Šta je novo?

Horor igra....preporuka

Ja undying nisam smeo da predjem. Dead Space je odlicna, oba dela su super, takodje Suffering mi je bio zastrasujuci na momente. Kad se samo setim Half Life 1-ca, ufff, koliko sam se samo plasio da mi ne izleti nesto u 3h nocu :)
 
Preporucili ste mu dosta igri :p
Sad je red na mene. Da ne otvaram novu temu iskoristicu ovu :p
Treba mi neka igra,nesto izmedju avanture/mozgalice sa primesama horora i sta znam :D
Naprimer Shade wrath of angels

Dakle nesto izmedju shejda,ac,limba itd :D
 
Dead Island :)
 
Davno presao,ok je igra :)

Nego da se dopunim. trebaju mi vise neke mozgalice nego horor igre :D
Ono tipa naci izlaz iz prostorije proracunima,obrtanjem kipova itd (borab je svojevremeno preporucio par igrica,koje su odlicne,onaj lik na ostrvu (ne secam se naziva) i jos par. Dakle,nesto na foru klasicnih escape room igri,ali sa boljom grafikom.
 
Amnesia pod obavezno
 
Davno presao,ok je igra

Nego da se dopunim. trebaju mi vise neke mozgalice nego horor igre

...meni je ona legendarna zagonetka sa klavirom jos uvek jedna od nenad***ivih... secam se da sam imao celo blokche ispisano posle prvog prelaska... tada nije bilo walkthroughova.
 
Poslednja izmena:
Davno presao,ok je igra :)

Nego da se dopunim. trebaju mi vise neke mozgalice nego horor igre :D
Ono tipa naci izlaz iz prostorije proracunima,obrtanjem kipova itd (borab je svojevremeno preporucio par igrica,koje su odlicne,onaj lik na ostrvu (ne secam se naziva) i jos par. Dakle,nesto na foru klasicnih escape room igri,ali sa boljom grafikom.

Amnesia je avantura, nema pucanja i borbe, samo skrivanje i te takozvane environmental zagonetke.

Ja sam lupao glavu kako preći neke zagonetke.
 
Sad' malo pogledah na YT gameplay,deluje zanimljivo :)
tnx :) Ako se neko seti jos neke,nek pishe :d
 
Nazad
Vrh Dno