Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Ako ga napunim do 100% onda skine 1% za noć, ako ga ne punim onda skine 4-5%.
 
Ja probao sve kako je napisano i nije hteo da povuče update 😂
Čekam pa kad stigne...
 
Kod mene nema nikakav slajder za zoom na kameri vec isto kao pre. A i opet se pojavio problem sa notifikacijama tj bedzevima. Baterija standardno 3% stnby u toku noci a sa ultra power save mislim da mi pre neku noc nije potrosio nista. Probacu veceras opet.
 
Kod mene nema nikakav slajder za zoom na kameri vec isto kao pre. A i opet se pojavio problem sa notifikacijama tj bedzevima. Baterija standardno 3% stnby u toku noci a sa ultra power save mislim da mi pre neku noc nije potrosio nista. Probacu veceras opet.
Ma pogledaj to bolje, zar ne vidiš da je novi dizajn?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240509_185306_com.hihonor.camera.jpg
    Screenshot_20240509_185306_com.hihonor.camera.jpg
    89.6 KB · Pregleda: 75
Šta je 3D ? meni je oduvek bio ovakav. Nikad nisam imao klizač za zoom. Btw, žešće je počeo da me nervira tel. Dal je bre realno da su takvi slepci da ne mogu ljudski da naprave softver.
 
Samo zadrzi prst malo duze na 1x ili 3.5 zoom i pojavice ti se slajder . Bio je i ranije tu u 7.1 verziji samo mozda nisi primetio. Sad su samo malo promenili stil klizaca.
 
Pa da li je realno da nisam za ovo imao pojma. Auuuu.. sramota.
 
Nažalost, zeznuli su audio

Screenshot_20240509_225938_com.dts.dtsxultra_edit_28480219435540.jpg

Kada hoću čist zvuk, i samo ekvilajzere - e pa ne moze

Screenshot_20240509_225935_com.dts.dtsxultra_edit_28493792617461.jpg

A kada se posle ovog bira "custom" dobije se limit od 80db (što je i zakon u EU), ali ako izabereš nešto Honor, onda je 100% glasnoca.. To bih i preživeo da nije totalno promenjena skala, pa mi od starta zvuči čudno.


Kakva šteta, zvuk je bio vrhunski na 7.1.
 
Evo preko nemackog E-sim i aplikacije My Truphone odmah je povukao magic 8. Inace izabrao sam besplatan nemacki e-sim sa 100 mb podataka. Ko nece da ceka neka proba. Ne kosta nista i jednostavno je. P.s. stavite e -sim za podrazumevani , ukljucite prenos podataka i u romingu i iskljuciti wifi.
Odradio kako je napisano i stigao update, svaka cast
 

Prilozi

  • Screenshot_20240510_055729.jpg
    Screenshot_20240510_055729.jpg
    37.9 KB · Pregleda: 28
napunio nocas oko 1h na 100%, ukljucio power save mod i jutros u 8h batt na 99%.
 
I ja sam testirao ultra power saver mod, sa 40 sinoć oko ponoći na 37% jutros kada sam se probudio u 7h. Nije velika razlika u odnosu bez power server modova.
 
I ja sam na istu foru preko Germany esim skinuo Magic8
Jedinu stvar koju nisam našao a zbog čega sam najviše povukao update je spuštanje control centra. Opet ide samo odozgo, jel ima neko posebno podešavanje za to ili ? 🤔
Sa sredine još uvek onaj dosadni pretraživač izlazi
 
Imas u podesavanjima da ukjucis to. Ne znam napamet sobzirom da ja jos nisam dobio update ali baci pogled na googlu ili you tubu.
 
Home screen & style/home screen settings/swipe down
 
Ko koristi onaj pop up prozor od vibera kad završiš razgovor da ima opciju redial i msg, da li vam ga prikazuje.

Deluje kao da je u pozadini, ekran bude blago zatamljen, a onda odradim back i kao da skloni to i sve je normalno..

Baš me zivcira.
 
Pozdrav,razmisljam da uzmem ovaj telefon i interesuje me kakva je baterija nakon svih ovih azuriranja? Koliki sot dobijate a da nije sve pogašeno...
 
Pozdrav,razmisljam da uzmem ovaj telefon i interesuje me kakva je baterija nakon svih ovih azuriranja? Koliki sot dobijate a da nije sve pogašeno...
Screenshot_20240511_224856_com.paget96.batteryguru.jpg


Ja bih rekao da je još bolja, meni je sve popaljeno, plus sam danas gledao 40 min nešto preko MX Playera po suncu, fotkao, telefonirao, lagano će ovo da ide preko 7h/120Hz. Kad sam u standardnom ritmu kuća-posao i tada je 7h ali i dva dana. Što je neko napisao danas za neki drugi tel, izdrži on duže nego ja :) Imao sam i preko 12h prvih dana kod kuće, WiFi, ali nije to realno, ali i zavisi kako koristiš. Uglavnom, teško da će nekome faliti baterije ovde, SD 8 Gen 2 radi ovde posao.
 
Kako vam se čini kamera sa magic8 da li je neko uspeo malo da proveri uporedi da li je bar sve isto ako nema unapredjenja?
 
Nisam se udubljivao u detalje. Meni radi savršeno i možda jedini razlog zašto ću ga zadržati. Gora nije to je sigurno.
 
Kod mene nema opcija snimanja razgovora
 
Ako je to ovaj native koji je Nevis okačio na 15oj strani, kod mene ne radi tj nemam uopšte opciju pri pozivu da snimim razgovor.1000016707.jpg
 
Poslednja izmena:
Verovatno.
Hvala za info. Meni vise ne treba update. Ne žurim, dok neko na xda ne izbaci da radi na osmici
 
Vrh Dno