Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Nepotrebna rasprava, vodila se polemika o tome na prethodnim stranama. Ukratko, ko hoće da čeka nek čeka, ko neće - plati ~90 dinara. To je to.
 
Onda razlika u veličini možda ima veze s tim, ja sam prešao sa 127.
 
Da li se nekome desilo da se fabricka folija ovako odlepljuje?
 

Prilozi

  • IMG20240508173048.jpg
    IMG20240508173048.jpg
    91.6 KB · Pregleda: 53
Da li se nekome desilo da se fabricka folija ovako odlepljuje?

Ovako ne. Ali fabrička mi se oštetila pa sam je zamenio nedavno.

IMG_20240508_174449_edit_5361854632068.jpg

Preporuka za ovu, lako se namešta i deluje kvalitetno za sada, videćemo kako će se pokazati na duge staze. Evo i link ako nekom bude trebalo :

 
Ovako ne. Ali fabrička mi se oštetila pa sam je zamenio nedavno.

Pogledajte prilog 441519

Preporuka za ovu, lako se namešta i deluje kvalitetno za sada, videćemo kako će se pokazati na duge staze. Evo i link ako nekom bude trebalo :

Koliko si dugo cekao da stigne?
 
Tačno 22 dana.
 
Ja opet preko Truphone app ubacio esim i odmah mi ponudio apdejt...
Screenshot_20240508_185654_com.hihonor.ouc.jpg
 
Probao sam, ali nisam našao besplatni, a ni jeftini kineski eSIM u toj aplikaciji.
 
Ја сам узео немачки или француски (бесплатан) и ево други апдејт одрадио.
 
Verovatno ponovo radi za veći broj država. Noje mi palo napamet da probam
 
Ja sam prvi put potrošio onih 100mb i sad nemam opciju besplatno.
Nisam namestio uključen roming. Mozda zato nisam uspeo
 
😄😄😄 Ne mora, ali opet nece.
Predao sam se. Kad stigne, ima da čeka.
I ja malo da ga zavucem 😉😄😄😄
Taman da vidim iskustva drugih.
 
Cini mi se da je baterija sada sa ovim update-om .148 jos bolja...SOT-a u prilogu.
Od jutros do sada na pola uz konstantne mailove,pozive,ovo mi je sluzbeni i privatni,celodnevno slusanje radija preko aplikacije uz konstantno ukljucen bluetooth za zvucnike i smartwatch,whstsapp,viber...
P.S. Ne koristim socijalne mreze,kao ni tiktok.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240509_201021_com.hihonor.systemmanager.jpg
    Screenshot_20240509_201021_com.hihonor.systemmanager.jpg
    56 KB · Pregleda: 62
  • Screenshot_20240509_201124_com.hihonor.systemmanager.jpg
    Screenshot_20240509_201124_com.hihonor.systemmanager.jpg
    77.5 KB · Pregleda: 61
Pratim, evo i mog današnjeg uzorka.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240509_211230_com.hihonor.systemmanager.jpg
    Screenshot_20240509_211230_com.hihonor.systemmanager.jpg
    56.8 KB · Pregleda: 55
  • Screenshot_20240509_211235_com.hihonor.systemmanager.jpg
    Screenshot_20240509_211235_com.hihonor.systemmanager.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 72
Koristim ovaj tel, par dana. Pre toga sam koristio Xiaomi Redmi Note 9 pro. Primetio sam kod Honora da se kada se aktivira usteda baterije, generalno stopira sinhronizacija pa sve poruke ili kasne ili ne stizu. Ovu ustedu sam koristio i na Xiaomi al' sam mogao da pojedinacno izostavim apl koje su za dop itd, sve je ok radilo a imao sam dobru ustedu, tel mi je gurao po 2, pa cak i 2,5 dana. Da l' znate, kod MAGICOS je l' postoje ove opc? Svi pljuju MIUI, ja Xiaomi koristim od Redni note 5 pa sam se u par slucajeva, razocarao u neke tel drugih marki.
 
Јутрос од пола 8 батерија на 52% тренутно. Мсм да се мало побољшала батерија да верзијом 148.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240511_213526_com.hihonor.systemmanager.jpg
    Screenshot_20240511_213526_com.hihonor.systemmanager.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 36
Samo kucaj adb platform tools i skini poslednju verziju.

Ne mora originalni kablić koji ide uz telefon, ja sam povezao kablom koji sam dobio uz Honor GS Pro. Gledaj samo da nije neki šugavi koji služi samo za punjenje. Mora da ima file transfer podršku.

Takođe, potrebno je aktivirati developer options i usb debugging u settings.
Никада нисам користио тај АДБ мод. Скинуо сам са овог линка: https://android-sdk-platform-tools.en.uptodown.com/windows/download Активирао девелопер опције и УСБ... Шта даље?
 
Никада нисам користио тај АДБ мод. Скинуо сам са овог линка: https://android-sdk-platform-tools.en.uptodown.com/windows/download Активирао девелопер опције и УСБ... Шта даље?
* We connect the phone to the PC and in the notification shade change the connection from “ Charging only ” to “ File transfer ”, a request to allow USB debugging should immediately appear, we agree.

* On the PC, go to the PlatformTools folder and run cmd-here.exe , a console window will open.

* Enter the command in the console adb devices and press enter . The answer should be your phone number.

* Next we enter adb shell settings put secure enable_record_auto_key 1 and press enter , nothing else will appear in the console.

* If not installed , download and install the application " Conversation Recording 15.0.0.004 "

Note. If there is a recording error during a call, then you need to grant all the necessary permissions to the “ Call Recording ” application in the settings.

* Call recording should now work and automatically record all conversations. In this case, during a call there will be no recording button, but the recording itself will work.

* Also, all recordings must be saved in the Voice Recorder application. (In the File app, enable to see hidden folders and files, then in InternalStorage/Sound/CallRecorder find the call files)
 
* We connect the phone to the PC and in the notification shade change the connection from “ Charging only ” to “ File transfer ”, a request to allow USB debugging should immediately appear, we agree.

* On the PC, go to the PlatformTools folder and run cmd-here.exe , a console window will open.

* Enter the command in the console adb devices and press enter . The answer should be your phone number.

* Next we enter adb shell settings put secure enable_record_auto_key 1 and press enter , nothing else will appear in the console.

* If not installed , download and install the application " Conversation Recording 15.0.0.004 "

Note. If there is a recording error during a call, then you need to grant all the necessary permissions to the “ Call Recording ” application in the settings.

* Call recording should now work and automatically record all conversations. In this case, during a call there will be no recording button, but the recording itself will work.

* Also, all recordings must be saved in the Voice Recorder application. (In the File app, enable to see hidden folders and files, then in InternalStorage/Sound/CallRecorder find the call files)
Скинуо сам PlatformTools из два различита извора, али ни у једном нема cmd-here.exe . То ме је и бунило. Негде сам пронашао и да у фолдеру PlatformTools десним кликом у празно покренем Open in Terminal. Кaда то урадим изађе ми обавештење failed to open settings!
 
To što si skinuo prebaci u folder C:\PlatformTools pa onda otvori cmd (start>run>cmd) i gađaj adb :

Kod:
C:\PlatformTools\adb.exe

I onda pokreni one dve komande.

Da napomenem, važno je da se cmd ne pokreće preko "run as administrator", iz nekog razloga tako neće da odradi šta treba. Bar meni nije htelo.
 
Vrh Dno