Šta je novo?

HTC One

^ Ja sam bio na ARHD 82.0. Sada sam na ARHD 83.1 i trenutno radi sve kako treba.
 
Konvertovao u GPE, instalirao Lollypop, elemental X i sad sredjujem telefon.. javicu utiske kad sve zavrsim
 
Konvertovao u GPE, instalirao Lollypop, elemental X i sad sredjujem telefon.. javicu utiske kad sve zavrsim
Obavezno javi šta si uradio. Da li je stable itd.
Ja imam m8 ali još uvek ne mogu da se odvojim od m7 :D
 
Ovo je stvarno smooth. Danas cu videti kako će se ponašati. A juče sam hteo da bacim telefon zbog problema sa pozivom.
 
Nakon konverzije, jel imaš pozadinsko svetlo na tasterima kada si uradio update na 5.0.1?
 
Nemam, ali ima App koja ih ukljuci kada je ekran uključen.
I ne radi Telenor Banka... Lollipop nije podržan.
 
Poslednja izmena:
A zanimljivo je da radi ako samo flešuješ LP ROM na Sense osnovu (firmware).

Onda ću sačekati još malo, aplikacija za Telenor Banku mi je važna.
 
Moze i tako, ali... hteo sam da se skroz odvojim od sense bloata. Takav nacin instalacije je u stvari restore necijeg nandroid backupa.
Informaciju za Telenor Banku sam dobio od njih na Twitteru.
 
ARHD 81.0 android 4.4.3.
Meni se vraća taj problem. Jedan poziv i opet ne radi.
Za sada radi, samo se pitam dokle će da radi.

ipak si imao prilicno matoru verziju ARHD, ruku na srce... 82.0 je izasla prije vise od mjesec dana, a sad je aktuelna 83.1
 
Iskreno, mrzelo me je da flashujem novi arhd. Ne diram nista ako radi.
 
Kako mi nedostaje svo to igranje s telefonom, nemam čak ni mrtvi root... Bem ti hboot 1.57 i s-on.
 
Pa znam da je to jedina opcija al ode garancija a ne igra mi se s tim iskreno kad pogledam kakve probleme imaju sve sa fonom, možda se probudim za par meseci i bude mi roze kamera ona ili me već štogod potkači. :/ Ostaje mi samo da kukam. :d
 
Poslednja izmena:
Bice roze 99%.:) Mislim da ne postoji M7 na svetu koji nema ultrapink kameru. I moj je bio ok godinu dana, a posle.. pink.
 
Moj ima al ne strašno, onako malo.
 
Jos malo utisaka o Lollipop-u.. Telefon radi nevidjeno dobro. imam utisak da je duplo brzi od Sense + KitKat.
Posto sam se mucio oko SElinuxa i Eclipse-a koji nece da instalira apk, restartovo sam telefon vise puta u toku dana, pa ne mogu da vam prenesem utiske o bateriji. Obecavam da sutra necu da ga restartujem pa cu videti kako se ponasa.
 
Bice roze 99%.:) Mislim da ne postoji M7 na svetu koji nema ultrapink kameru. I moj je bio ok godinu dana, a posle.. pink.

meni bi odgovaralo da ima pink kameru, jer bih dobio m8 :( Ali posle tacno 18 mjeseci i 2 dana, i dalje je sve tip top...
 
Kako to mislite da dobijete M8 u zameni, stvarno mi nije jasno? Pominjalo se to i ranije, jednom coveku se samo posrecilo koliko sam uspeo da ispratim.
 
"sto je babi milo..." :p

pa ja bih prvi uzeo i dinstao na 300 stepeni , + imam internacionalnu garanciju
 
Kako to mislite da dobijete M8 u zameni, stvarno mi nije jasno? Pominjalo se to i ranije, jednom coveku se samo posrecilo koliko sam uspeo da ispratim.
Ja sam cuo za par slucajeva,nekad mora da se doplati nesto sitno,5-6 hiljada a nekad dobijes glavu za glavu,sto se kaze :) Ja sam moj menjao dva puta i nisu mi to nudili,pitao sam tamo nekog lika,kaze da to nije praksa ali se desava da daju kad nemaju na lageru telefone za zamenu pa ne bi stigli da zamene u roku od mesec dana koliko je zakonski rok.
 
http://www.begramservis.rs/korisnicki_centar/saveti/otkljucavanje_bootloader_a_na_htc_uredajima

"Trebate da znate da uređaj nećete moći da vratite u fabričko stanje i da garancija neće moći da bude priznata za sve kvarove koji nastanu posle otključavanja bootloader-a. HTC ne preuzima odgovornost za uređaj posle ovog procesa."

Ne razumem šta im znači ovo, kapiram da neće brikovan fon da popravljaju ali ako je neki hardverski problem, zvučnik/kamera npr. ne bi trebalo da prave problem? Nisam pametan.
 
Pa uvek je tako bilo.. Sta mislis zasto je samsung uveo knox raspali ?
 
ja bih računao da nemaš garanciju ni na šta u tom slučaju. skoro je bio slučaj kad samsung nije hteo da popravi zvučnik (ili beše mic) u garantnom roku jer je knox bio 1. a na to dodaj da pričamo o begramu :)
 
Nazad
Vrh Dno