Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

nitro5

Poštovan
Učlanjen(a)
29.06.2022
Poruke
554
Poena
95
Premijera 23.11. Odlican telefon sa SD 8 Gen 2 CPU-om. U procurelim informacijama se navodi da će Honor Magic 5 dolaziti u verzijama sa 8/256 GB, 12/256 GB i 12/512 GB koje će koštati 696/751/862 dolara. Pro model će dolaziti u istim memorijskim kombinacijama sa cenama od 835/891/1000 dolara dok će Honor Magic 5 Prestige Edition stizati samo sa 12 GB RAM-a i 512 GB skladišnog prostora po ceni od 1.113 dolara.
 

Ау, како изгледа ово чудо 😲
 
Obican 5 ima samo 90Hz ekran kao sto pisu Kinezi, ili 120Hz kao sto pisu Bugari? Na zvanicnom Honor sajtu nema tih podataka...
 
Steta, previse ruzan po mom ukusu, Lite po meni mnogo lepse izgleda.
 
Kaze Dxomark da odnese broj 1 za kamere al ajde. Prednjica kopija huawei P40 pro modela, starog 3 godine, zadnjica kopija huawei mate 50 pro samo sto ima 3 kamere. I onda mi pricaju kako se honor skroz odvojio... Ja u tu pricu ne verujem. Kopiraju i od kako su se odvojili.
 
Sad mi javise iz Honora da telefon Magic 5 pro srize kod operatera april ,maj
 
broj 1, kamera
broj 1. baterija :D
 
Nahvali ih i Peca da su čuda neka napravili. Sve vše kao da stvarno Huawei živi kroz Honor mnogo više nego što je očekivano. Šteta samo za mali community, ali videćemo da li će se povezati to u neku širu priču. Na papiru su zverke, u praksi odlično jer i sam podesujem Honor 70 koji nikada niti jednom zaštekao nije.
 
Klinac ima magic 4 lite, petica je u sustini praktično isti telefon. Imace lepsi dizajn, malo bolju kameru i bateriju. Ali i bice skuplja 150 evra minimum.
 

Флоси онанише на овај телефон, разумем га, делује одлично
 
Potvrdjeno za Magic 5 pro i Vs dobice 3 nadogradnje i 5 godina sigurnosnih zakrpa
Pohvalno , sada vec ovi modeli postaju izuzetno zanimljivi
 
Odvojen, ali i ne bas :). Vecina inzenjera je presla iz Huawei-ja u Honor. Namazani Kinezi prave dobru caku sa odvajanjem i tako zaobilaze zabranu Google-a, ali sve dok prave dobre i kvalitetne uredjaje, nemam problem sa tim ;). Ostaje im da se polako "odreknu" P i Mate serija i da i to bude kopija koja ce doci na Honor repertoar.
 
Po meni jedina greska Honora sto 5 pro nije izbacio odmah u prodaju
Bice zeznuto kasnije narocito sto je tu Xiaomi 13 plus pro verzija i Samsung S23plus i S23
 

Очекивао сам више од тог DxO mark 1.
 
Ovde je definitivno razočarao, po meni najlošiji. Bolji su S23U i Xiaomi 13 Pro.
Sacekaj tako je bila prica i za 100x zoom, P50 pro protiv S22 ultra pa se negde pokazalo da to nije bas istina. Isto tako i za nocni mod koji su toliko hvalili na S22 seriji pa je neki kanal koji ima par pratilaca uradio poredjnje i gle cuda. Ipak nije tako
 
Bez nekog posebnog oduševljenja, za sada. Ali, to je tek jedno mišljenje.

 
Bez nekog posebnog oduševljenja, za sada. Ali, to je tek jedno mišljenje.


Ako je softwer najveci problem, to bi se dalo ispeglati. Kamere ne verujem da su mnogo losije, iskren da budem jer se i to moze nadogradnjom peglati. Samo da je sa hardwerske strane sve dobro. E sad naravno, presao bih preko svega ovoga ako bi cena bila razumna kod nas...
 
Nazad
Vrh Dno