Šta je novo?

HTC One


Mozda za alpha verziju , posto vidim da se mnogi zale na bluetooth i jos kojekakve stvarcice.
Ne privlaci me nesto LP. Mislim da je estetski prava "zikina sarenica". Kroz taj simplicizam su verovatno i izvukli te dodatne perfomanse.
 
Danas sam presao na m8 i ovo je moj zadnji post u ovoj temi.Samo da kazem da sam imao povoljnu priliku i da sam prvenstveno zato presao.Telefon jeste bolji,malo brzi,kamera ima naprednije funkcije (nema optical image stabilization) itd..Uglavnom moj savjet ako nemate bas dobru ponudu je da ostanete na m7,telefon je savrsen!
 
Isto i ja, ali zadržavam i m7 :)
 
Da li se boom sound negde aktivira u opcijama :).Drug kupio M7 ali nismo nesto odusevljeni zvukom koji daju zvucnici na telefonu :p
 
Hvlala,jos samo ako mezes da kazes gde se ona nalazi(beats audio je ukljucen) :).
 
Danas sam presao na m8 i ovo je moj zadnji post u ovoj temi.Samo da kazem da sam imao povoljnu priliku i da sam prvenstveno zato presao.Telefon jeste bolji,malo brzi,kamera ima naprednije funkcije (nema optical image stabilization) itd..Uglavnom moj savjet ako nemate bas dobru ponudu je da ostanete na m7,telefon je savrsen!
Nista, cekamo m9. :d
 
Da li se boom sound negde aktivira u opcijama :).Drug kupio M7 ali nismo nesto odusevljeni zvukom koji daju zvucnici na telefonu :p

Pa niste valjda očekivali studijske neke zvučnike od par stotina vati? :D
 
Ma kakav Bose, biće Bang & Olufsen :d
 
da li je neko od vas otkljucavao skoro one sa telenor mreze? Izgleda da su prestali da funkcionisu kodovi za telefone od pre par meseci odnosno da su retko validni. Da li ostaje alternativa sieempi metoda ili?
 
jos ces reci da s3 ima i kvalitetniji zvuk :p
 
Nema htc one m7 nesto jak zvuk,ali je dosta kvalitetniji od ostalih modela,pogotovo samsunga koji ima 1 zvucnik nazad.Htc m8 je glasniji od m7,ali kvalitet zvuka je tu negdje.
 
Ljudi je l moze mala pomoc, mozda i ima negde u temi ali verovatno je zastarelo, ortak ima HTC one S zakljucan na vip mrezu, nosio ga u neki servis da ga otkljucaju ali nisu uspeli. Je l neko zna gde to da uradi ili neki drugi nacin postoji?
 
Malopre sam morao da ugasim telefon i kada sam ga ukljucio, zvuk prilikom tel. poziva uopste ne radi. Inace Viber radi, muzika radi...
Ako me neko pozove ne cuje me niti ja cujem drugu osobu. Ako ja nekoga pozovem isti problem. Malo googlam i naletim na ovo:
http://crowdsupport.telstra.com.au/...eceiver-stopped-working-on-9th-Dec/m-p/401930

Da li neko ima slican problem? Sada obrisao cache i dalvik cache, pa se rebuilduje... Videcu sta ce biti posle.

Edit:
Evo resenja: Clear Play services and Google Services Framework data and restart.
Oba cete pronaci u Settings / Apps / All apps
 
Poslednja izmena:
Ja sam imao taj problem jutros. Rešio sam ga na navedeni način.
 
da kucnem, ja ga nisam imao, ali je pun ARHD thread na XDA o tom problemu... Na kojem ROMu vam se to desava?
 
ARHD 81.0 android 4.4.3.
Meni se vraća taj problem. Jedan poziv i opet ne radi.
Za sada radi, samo se pitam dokle će da radi.
 
Nazad
Vrh Dno