Šta je novo?

HTC Desire X

To ne mogu nikako da provalim. Nista jedna po jedna ima da pada.
Ja ne koristim GoSMS, tako da ona otpada.:d
 
ako mozes da se setis kad je to pocelo da ti se desava pa kreni sa brisanjem programa iz tog perioda...90% sam siguran da je neka apk
 
skinuo sam poslednjih desetak i nista. gde li je fabricki reset da mu odradim? ne mogu da nadjem.
 
Uradio sam reset i sada je ok.
 
mogu li ja jedno pitanje da postavim u vezi ovog modela :)?

da li mogu kada pustam muziku da stavim da mi je slika kao nota ili slika albuma pjesme (ako je ima), ovako mi je uzela neku nakaradnu sliku iz albuma i kada god ukljucim pleter ta slika preko ekrana?

hvala unaprijed
 
Skini PowerAMP on će automatski da skine AlbumArt.
 
Ljudi od sinoc mi skida neki facebook build14057 I nikako da zavrsi. Probao sam sa resetovanjem telefona i ponovo pocinje kao nesto da skida i to traje jos uvek. Prilicno je iritantno, ima neko ideju kako to da ubijem. Stock rom, nije rootovan. Probao sam i preko wifi i opet nista...
 
Ljudi od sinoc mi skida neki facebook build14057 I nikako da zavrsi. Probao sam sa resetovanjem telefona i ponovo pocinje kao nesto da skida i to traje jos uvek. Prilicno je iritantno, ima neko ideju kako to da ubijem. Stock rom, nije rootovan. Probao sam i preko wifi i opet nista...

Probaj da nađeš zadnji facebook kao apk file, i pregazi postojeći...
 
Downloads, cekiram build, delete i cao. Kakva glupost jbt, a citam po netu da se ljudima masovno pojavljuje kao bag u notification baru.
@djurkash thx m8 :)
 
Ljudi kako se koristi ringtones trimer na ovom telefonu?Jednom sam uspeo da pokrenem,tj. da mi ponudi opciju da skratim pesmu ili isecem jedan njen deo,ali sam zaboravio kako.Ubih se trazeci i nista.
 
Odmah, cim otvorim vezu, cujem spikerfon.
Mnogo me nervira, a znam da je u necemu caka jer mi se i na prethodnom telefonu to dogadjalo pa je samo nestalo.

Opet isti problem. Resetovao sam na fabricka podesavanja i opet isto posle izvesnog vremena.
Koristim minimum aplikacija i nisam eksperimentisao sa novim. Od aplikacija na koje sumljam su viber, 3g watchdog i airdroid. Ne znam kako da ih ispitam
i kako da ih proverim.

Nije mi interesantno da resetojem fon svake dve nedelje.
 
Opet isti problem. Resetovao sam na fabricka podesavanja i opet isto posle izvesnog vremena.
Koristim minimum aplikacija i nisam eksperimentisao sa novim. Od aplikacija na koje sumljam su viber, 3g watchdog i airdroid. Ne znam kako da ih ispitam
i kako da ih proverim.

Nije mi interesantno da resetojem fon svake dve nedelje.

Na garanciju, i to dok mozes da dokazes problem serviserima
 
Na garanciju, i to dok mozes da dokazes problem serviserima
Ne moze na garanciju, nije to do telefona.
To je do neke aplikacije koju instaliram, samo ne znam kako da vratim a da ne resetujem na fabricka podesavanja.
Oni vrate telefon na fabricka podesavanja i ako je sve ok, mozes da se slikas.
Ja kada resetujem fon radi sve OK, tako da nije do fona.
 
Biće JB za Desire X relativno uskoro. Postoje već funkcionalni test ROM-ovi, samo treba to da se ispegla.
 
^ ovo je iz poverljivih izvora, top secret :D
 
Najavili su JB onda kada je izasao za HOX. Bice verovatno u naredna dva meseca
 
Postadoh ponosni vlasnik ovog telefona. Za one koji ne znaju telenor daje popust od 5000din na telefone do kraja marta, mene je uz prenesi 1000 paket izasao mizernih 4000din. Samo ko je zainteresovan nek pozuri posto ih nema jos mnogo.

Gde u centru ima dobrih zastitnih maski i folija za njega?
 
Poslednja izmena:
U centru ima u TC Usce, a ako izadjes iz centra ima na bulevaru. Citaj ranije postove, pricalo se o tome. poz
 
Gde bre izasao druze JB i jesi ga ubacio,imali kakvih primedbi,utisaka? ;-)
 
Poslednja izmena:
Idi na software update i dobices nadogradnju,ja sam u telenoru kupio tel.i vec sam instalirao
 
Ok @sasa79,a kazi mi jel imas primebde,jel baguje,jel se greje mob,jel "jede" bateriju i sl.?
@Creative_X verovatno je 4.1.2 verzija
 
Poslednja izmena:
Da ota update,malopre sam instalirao,verzija je 4.1.1.Na prvi pogled nema nekih razlika,osim sto ima neka dodatna podesavanja,galerija je fenomenalna,keyboard malo promenjen,ima opcija power saver,i tako.Jos uvek i ja nisam otkrio sve.Instalirajte pa cete videti.
 
Upravo i ja odradih update,tezak je oko 287 mb,kao sto rece sasa79 to su neke nove opcije na prvi pogled sto videh da je novo,danas cu ga malo vise testirati,cini mi se da se dobiju i jedna,dve nove aplikacije.
Inace sasa79 meni kako se cini sa ovim JB-om su izgleda zeznuli kameru,sad pravi losije fotke,jel i kod tebe?
 
Poslednja izmena:
Je l nekom stigo ovaj update koji se pominje na mts mrezi?
 
Nazad
Vrh Dno