Šta je novo?

Hogwarts Legacy

Nema nikakve online stvari, osim što ćeš možda ridimovati neku kozmetiku. Go for offline slobodno.
Ja je igram polako, splaslo mi je početno oduševljenje.

I dalje je dobra igra, s tim što se uopšte ne šunjam - borba mi je daleko zanimljivija. Batalio sam one "collect" side questove, radim samo main i one relationship/side quests koji zapravo imaju nekog smisla.
 
Isto sam desetak sati u igri, zutilo mi nije problem, ali sivilo ubija. Ta magla i isprane boje unutar zamka, uzasno je, a nema nacina da se popravi.
Isto mi se desava kao sto je ovaj pisao na redditu, , dok si na vratima i gledas u sobu, super je, cim udjes u sobu, sva postane siva i maglicasta.
Bas mi ubija zelju za igrom.

Probaj ovo.
 
Ja samo hoću da dođem do lvl 34 i da vidim "pravi" kraj. Verovatno ću je nakon toga igrati kad mi je baš dosadno.
 
Kakav veleobrt, do pre par strana hvalospevi, sad ili se ne može izdržati duže od sat vremena u igri, ili se jedva čeka kraj igre.
Ja konkretno nisam zamišljao da će biti ovoliko monotona, imaju magičan svet, moglo je mnogo kreativnije da se odradi, bukvalno nisu imali granice. Mogli su ladno da stave da slon jaše metlu oko nekog izvora i bilo bi okej, jer magija...
 
E to, monotono. Čim izađeš iz zamka i van hogsmida, sve isto.

I alohomora me izluđuje, mnogo smara.
 
Koje god podesavanje da stavim igra ne igriva u 4k rezoluciji.
 
Ja u RPG igricama generalno mrzim levelovanje, potrčko questove i to, tako da nisam merodavan. :D Samo sam očekivao da mi u ovom univerzumu tako nešto neće biti dosadno. Kad ono...
 
Ja u RPG igricama generalno mrzim levelovanje, potrčko questove i to, tako da nisam merodavan. :D Samo sam očekivao da mi u ovom univerzumu tako nešto neće biti dosadno. Kad ono...
Mrziš levelovanje u RPG igrama? Lol. Pa koja to RPG igra nema levelovanje?

Za te glupe monotone kvestove se slažem, čak ni najbolji RPG nisu imuni na to...
 
Ako bilo sta pomjerim sa HIGH na ULTRA u video settingsu igra momentalno crashuje i obavjestava da je ponestalo VRAMA iako imam 24GB, i nista u pozadini ne radi, pa cak ni antivirus. Isto se desaje ako pokusam ukljuciti RT, igri treba najmanje 2-3 patcha. Prestao sam da je igram zbog svega ovog, ne zelim da se nerviram.
 
Ako bilo sta pomjerim sa HIGH na ULTRA u video settingsu igra momentalno crashuje i obavjestava da je ponestalo VRAMA iako imam 24GB, i nista u pozadini ne radi, pa cak ni antivirus. Isto se desaje ako pokusam ukljuciti RT, igri treba najmanje 2-3 patcha. Prestao sam da je igram zbog svega ovog, ne zelim da se nerviram.
Drugar, ja imam par stavki na ULTRA sa rx 570 4GB - samo 20GB manje nego ti :cool: ... A, nemam tih problema...
 
Za mene totalno ne igriva pogasum sve stavim na low i dalje kao da igram na pentium 4 🤣🤣
 
Mrziš levelovanje u RPG igrama? Lol. Pa koja to RPG igra nema levelovanje?

Za te glupe monotone kvestove se slažem, čak ni najbolji RPG nisu imuni na to...
Mene i kolegu @kečap je očigledno Witcher razmazio (izvinjavam se ako pomenuti nije fan istog) ;)
Peglam ga uveliko i ne mogu a da ne primetim kako svaki "obični contract", dakle ne side quest nego contract ima neku zanimljivu priču. Nadam se da će mnogi developeri izvući dosta iz navedenog. Pa zar je tako teško pisati i biti kreativan majku mu...
 
