Šta je novo?

HTC One M8

Možda onda ipak ne odustanem od rezervacije nego ga lepo pregledam na licu mesta prilikom kupovine.
 
Imajte u vidu da kod nas zapravo i ne stiže ta prva serija, pošto se M8 na nekim tržištima već prodaje više od mesec dana.
 
E ovako da napisem samo neke prve utiske za sad jer nisam u mogucnosti da ga sada maksimalno testiram. Ali ono sto prvo primjecujem jeste da je baterija bolja nego na M7,o zvucnicima je suvisno bilo sta pisati,ekran odlican,kameru nisam koristio. Jedino sto mi se ne svidja jesu tasteri koji se sad nalaze u sklopu ekrana kao sto je i poznato.
 
Uzeo si ga kod nas ili preko? Imaš li kakvih zamerki na kvalitet izrade i sl.?
 
@retype12345 jel mozes da napises jos nesto o fonu,ja se razmisljam da ga uzmem ovih dana samo cekam da padne cena ovde kod nas na 550e pa tamo do sledece nedelje,nego kako ti se cini sense 6 ui,interfejs,kako ti se cine oni tasteri sto su na samom ekranu itd.. ?
 
@retype12345 jel mozes da napises jos nesto o fonu,ja se razmisljam da ga uzmem ovih dana samo cekam da padne cena ovde kod nas na 550e pa tamo do sledece nedelje,nego kako ti se cini sense 6 ui,interfejs,kako ti se cine oni tasteri sto su na samom ekranu itd.. ?

Sense 6 odlican,a sto se tice tastera to sam i napisao vec jedino je to sto mi se ne svidja kod telefona.
 
ja sam bio danas da ga vidim uzivo... Nisam ga ni palio, bio u foliji (mada nema nista posebno da se vidi, vec imam M7 sa sense 6 :D ), ali sad za sad sumnjam da cu ga uzimati. Na ugovor (15e mjesecna pretplata + 5e internet, na 18 mjeseci ugovor, dodje 480 eura, maaalo previse za telefon na ugovor http://telekom.me/product-details-updated.nspx?phoneid=453&userType=2 , jos su nam gadovi ukinuli povoljnost koju smo imali na osnovu redovnog placanja racuna do 15og u mjesecu :butt:)

edit: cijena je glupost tek kad se uzme u obzir da ga uz prepaid daju za 549e, i jos nude 5% popusta za jednokratno placanje :butt:
 
Poslednja izmena:
Popust NE ide na prepaid kupovinu.
Vec za slobodnu prodaju, 717e -5%. Nisu oni budale.
 
nisu budale, ali nisu ni neka 'nteligencija :d Kako misle da me naname da se vezem ugovorom i placam 23e mjesecno (voice+data+sms), a popust na tel je mizernih 70e
 
Zasto sam ja raskinuo ugovor sa telenorom?

550e S5 uz paket od 20e na 2 godine! Ne znam ko im uzima te telefone na postpaid.
 
Poslednja izmena:
Изгледа да је стигао у вип.
 
Jos jedna stvar koja mi se dosta svidja jeste otkljucavanje telefona kada se pritisne dva puta po ekranu. E sada meni to funkcionise kada je u ruci bez greske i na stolu kada se nalazi na tvrdoj podlozi. Vec na krevetu kada mi je stajao tako nije mogao da se otkljuca.
 
Zasto sam ja raskinuo ugovor sa telenorom?

550e S5 uz paket od 20e na 2 godine! Ne znam ko im uzima te telefone na postpaid.
Nikako da nadjem racunicu u tvom racunu. s5 je sad u prodaji oko 550e. U periodu od dve godine, preptostavljam da nisi na pripejdu, znaci imas neki paket od recimo 1000 dinara(mada smatram da za prosecnog korisnika paket mora da ima min 1 gb neta i min 300 minuta, a takvi paketi su skuplji), za dve godine 24000. Znaci jos 200e. Ukupno si platio tel 750 e i impulse . Onaj ko koristi vise tel vise i placa impulse i njega dve godine kostaju isto toliko evra obzirom da mu je aparat u startu jeftiniji. Ja nasim operaterima zameram samo sto ne postuju stare musterije sa besprekornom istorijom placanja racuna i ne daju tim ljudima popuste. Ja licno nikada ne bih mogao da kupim tel koji hocu da ne mogu da placam na rate. Onaj ko ima da kesira mozda mu se i isplati, ali ja stvarno ne vidim kako tu moze da bude neka ogromna usteda.
 
Racunica je jednostavna, nema smisla! I to je to.

Ja sam preko 6-7 godina koristio njihovu mrezu (postpaid) svaki racun platio pre 15-og i oni za S5 za produzenje ugovora na jos 2 godine traze 550e u kesu, tj. jedina povoljnost je placanje uz racun na 6 rata. Neka hvala. Ako ja taj isti telefon mogu za te pare da uzmem bez ikakvog ugovora i potpisivanja a da ne mogu sam da raskinem kad ja pozelim, nemam sta da trazim tamo. Prepaid i cao.

Oni taj telefon treba uz taj paket da daju za 100 pa i 200e bi bilo ok, nema sta dalje da se raspravlja. Sve dok ovako rade, a svake godine je sve gore. Tesko nama. Hajde da ti paketi i valjaju za nesto ali su krs. Ja imam 350MB interneta i kad to potrosim spuste na nekakvu mizernu brzinu moram da cekam 5 minuta da mi otvori sajt. Hvala dovidjenja.
 
