Šta je novo?

Honor 90

Kada sam već na temi da napišem da sam prezadovoljan telefonom.Ni jednog trenutka se nisam pokajao,mada mi je ovo prvi Honor.
 
Kada sam već na temi da napišem da sam prezadovoljan telefonom.Ni jednog trenutka se nisam pokajao,mada mi je ovo prvi Honor.
Ma to su geni od Huawei-a tako da tu nema brige. Posedujem P30 Pro neverovatno kako je stabilan sistem a isto je i na Honor jer je Honor poteko od Huawei-a.
 
Nije mi jasno oko notifikacija,nikad ne znam da li imam nešto primljeno ili propušteno?Bez da palim telefon.Ništa ne žmiga,ne trepće?Kako ste vi to regulisali?
 
Ja sam regulisao tako što mi se pali svetlo kada stigne notifikacija, i takođe sam postavio zvuk da me obavesti kada stigne ako mi je u džepu. HONOR već dugo nema to led svetlo za obaveštenja tako da nije strasno, jedino ako si se navikao na predhodne telefone koji su imali, pa dok se naviknes treba vremena.
 
Зашто је овај телефон у радњама још увек прескуп, а свуда му пада цена? У Техномедији 70 сома...
 
Ja sam regulisao tako što mi se pali svetlo kada stigne notifikacija, i takođe sam postavio zvuk da me obavesti kada stigne ako mi je u džepu. HONOR već dugo nema to led svetlo za obaveštenja tako da nije strasno, jedino ako si se navikao na predhodne telefone koji su imali, pa dok se naviknes treba vremena.
Kako sam se navikao tako ću se odvići.Sve ostalo mi je super.
 
Pokusavam nesto da kopiram sa racunara. Windows 11, zakacim telefon na usb, izaberem file transfer i nista. Jel treba neki drajver i nesto?
 
Је л';ок ова фолија што већ буде на њему кад се купи? Не знам да ли да променим...
 
Danas stigla Nillkin futrola,predivna boja a i na dodir.Zelena boja,mnogo lepša uživo nego na sajtu.Prezadovoljan malo je reći.
 
Ajde da se malko ponavljamo😉

Imao oba, da sad kupujem opet bih uzeo A54.
Ali to ne znači da je Honor loš, odličan je i on.
Najbolje da ako možeš uživo vidiš i probaš oba, pa da sam odlučiš koji da kupiš.
 
Honor 90 ili a54?
Honor 90 lepši , bolja kamera a A54 više nadogradnja plus IP sertifikat
Ajde da se malko ponavljamo😉

Imao oba, da sad kupujem opet bih uzeo A54.
Ali to ne znači da je Honor loš, odličan je i on.
Najbolje da ako možeš uživo vidiš i probaš oba, pa da sam odlučiš koji da kupiš.
Po Vama koje su prednosti Honor - a , a koje Samsunga ja koristim Honor 90 a Samsung samo znam po recenzijama i jednom sam ga sagledavao u Yettel- u i to naravno onako vezanog 😄
 
Možemo mi ovde da pišemo šta god... ništa ti to ne vredi dok ih sam ne isprobaš. Možeš ti sad kupiti jedna ili drugi, i da ti bude ok, a da onda negde slučajno ili namerno probaš onaj koji nisi kupio, pa ukapiraš da ti taj više odgovara, odnosno da ti se više sviđa.
Meni A54 više odgovara zbog ekrana i korisničkog interfejsa(više mi se sviđa OneUI nego MagicOS), a još ima i ip67 sertifikat. Ergonomski je Honor bolji(bolje leži u ruci).
 
Sviđaju mi se oba, honor mozda malo vise. Trenutno koristim p30 i zato mmoho razmisljam sta uzeti jer je i dalje odlican. Samsung ip zastita, ois,
Honor lepsi i malo bolji procesor. Probao oba, ali za to kratko vreme teško doneti odluku
 
Sviđaju mi se oba, honor mozda malo vise. Trenutno koristim p30 i zato mmoho razmisljam sta uzeti jer je i dalje odlican. Samsung ip zastita, ois,
Honor lepsi i malo bolji procesor. Probao oba, ali za to kratko vreme teško doneti odluku
Neće to biti baš veliki upgrade koji god od ta dva da izabereš u odnosu na p30. Uzmi koji ti se više sviđa i ne očekuj previše 😁
 
^ nažalost u android svetu nema. Nekada smo mogli birati između mnoštva proizvođača, a sada knjiga spala na dva slova, samsung i honor.
 
Imas jos neki predlog pored ova dva?
Ono što se meni sviđa možda neće tebi .
Meni je A73 full ali njega je slabo bilo na tržištu , mislim preko paketa .
Istina stariji model u smislu nadogradnje ali je full . Žao mi je što nisam mogao isti da kupim na rate , jer za keš ne mogu .
 
Naravno, ali opet ima preporuka i saveta koji mogu da pomognu
 
Jel ima GCam za ovaj telefon?
 
Nemoj džabe da se mučiš. Softverski je zaključan Camera2Api i ne radi GCam. Nije problem da je instaliraš, ali ne radi.
 
Imate neka must have podesavanja za bolje slike?
 
Nazad
Vrh Dno