Šta je novo?

HTC Desire

Na ics više ne saradjuju Google i fb pa nema synca slika. Ja koristim neki haxsync koji mi ubaci povelike slike, pa i lepo izgleda kada me neko zove.

---
mobilni
 
Evo me, nisam bio u zemlji zbog cega mi je i trebala bolja baterija.
Ne mogu nista jos konkretno da tvrdim, ali mi se cini da ipao malo duze traje. Ima jednu manu koju sam odmah primetio, a to je da procenti baterije ne padaju kontinualno vec do nekih 75% padne mozda ze 2h. Tamo negde ispod 30% pa do 0% uz veliko opterecenje moze da izdrzi par sati. Cudno skroz, ali ako stvarno traje vise onda je podnosljivo.
 
Dva puta kalibrisem bateriju,postupak za xda i tel mi se opet gasi na 14% i vrati battery age na 94%. Jel postoji jos nesto da uradim?

via ttalk
 
mozda da kupis novu bateriju?
 
Baterija je dobra. Problem je nastao sa prelaskom sa Oxygen-a na CyanogenMode

via ttalk
 
Čoveče, meni se baterija gasi na 18%, ali kada upalim telefon posle toga bude 1%, tako da koji broj piše kada se baterija isprazni je apsoultno nebitno, jer će isto trajati. :D
 
Meni se fabricka baterija gasi cim padne ispod 15%.
 
Meni cim padne ispod 30:banghead:
 
Jel ima neko problem sa TapaTalk-om kad pokusa da ide na opciju Forums (samo na Benchmark forumu)? Meni od skoro poceo force close kad idem na Benchmark/forums, za ostale forume radi normalno?
Inace verzija je 1.10.2, ako neko ima noviju,moze na [email protected], hvala unapred!
 
Poceo je da mi se javlja cudan problem na telefonu, vec sam procitao pre neki dan za isti problem ali na drugom telefonu i nije bilo odgovora.
Telefon je poceo da se pali sam od sebe u stanju mirovanja. Znaci stoji na stolu i zasvetli par puta, upali se displej i ugasi i tako pet sest puta, pa posle nekog vremena opet.
Zna li neko sta je problem?
 
planiram da stavim sladoled tj imao smga dva dana ali nisam uspeo da povratim poruke sa go sms, pa sam se vratio na mui ali cu ponovo da stavim ics najvise zbog cirilice.
 
To sto se telefon gasi na 20% do 10% govori da je baterija donekle dotrajala. Moja pogotovu, stara je 2+ godine i sigurno zrela za zamenu.
 
Meni se jednom desilo kad sam menjao rom da je posle cele noći punjenja pokazivala 90% , iz rekoverija sam izbrisao logove i više nikad.
Što se gašenja tiče,ne znam jer nikad ne ode ispod 25-30 % i nije mi se još ni jednom ugasio.
 
Ja koristim sanvoldom ics rom. Zadovoljan sam. Pogotovo sa ovom poslednjom verzijom i m2sd skriptom (ili kako se već zove). Lepo radi telefon.
Ekran je i dalje najveći potrošač (auto), ali sa battery saverom od antutu-a, baterija mi je do malopre bila na 70%. Par poziva i par poruka. Malo neta (twitter i podešavanje haxsynca). Sa juice defenderom nikada nije bila preko 50% uveče.
Za sync uključeni 2 gmaila i friendcaster na push, haxsync i pocket jednom dnevno.
 
Poslednja izmena:
Vidim piše da još uvek ne radi usb tetering,kako radi vajerles ap?
 
Probao sam sad owaj wildMild ...neka ga par dana...pa ce mo probati poslew nesto drugo :))
 
Da li moze da se rutuje a da ostane na fabrickom romu?
 
Vrh Dno