Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Dosta se manje prodaje od Samsunga i ajfona,ponudi klincu honor umesto ova dva reci ce ti da nisi normalan,a cenovno je tu negde .
Ko ceka poklon ,meni su tek danas (10dana od registracije) poslali mejl da je prihvaćena prijava.
 
Meni za 3 dana, sad kad li ce stici, ko zna
Poštovani,

Vaša prijava je uspešno validirana!

Dostava poklona će biti izvršena u roku od 30 dana na adresu navedenu prilikom prijave.

Ovaj rok može biti i duži usled vanrednih okolnosti o čemu ćete biti obavešten putem e-maila.,,
 
Takvu poruku sam ja dobio kada sam dobio tablet uz Honor 90,posle 2 dana mi je stigao tablet brzom postom,tako da zanemarite tu default poruku.bice to dosta brze.
 
Cekao sam 10 dana ,i posaljem im mejl ,da se raspitam kada ce,oni odgovaraju ,posto ste na mts ugovoru,morate poslati i drugu potpisanu stranu ugovora,mada to u prijavi nigde nije navedeno.Tako i uradim ,i tek tada dobijem ovu poruku da je prihvaćena prijava.Tako da BiH ostao bez tableta ,ne svojom greškom.
 
Ovi kraljevi iz Yettlea cim poceli da daju tablet digli cenu telefona za 25000, a reklamiraju kao tablet od 30k na poklon, pre mesec dana na rate je bio 5k mesecno a sad je 6k a kao tablet gratis
 
Hoces ga prodavati ili ostavljas sebi? Kakav je, ako si ga koristio? Mislim da nema slot za sim, sto mu je mana jedino.
Otisao je odmah na oglas,kupio skoro pad 5,pa mi ne traba.Ima ga drugar fino izgleda ,kvalitetno je uradjen ,ima 120 herca,velik ekran,ali daleko je ovo od dobrog tableta,ali za 200 evra mislim da vredi .Da wi fi je model,
 
Screenshot_20230916_101707.jpgtreba li da radi to jest dal se ukljucuje iskljucuje na kameri ovo hdr10+ i al filmska boja to kod mene ne radi na medzik 5pro
 
Te opcije ti se otključavaju u Movie modu.

Primetio sam jedan rekao bih da je softverski bug kada se koristi 10x zoom tokom snimanja videa.
Na sačuvanom snimku nije ono što se prikazuje na ekranu tokom snimanja, snimak bude pomeren u neku stranu i desi se da objekat koji je zumiran uopšte ne bude na snimku već nešto što je pored. Rekao bih da je problem do stabilizacije jer ako se potrese telefon zoom će da se ucentrira ali opet nije 100% precizan na snimku kao na prikazu u toku snimanja.
Da li je jos neko primetio sličan problem?
 
Te opcije ti se otključavaju u Movie modu.

Primetio sam jedan rekao bih da je softverski bug kada se koristi 10x zoom tokom snimanja videa.
Na sačuvanom snimku nije ono što se prikazuje na ekranu tokom snimanja, snimak bude pomeren u neku stranu i desi se da objekat koji je zumiran uopšte ne bude na snimku već nešto što je pored. Rekao bih da je problem do stabilizacije jer ako se potrese telefon zoom će da se ucentrira ali opet nije 100% precizan na snimku kao na prikazu u toku snimanja.
Da li je jos neko primetio sličan problem?
Isto sam primetio i kod mene. Ne znam da li je tako bilo i u početku, ja sam tel skoro uzeo i odmah odradio update. Sad da li je do softvera, nadam se da jeste.
 
Mora biti softverski jer ti na ekranu tokom snimanja vidiš sliku kako treba i vrlo dobrog je kvaliteta e sad sto ta slika nije i na snimku koji se sačuva....
 
Pa da, tokom snimanja sve ekstra izgleda. Onda nam verovatno sledi neki fix na sledećem update-u. Što pre to bolje.
 
Dali bi neko mogao da mi proveri dali ovaj Honor gallery automatski ocitava slike i video iz externe memorije preko OTG
 
Te opcije ti se otključavaju u Movie modu.

Primetio sam jedan rekao bih da je softverski bug kada se koristi 10x zoom tokom snimanja videa.
Na sačuvanom snimku nije ono što se prikazuje na ekranu tokom snimanja, snimak bude pomeren u neku stranu i desi se da objekat koji je zumiran uopšte ne bude na snimku već nešto što je pored. Rekao bih da je problem do stabilizacije jer ako se potrese telefon zoom će da se ucentrira ali opet nije 100% precizan na snimku kao na prikazu u toku snimanja.
Da li je jos neko primetio sličan problem?
Kako da uidem u movi mod za kameru gde se nalazi
 
Mislis na ovo?
Screenshot_20230919_221034_edit_16004258657904.jpg
 
Ja sam pitao kolegu da li na taj mod misli, tvoj komentar upao izmedju. 😁
 
Koje zastitno staklo/foliju uzeti, imate li neku preporuku? Ja i dalje koristim fabricku zastitu i vec se pojavljuju neke ogrebotinice pa bih uzeo nesto ozbiljnije. Zakrivljen je ekran i nosim se mislju da "instaliram" neku od brendiranih zastita (da ne reklamiram sad), imate li sa njima kakvih iskustava?
 
Ravan je ekran, samo je staklo malo zakrivljeno. Premium tel zasluzuje premium zastitu. 😉😀
 
Juče kupio zeleni,bas lepa boja za promenu od crne i bele.
To je bas ono sto sam želeo, izvadim-okinem-vratim u džep.
Bez ikakvih dodatnih podešavanja i prošeta anja.
 
Je l' ima nekih informacija koja je zaštita stakla? Nisam uspeo da nađem nikakav crash test za ovaj telefon, a razmišljam da skinem ovu foliju (izgrebala je se za dan) i ostavim tako...
 
Trebali su da ekean ojacaju i na pro verziju i na honor 90 kao sto ima magic 5 lite,to bi bio pun pogodak.
 
Nazad
Vrh Dno