne)prikazuje sekunde, jer je to dodatni bitan potrošač.
 
Добар дан свима, замрла тема, целу сам је прочитао, али нисам наишао на оно што ме занима.
Интересује ме да ли ГТ2, женски 42 мм, приказује уопште позив у тренутку истог? Да ли вибрира/звони или само покаже нотификацију пропуштеног позива?
Свестан сам да јављање није могуће, али макар да је обавести да зовем.
Полудећу од ових жена више, свима им телефон служи као фиксни, виде позив тек када уђу у кућу.
 
Postoji li način da se riješi užasno sporo pronalaženje GPS signala na GT2 Pro, bukvalno mu skoro puni minut treba čak i kad je vedro, na otvorenom ?
 
Vredi li na GT2 da se ulaže u zamenu ekrana (ne radi touch, a nigde nije slomljen)?
 
Jel neko koristio gt2 pro u bazenu, zatvorenom, znači slatka voda i hlor,iskustva?
 
Nema vode u koju nije išao moj GT2 Pro, bazeni, rijeke, more, bez ikakvih problema evo dvije godine :)
 
Vredi li na GT2 da se ulaže u zamenu ekrana (ne radi touch, a nigde nije slomljen)?
Ja imam jedan sat koji se ponaša isto kao što si opisao i kad sam ga otvorio bilo je i više nego očigledno da je ušla voda u njega. Unutra je rđa. Možda prvo otvoriti pa proveriti a cena krana u onoj radnji/aplikaciji na A iz daleke nam zemlje Kine je oko 30e.
 
Jel neko koristio gt2 pro u bazenu, zatvorenom, znači slatka voda i hlor,iskustva?
Користим га већ 6 месеци на затвореном базену, бар 3 пута недељно и никаквих проблема нема. Навикао да ћути и трпи.
 
Интересује ме да ли ГТ2, женски 42 мм, приказује уопште позив у тренутку истог? Да ли вибрира/звони или само покаже нотификацију пропуштеног позива?
Сазнао сам! Можда још некоме буде корисно.
Сат звони/вибрира, види се ко зове и има могућност одбијања позива. Али не може да се јави.
 
Ja imam jedan sat koji se ponaša isto kao što si opisao i kad sam ga otvorio bilo je i više nego očigledno da je ušla voda u njega. Unutra je rđa. Možda prvo otvoriti pa proveriti a cena krana u onoj radnji/aplikaciji na A iz daleke nam zemlje Kine je oko 30e.
Hvala ti na odgovoru. Videću da proverim ovo što kažeš, ali mi nije potpuno jasno jer sam ga uglavnom držao van vode. Jedne godine se nešto malo kupao u moru sa njim i to je to. A sat je valjda water proof, majku mu.
Za te pare + zamena mi se i isplati da ga popravljam.
 
Bas sam zbogo ovoga usao u temu. Imam isti sat i icu na more uskoro. Uvek dugo plivam, pa me interesuje da li si i ronio sa njim?
Nije ga problem potopiti u toku plivanja ali nije sertifikovan za ronjenje (5 ATM sertifikovan).
 
Pozdrav, imam jedan problem.
Kupio sam sebi novi GT3 pro a ženi dao da koristi moj stari GT2.
Ona koristi Samsung telefon i do skoro je imala aplikaciju istu kao i ja na mom huawei mob.
Pre jedno mesec dana aplikacija je zabagovala nešto i ja sam je deinstalirao sa njenog telefona ali sada ne mogu da nađem tu istu.
Instalirao sam nekih desetak ali ni jedna ne radi kako treba. Nema opciju da poveže sat sa telefonom.
Koja je dobra za Samsung telefone da mogu da povežem ponovo GT sa mobilnim.
 
Uradi ovo...
Nakon toga ces moci ponovo da uparis sat sa bilo kojom verzijom aplikacije.

 
Bas sam zbogo ovoga usao u temu. Imam isti sat i icu na more uskoro. Uvek dugo plivam, pa me interesuje da li si i ronio sa njim?
Ne znam šta da ti kažem, imam prastari GT1, u uputstvu je čak pisalo da može u morsku vodu, ali na žalost neće da može.
Posle pola sata u moru, baterija se ispraznila (valjda se napravio kratak spoj zbog slane vode) ali više nije mogla da se napuni. Znači sat je radio dok je na punjaču ali čim se skine prekida.
Jedino rešenje je bila zamena baterije (ali mora sa sve poklopcem pa nije baš jeftino - pre 2 godine bilo oko 4500 din jer mi istekla garancija).
U servisu mi rekoše da se nikad ne zna (za taj model)
 
Pozdrav.
Imam GT2 pro i veoma sam zadovoljan.
Medjutim pre nekoliko meseci sam hteo ponovo da pratim spavanje nakon duže pauze i tu mi se javlja problem.
Legnem npr u 12, ustanem u 7-8 .
Sat mi pokaze da sam zaspao tek u 2 ujutru.
To se već nekoliko puta desavalo.
Ima li neko ideju sta moze biti problem?
Hvala
 
Moj GT vec 3 godine, more , bazeni, kupanje svaki dan, ne skidam ga sa ruke , Radi kao prvi dan
 
I mene poceo od skoro je.. e touch... Nekad radi nekad zeza, nece radi ono sto kazem, luduje... Rekao bih kao da ima vlage po obodima ekrana, nesto mi zamagljeno kao... Kao i neki gore vrlo retko ga kvasio, nikad plivanje, iskljucivo polivanje i ponekad prodje samo kroz vodu na par sekundi...
Samo sto mu necu menjam nista... Ako je ispustio dusu ima ga rasporim da vidimo sta ima unutra
 
Helt app su sredili na IOS-u tako da sad sat sljaka super, jedno vreme zezale notifikacije i sl sad sve u full.
 
Eve vidi se nesto po obodima, kao vlaga il sta vec... Imal nacina da se izvuce20230718_075804.jpg
 
Nazad
Vrh Dno