Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Xiaomi 14 ultra ,pocetna cena 1500 eura ,ovi 1300,ja stvarno neznam ko ce da im kupuje ove telefone,pored dva vodeca brenda.
Iskreno pored Honora Xiaomi ne bih pogledao nikad. Uvek su tu inovacije, vrhunske kamere, sad i novi tip baterija kao i izdasan skladisni prostor u odnosu na Apple i Samsung koji debelo naplacuju 512gb
 
Cene su takve kakve jesu. Kome se ne sviđa, uvek može nešto drugo ili jeftinije da kupi.
 
Cekajte da vidimo sta donosi i dal vredi. Posle cemo da ga osudimo momamcki po pitanju cene ako treba 😁
 
Cena u Evropi za 12/512 je 1300€, kao što se i pretpostavljalo.
 
Bogami jako dobar tel,mada je u Gigatronu bila opasno dobra akcija za 5 pro sad su opet vratili cenu.Kazu da se prodavao kao alva.😅
 
Cekajte da vidimo uzivo, ne verujem ja recenzijama sve dok nek od nas ga ne testira
 
Ja odgledao par komada, bolji od Magic 5 Pro taman koliko treba, 30%, telephoto kamera možda i još malo više od toga. Magic OS 8 obećava, nisu previše menjali, što je odlično.

Nova realnost je da nema više onakvih skokova kao sa P10 - > P20 - > P30 serijom i tako svake godine.
 
Sta mislite o ovoj promociji za magic 6 lite za ~265e + ove njihove bezicne sluške sto su oko 50-ak e kao poklon? To mi već deluje jako primamljivo. Iako nisam razmišljao da menjam realme gt master star 2+ godina sad me malo svrbi. Znam da ne bih dobio mnogo, pogotovu sto je u gt masteru legendarni sd778g, ali djavo mi ne da mira pa razmišljam da probam.
Vidim pišu ljudi koji su ga kupili u promociji pa se prijavili za besplatne sluške dobili informaciju da je imei već iskorišcen.🤣 Ne verujem da se ovi iz honora toliko ciganisali...sve mi smrdi na to da su se radnici po ovim maloprodajama prijavljivali za besplatne sluške pa onda uvaljivali telefone. Pa ako se neko zali onda ce se izvinjavati Bog zna kako i peglati situaciju. Dovoljno da svaki 10 ti zanemari da se prijavi za sluske, na sto telefona ućarili 10 sluški od 50e. APP sistem.
 
1000000980.jpg

Ako napipate link gde može da se naruči u pretprodaji bacite ovde ako se setite.
 
Ja odgledao par komada, bolji od Magic 5 Pro taman koliko treba, 30%, telephoto kamera možda i još malo više od toga. Magic OS 8 obećava, nisu previše menjali, što je odlično.

Nova realnost je da nema više onakvih skokova kao sa P10 - > P20 - > P30 serijom i tako svake godine.
Kako znas da je bolji 30%?
 
Sta mislite o ovoj promociji za magic 6 lite za ~265e + ove njihove bezicne sluške sto su oko 50-ak e kao poklon? To mi već deluje jako primamljivo. Iako nisam razmišljao da menjam realme gt master star 2+ godina sad me malo svrbi. Znam da ne bih dobio mnogo, pogotovu sto je u gt masteru legendarni sd778g, ali djavo mi ne da mira pa razmišljam da probam.
Vidim pišu ljudi koji su ga kupili u promociji pa se prijavili za besplatne sluške dobili informaciju da je imei već iskorišcen.🤣 Ne verujem da se ovi iz honora toliko ciganisali...sve mi smrdi na to da su se radnici po ovim maloprodajama prijavljivali za besplatne sluške pa onda uvaljivali telefone. Pa ako se neko zali onda ce se izvinjavati Bog zna kako i peglati situaciju. Dovoljno da svaki 10 ti zanemari da se prijavi za sluske, na sto telefona ućarili 10 sluški od 50e. APP sistem.
Gde ga ima za 265evra? Ja gledam zvanične prodavnice i svugde je 40000 (cca 340evra)
 
Pojavio se kod operatera, dobija se tablet na poklon. Xiaomi 14 mi je mozda malo bolji izbor ali ovo je definitivno dobar telefon. Konacno nema pilulu, to je za pohvalu😁
 
S obzirom da je ovaj punjač od 66W skoro 5000,maska 500,nije čak ni loša ova cena. Em veća i modernija baterija, 8 Gen 3, malo bolje kamere (mada se razlike jedva vide), sve u svemu, odličan nastavak ali ja bih sačekao opet Black Friday, 60k ušteda. Deluje mi da Honoru odlično ide u UK, što je vrlo važno.
 
Još uvek nije dostupan u mtsu. Trenutno je moguća samo rezervacija uređaja. Ne mogu samo da nađem informaciju da li će 16/512 verzija biti dostupna kod nas.
 
Ko je na UK regionu, 1099 funti je cena, plus vaučer od 200, dobra cena ko može u UK da uzme..
 
Nazad
Vrh Dno