Poslednja izmena:
paket od 20 eura, i bi s5 za 100e?? E izvini, al precera ga, toga nema ni u AmeriKi! :wall:
 
Nema ni minimalac od 180e u Ameriki. Tebi ako je ok da das 500e za telefon na ugovor izvoli. Nemam nista protiv.
 
paket od 20 eura, i bi s5 za 100e?? E izvini, al precera ga, toga nema ni u AmeriKi! :wall:

Pa to ne postoji nigde :D Ko zna gde Emix zivi i sigurno ne zna poslednjih godina kako se krecu cene kod operatera...
 
To da, ali za paket od 50 eur, gdje nemam ni 1 sms ni 1kb interneta, na 2god, s4 kad je izašao bio je 350, cini mi se. S5 je 290. Puno, brate mili
 
Sad videh, vi ste u CG, totalno sam smetnuo to sa uma...


Cek cek zeljko... Kako nema interneta ni sms za 50e????




Edit: U Srbiji je mnogo skuplji M8 nego kod vas u CG. 360e, paket 30e, a u SR isti paket PiS XL 500e telefon.

Ne znam sta se bunite.
 
Poslednja izmena:
Pa to ne postoji nigde :D Ko zna gde Emix zivi i sigurno ne zna poslednjih godina kako se krecu cene kod operatera...

U dzungli.

Ja sam rekao da je oko 200e ok, uz te krs pakete koji nemaju skoro nista. I tako treba da bude.

50-100e treba da kosta telefon uz "pola plate" paket.
Oko 200e uz sredji paket.
I oko 400-450e uz paket od oko 5e.

To je moje misljenje. Ne zanima me sta je i kako je jer njima se moze, ja pricam kako treba da bude.
Ako telefon bez ugovora kosta oko 550e koja je logika da se isti taj telefon prodaje 70-80e jeftinije na ugovor od 20/25e na 2 godine. Evo ja te pitam ima li logike?

Edit: Nebitno je da li je CG, Srbija, BiH... sve su to ista govna i situacija je manje vise iste. Ali da ne idemo u off vise. Mozda treba neka tema da se otvori o lopovima.
 
Poslednja izmena:
@emix
+1
@djilke
Nema, vjerovali ili ne. Ima 800 min razgovora i to je to. Sms i internet se extra plaćaju.
 
Sad videh, vi ste u CG, totalno sam smetnuo to sa uma...

Cek cek zeljko... Kako nema interneta ni sms za 50e????

Edit: U Srbiji je mnogo skuplji M8 nego kod vas u CG. 360e, paket 30e, a u SR isti paket PiS XL 500e telefon.

Ne znam sta se bunite.


Vjervatno nema jer je tako birao. Imas za 30e sve da ne mozes potrositi ako se normalno koristi....
 
Sad videh, vi ste u CG, totalno sam smetnuo to sa uma...


Cek cek zeljko... Kako nema interneta ni sms za 50e????




Edit: U Srbiji je mnogo skuplji M8 nego kod vas u CG. 360e, paket 30e, a u SR isti paket PiS XL 500e telefon.

Ne znam sta se bunite.
T-mobile ne daje internet u okviru osnovnog paketa. U stvari, LAZEM! :d Daju (vjerovali ili ne!!!!) 10 MEGAbajta mjesecno :eyebrows::eyebrows::eyebrows:
Tako da za taj paket od 30e koji pominjes, svakako moras da doplatis za SMS i Net. Recimo za 10e imas 2GB mjesecno i 1000 poruka prema svim mrezama u CG i SRB
U dzungli.

Ja sam rekao da je oko 200e ok, uz te krs pakete koji nemaju skoro nista. I tako treba da bude.

50-100e treba da kosta telefon uz "pola plate" paket.
Oko 200e uz sredji paket.
I oko 400-450e uz paket od oko 5e.

To je moje misljenje. Ne zanima me sta je i kako je jer njima se moze, ja pricam kako treba da bude.
Ako telefon bez ugovora kosta oko 550e koja je logika da se isti taj telefon prodaje 70-80e jeftinije na ugovor od 20/25e na 2 godine. Evo ja te pitam ima li logike?

Edit: Nebitno je da li je CG, Srbija, BiH... sve su to ista govna i situacija je manje vise iste. Ali da ne idemo u off vise. Mozda treba neka tema da se otvori o lopovima.
bas HTC i T-com zanima koliki je minimalac u CG, ili sta ti mislis da bi "bilo fer" :d Oni sa minimalcem nemaju sta da traze sa premium telefonima, i nece ih niko subvencionisati... Naravno, *****izam je da ti na ugovor 18 mjeseci i 20e pretplate spuste cijenu samo 70e, ali je jos veci ocekivati da u USA dobijes tel za 200$ uz pretplatu od 50$, a na daleko manjem trzistu kao sto je nase isti tal tel za 100-200E uz pretplatu od 20E. Uozbilji se...
 
Ja sam gledao telenor.me, a ne T-com i paket PiS XL 30e - 600 minuta, 200 poruka i 1.5GB neta. Uz taj paket kosta 360e. Toga u Srbiji nema. 500e je u telenor.rs za takav isti paket.


I jos se bunite :D
 
Nazad
Vrh Dno