Dead Game do kraja marta.. 😂
 
Pa ko završi main quest i ne želi da istražuje taj svet definitivno može da izbriše igru.
 

Prilozi

  • 20230214_153102.jpg
    20230214_153102.jpg
    137.2 KB · Pregleda: 102
Ja samo hoću da dođem do lvl 34 i da vidim "pravi" kraj. Verovatno ću je nakon toga igrati kad mi je baš dosadno.
Na sta mislis kad kazes pravi kraj?
Ja sam zavrsio main quest upravo sad na 28lvl.
Edit: Aha, sad mi je jasno :)
 
Poslednja izmena:
Super je igrica. Ima ponavljanja, fetch questova, ali stvarno nije strašno. Previše vremena su uložili u skinove i taj deo se potencira više nego što mi prija, ali ok. Može da se ignoriše. Naučio sam šta me interesuje i kako da filtriram ono što ne želim da vidim.
Spucao sam oko 20h za sada, level 28. Do 34 ili 37 (ne sećam se koji beše potreban) sigurno dolazim. Nisam ni na pola priče.
Nikada mi nisu bili, pa nisu i dalje, jasni ljudi koji igraju ovaj tip igara bez opširnog istraživanja. Kada sam ušao u zabranjenu šumu, spucao sam 2h na istraživanje i borbu. Regioni su veliki, sadržaja ima mnogo. Nije hejt što neko nema vremena ili volje za više od osnovne priče. I to je ok, ali čak i kada bih probao, jednostavno odlutam negde i privuče me da pogledam iza ćoška.

main quest mi preporučuje da budem lvl 8 da nastavim, a ja dolazim napucan sa legendary opremom lvl 28. Tek kada otključam mogućnost upgrade i traitove za gear...
 
main quest mi preporučuje da budem lvl 8 da nastavim, a ja dolazim napucan sa legendary opremom lvl 28. Tek kada otključam mogućnost upgrade i traitove za gear...
E sad je to meni druga krajnost. Da dodjem OP bas toliko na MAIN QUEST, nije izazovno...Treba u semu ovom naci balans po meni. Malo MAIN, malo vise SIDE i to je to ;)
 
E sad je to meni druga krajnost. Da dodjem OP bas toliko na MAIN QUEST, nije izazovno...Treba u semu ovom naci balans po meni. Malo MAIN, malo vise SIDE i to je to ;)
Izazovna mi je bila samo poslednja misija, final boss što bi se reko.

Do poslednjeg fajta sa zmajem sam došo samo sa jednim health napitkom. Bilo je ili da restartujem misiju pa opet ispočetka ili da umrem 20-25 puta i završim misiju :D
 
Nije lose moram priznati :D
HL glitch.jpg
 
^ znaci treba još peglanja, bitno da svi odmah uzmu lovu i onda peglaju mesecima igru
 
Ovo sam samo probao da vidim kako radi igrica, "pozajmio sam je" da vidim jel kupujem ili ne, ali toliko mi je splaslo sve ono od pocetka, da mislim da ne vredi ovih para koliko traze. Za 10e mozda.
 
^ slažem se oko cene, mislim da je 60€/$ jaka cena.
 
Ovo sam samo probao da vidim kako radi igrica, "pozajmio sam je" da vidim jel kupujem ili ne, ali toliko mi je splaslo sve ono od pocetka, da mislim da ne vredi ovih para koliko traze. Za 10e mozda.
IGRA radi odlicno, ja nisam imao nikakvih tehnickih problema... Jedna je od onih koje uvlace u svoj svet... Ja sam tek na par sati igranja, pa možda tek dolazi ''izvlacenje iz sveta" ;) Kakvi su krsevi prodavani po slicnim cenama, ne vidim problem sa ovom... Ali da je moglo 10 - 15$ manje, moglo je i može...
 
Nazad
Vrh Dno