Šta je novo?

HTC One M8

Svaka naredna verzija androida je laganija od prethodne. Druga je stvar sto proizvodjaci napucavaju specifikacije. Sto se tice slabijeg hardvera, postoje dva problema:
1) samo jedan budzetski uredjaj tera kitkat - Moto G
2) Samsung. UI laguje i na S5. Naravno da ce lagovati i na budzetskim telefonima. Sad ne znam koliko je bolje stanje sa Sensom na slabijem hardveru, ali na m7 i m8 je odlicno ispeglan..
 
jel uzeo neko telefon odavde,kako vam se cini uzivo?Ja imam nameru kada padne malo cena ,neki su pricali da ima i za 550e sto nigde nisam video a po toj ceni bi ga mozda i uzeo posto ako bi cekao da mu padne cena verovatno bi me i volja prosla..
550e ima u Dubaiu trenutno, ovde je 600 po oglasima
 
1) samo jedan budzetski uredjaj tera kitkat - Moto G
Za to treba zahvaliti proizvođačima čipseta (Qualcomm, MediaTek...), čiji je posao da urade odgovarajuće drajvere i SDK za proizvođače telefona, ali im slabiji čipsetovi, pogotovo oni koji nisu najnoviji, uopšte nisu toliko bitni.
To je glavni razlog zbog kojeg veliki broj aktuelnih telefona niže i srednje klase neće uopšte ni dobiti update na KitKat ili će dosta kasniti.
 
Stvarno nesto ovde generalno ne stima...razumem ja da su razlicite arhitekture, ali to i dalje ne opravdava tromost mobilnog operativnog sistema u odnosu na klasican desktop
 
veto vazi samo za USA trziste, kod nas u CG Tmobile ima crveni M7 npr.
iskreno, blah je IMHO
 
Значи на једном смањио осветљење и снимио клип ? Шатро кинески и тајвански.
 
 
8yvygu7a.jpg


seru2etu.jpg


yreberyg.jpg


Atmosfera sa večerašnje promocije u Beogradu
 
Опа, сутра :) и каква је сара уживо, ако си био тамо ? ;)
 
Poslednja izmena:
550e u T-Mobile CG, 20e jeftiniji od S5. I poklon lopta. :D
 
"Видео-обзор смартфона HTC One (M8)" on YouTube - Видео-обзор смартфона HTC One (M8): http://youtu.be/il1VM245SJA
 
Лоше су :)
Јбт учио годинама руски ,и у основној и средњој и ништа не разумем ;)
 
Nisi ga učio nego si ga imao kao predmet, postoji razlika :p
 
Cim se pojavi na sajtu a ne pise rezervacija imaju ih, ili ih dobijaju do ponedeljka.

Лоше су :)
Јбт учио годинама руски ,и у основној и средњој и ништа не разумем ;)

Isto :D
Od osnovne, znam samo "Kak tebja zavut?" i "Kak tvaja familjija?" :d

Mada kontam kad citam i kad slusam ali to je sve.
 
Poslednja izmena:
To su te mane. Potpuno tacno. Ali zato S5 ima blago receno smesan zvucnik. Zavisi opet kome sta treba.
 
super sto su ukljucene i nase sugestije u test B-)
 
М8 оправдава сваки евро своје цене ? :) немој да те чују неки форумаши овде.

Значи дипли клик на дисплеј не ради посао док је на столу.

Закључак теста да је батерија боља него на с5 ? Занимљиво.

Иначе,нисам имао представу да се толико греје моб,па батерија има да нестане за 6 месеци ;)
 
Nazad
Vrh Dno