Šta je novo?

HTC One M8

93b3df34153349842d5095fbed447f41.jpg

865e8eabf00eed28ce3847840dea8ff1.jpg


I šta od ovih preostalih app može da me smara i dalje sa onim reklamama... Danas sam ispizdeo 20 puta mi je izletela reklama dok sam koristio navi...
 
Sve je to posle dešavanja instalirano, air attack juče...
5ed8d6da42e2166e1889cefd3006c8fc.jpg


Evo i notifikacije iritantne...
 
Poslednja izmena:
Zadrzi prst na notifikaciji

a65bd6e6a17a4f69df87522ca9a029ba.jpg


Klikni na ovo "i" u gornjem desnom uglu, i onda tamo odaberes block, i to je to.
 
Uradio sam to još odmah, ali problem je ona reklama preko celog ekrana.. da li bi wipe cache pomogao?
 
Sta da radim ljudi. Skinuo sam ARHD 43 flesnuo ga i sve to, instalirao xposed ali posto se javila ona greska da ne moze da se install, isao sam da sam preko recoverija instaliram zip. Nasao sam neki sdk21 i flesnuo ga al od tad samo se upali i stoji na HTC. Sve wipovao ponovo, ponovo flesnuo isti rom, opet stize do HTC, zadrzi se malo, restartuje i tako sve u krug. Sta da radim?
 
Izvinjavam se administraciji na duplom postu ali ne mogu da nadjem edit.
Sredih sistem, kako sad da sredim xposed da mi radi?
 
Ovo djubre gore ovaj troll mi se kontantno pojavljuje tu od kad imam problem sa onim reklamama.. nisam pametan a ne radi mi se hard deset..

98a55574e4bb5c197e2642e888a72a99.jpg
 
Ma jok, izludeh, nisam ni imao nešto puno vremena, a sad kako sam prehladjen i zakovan za krevet i tel, ispizdeo sam ..
998752b2a4d024615a5c447ee3963a69.jpg

Evo ga, upravo.. uzecu da restartujem telefon i kraj.. desilo mi se par puta da dok mi je uključena tast i pojavi se reklama da mi zabode tel i neće da reaguje na komande..
 
Meni se m8s bas dosta grije i to na obican surf i tapatalk. Koliko bi normalno bilo da bude temperatura baterije i cpu-a?
Sad je temp baterije 44 stepena a mozda pola sata surfa.
Ipak je vjerovatno subjektivni osjecaj zbog metala :)
 
Poslednja izmena:
Dešava li se još nekome da tastatura neće da se startuje? Imam SwiftKey, kada mi se to dogodi prebacim na stock tastaturu ali ništa se ne dešava. Jedino rešenje u tom trenutku je reset.

I dešava se nezavisno od aplikacije gde pokusavam nešto da otkucam, Textra, Viber, TT...
 
Da li se zna kada će sense7, dolazi valjda kad i android M, ali ništa konkretno ne nalazim.. bilo je najava da će u avgustu sada, ali od toga verovatno nema ništa...
 
Nema ništa, naravno. Sense 7 je trebalo da stigne u avgustu. Međutim, slagali su. Vezali su ga za izlazak androida M. Đekna još nije umrla, a ka' će - ne zna se...
 
Ma samo da bude android m kako treba ispeglan da se pocine pola godine makar.
 
Dešava li se još nekome da tastatura neće da se startuje? Imam SwiftKey, kada mi se to dogodi prebacim na stock tastaturu ali ništa se ne dešava. Jedino rešenje u tom trenutku je reset.

I dešava se nezavisno od aplikacije gde pokusavam nešto da otkucam, Textra, Viber, TT...
Desava se i meni vec par meseci, ali ne znam od kog update-a niti sta je uzrok problema. Isto tako nema pravila kada radi a kada ne radi, sem sto mi uvek ne radi onda kad mi najvise treba :D
 
Dešava li se još nekome da tastatura neće da se startuje? Imam SwiftKey, kada mi se to dogodi prebacim na stock tastaturu ali ništa se ne dešava. Jedino rešenje u tom trenutku je reset.

I dešava se nezavisno od aplikacije gde pokusavam nešto da otkucam, Textra, Viber, TT...

Workaround je da zakljucas telefon i ponovo otkljucas.
 
Ovo za reklame, pojavilo se i meni. Instalirah dve igrice, jedna je zahtevala da omogućim google igre. Onemogućio sam ponovo google igre, nema reklama:
2e2731957a4f4246c255ef02d9d26c6f.jpg
 
Nema edit.

3G i 4G uvek, malo wi-fi, auto osvetljenje, ceo dan napolju, gps (oko 40min dok sam trčao). Razgovora oko 30min.
e6492a4d34ad80175da5f99e399416f7.jpg


Ovo je za mene dobar rezultat. Bez app za uštedu, ništa, pun gas korišćenje.
 
Da li vredi vise od s5 recimo? Planiram da uzmem kao drugi telefon,bitne su mi baterija i brzina,pa bih voleo ako moze da podeli iskustva neko ko je imao oba ili makar m8. Uzeo bih ga novog...jedino me plasi da li se cesto kvari telefon itd,sa htcom bas nemam neka lepa iskustva jos od sensation-a xl...a ovo cudo kolko shvatam maltene nemoguce popraviti.
 
Naravno da vrijedi vise od s5, baterija izdrzi 1dan,bar meni,nema bagova zbog kojih moras restartovati tel kao na s5 sto jednostavno moras uradit..Sta znam,jednostavno je bolji tel od s5,neces se pokajat ako ga uzmes.
 
Koristio sam ja oba, doduse S5 kratko, a evo vec par meseci M8. Ukoliko hoces telefon kupi M8.. Ukoliko hoces hanzaplast, tu ti je S5.. :)
 
M8 na ozbiljnom popustu u vipu. Ali ozbiljnom. Steta sto su im paketi uzas zivi,da nisu mozda bih i presao u vip. :)
 
Poslednja izmena:
Da, sad je M8 oko 22k din u paketu od 2.1k din mesecno dok je Z2 u mts paketu (od 2k din mesecno) 23-24 iljade..

Takve cene bi trebale da budu i na pocetku prodaje (za sve flagship telefona), mozda do 30k din i to je to (SGS I je kao flagship kostao toliko 2010. u takvom paketu, mozda 32k, zaboravio sam).

A S5 i dalje kosta 20k din vise od oba telefona u mixnet l/vip ultra.

Ali i dalje se vise ispalti sacekati zimske promocije, jeste da je M8 sad bas smesno jeftin ali ko saceka decembar moci ce za 1 crvenu mesecno da ima sadrzaj vip paketa od 2k din a novi M8 ce verovatno biti 300e po oglasima..

Mozda tripujem ali meni je vrhunski osecaj kada umesto 2 iljade prepun vip paket moram da platim samo 880 din mesecno :D treba koristiti te praznicne popuste u vipu :)
 
Poslednja izmena:
Nema više HTC one M8 u VIP-u ja danas bio da ga uzmem,kad ono međutim,nemaju ga više u poslovnicama a kaže prodavačica ni za Online kupovinu.A baš sam se bio nameračio da ga kupim.
 
Nazad
Vrh Dno