Šta je novo?

HTC One M8

jel taj problem samo na m8? Ja ga na m7 nisam primijetio...
 
Flesnuh MIUI 6 no umesto onscreen buttonsa dodje mi neki mipop na ekranu, skroz je ruzno da se koristi. Kako da mu vratim Onscreen?
 
Joj ljudi pomagajte.Flesnuh MIUI 6 na M8 i trebao mi je kernel i ja nadjoh ElementalX kernel na xda, flesnuh ga i odem reboot, pokazao mi normalno paljenje ono HTC blabla i butuje se evo sat vremena. Pokusavao sam da ga ugasim ne moze. Zagrijava se znaci da radi ali nikakve slike nema. Sta da radim
 
Пробај да га повратиш са неким м8 ruu-om. Иначе да га угасиш држи power + volume up.
После уђи у recovery па опет флешуј неки ром, уме да забрља после кернела који није за тај ром.
 
Poslednja izmena:
Ma nece nista. Evo dva sata mi lezi stuck na boot, samo sam uspio da ga restartujem drzeci power+vol up, sa vol down nece nikako. Samo je ta opcija a evo ga vruc, znaci da radi ali je zabo ovde. Ne znam sta da radim
 
Pwr i vol+ up ti je za restart pa dok bude crn ekran kada se ugasi moras drzati pwr i vol- i tako ulazis u recovery. To mora da upali ako ne ponavljaj dok ne uspes. Jel ga mozes barem ugasiti?
 
Прво то са рестартом па док је екран црн онда другу комбинацију за recovery.
 
Tek juce u mracno sam to provalio :D Sredio sam sve, ali opet ne mogu on screen buttons da sredim nikako
edit: Dugmici se kriju :
102b6988fd10aa1ff01950cb067a2281.jpg

e2a5d495cb8cb804839f49523de6f097.jpg

cek nisu na slikama, vazda su tu ali su providni jedva kad se vide a ne rade
 
Poslednja izmena:
Stigla mi danas dot futrola i odlicna je, svidja mi se samo sto je malo nezgodno za koriscenje 1 rukom(cak mislim da je i nemoguce) kao sto sam se i bojao. Ali valjda cu se navici, skroz je fora ne moram da otvaram da bi se javio i nema vise prljanja od lica. Za 5 dolara savrseno ali sam se zato nacekao 40 dana.
b1816edc82fdc253f7611a7a6e7b61f5.jpg
 
Poslednja izmena:
Где си узео?
 
Наћи ћу није проблем хвала. Хтео бих да пробам.
 
Gre'ota tako lep telefon uvaliti u tako ogavnu futrolu.
 
10e su kod nas,bar sam je na platio toliko. Tel. jeste lijep ali ako zelis da ga odrzis lijepim moras mu staviti masku a Dot (bar meni) mu najbolje odgovara
 
Sta ce ti lep telefon ako ga ne vidis, za koga ga odrzavas lepim...
 
Moj M8 ima 6 meseci i izgleda kao nov, a nikada nije bio u futroli.
 
ponudjen mi je M8S sa VIP-a star dva meseca bez tragova korištenja i sa njihovom garancijom za 320e.......da li ga vredi uzimati s'obzirom da je slabiji od M8 i ukoliko da,pošto bi bilo otključavanje za sve mreže i da li u tom slučaju gubi garanciju ?!?!? hvala
 
Poslednja izmena:
pa mnogo je i za otključan, za taj novac ima i pravi M8
 
hvala ljudi,zahvalio sam se čoveku na ponudi :D

jedino me zanima za ubuduće,ako se otključa kod-om da li se i onda gubi garancija?
 
Poslednja izmena:
Da li u praksi mreze daju te kodove prije isteka ugovora?
Recimo narucio sam sa neta, microsoft prodavnice, lumiu kodiranu na att ispunio sam na njihivom sajtiu formular i odmah su mi poslali kod za otkljucavanje.
 
Da li neko od vas ima problem da mu iskacu reklame raznorazne, kao da sam instalirao neku app koja izbacuje reklame. znaci udjem u imenik i izadje mi preko celog ekrana reklama i moram da idem na X da je ugasim.. Ne pomaze ni restart...
 
Vrh Dno