Šta je novo?

HELLDIVERS 2

Ja pokusao dvaput, jednom da mi se vrate sredstva na karticu a drugi put na steam wallet i oba puta dobio auto deny zbog playtime-a. Imam jos jedan aktivan ticket koji nije direktno refund request, vec purchase question pa cu da vidim sta ce odgovoriti. Mada, sobzirom da su vratili sve u normalu verovatno ni necu traziti refund.
 
pa nije se vratilo u normalu. ako nije obavezan PSN nalog zasto su trazili da bude obavezan i krenuli sa svim ovim sranjima? sada nema nazad. if you want to be a bitch, be a whole bitch, kako Luis Rossman kaze.

sta treba da zaboravimo sta su hteli da urade i da im damo pare, good Sony?
 
Odo da spamam refund buton.....kontam,itak neće vratiti
 
^^Pa nece, kada je SNOY odustao da povezivanje accounta bude obavezno. To je moglo da prodje u subotu i nedelju i nekima je prolazilo, makar po screenshot koje su ostavljali na redditu. Nista se ne zaboravlja a i oni sada znaju sta da ocekuju od helldivers community. Sto neko napisa, napokon jedna dobra igra koja je odusevila jako mnogo igraca i oni krenu da petljaju neke gluposti, pa naravno da ce ljudi da popizde i naprave shitstorm.
 
Ne kazem da je nemoguce ali mislim da igra nikome nije refundirana. Sve su ono fake screenshotovi.

Desetak puta, ako ne i vise, se susreces sa botovima kada je Steam u pitanju. Ako se radio ne-tipicnoj situaciji kao sada, dobijes odgovor da rade na tome. I to traje par dana. Nema šanse da su preko vikenda davali botovi pare nazad. Steam u opste nema dobar support i kada se susreces sa pravim osobama, traje to i par sedmica. Samo ako igra po specifikaciji spada pod refund, onda to odrade za manje od sat vremena. Opet, mozda je nekome prošlo, ali tako inace steam ne funkcionise. A screenhotovi su vidim sve od prvog dana kako je izasla objava.

Ako Sony povuce odluku (shitpost na twitteru nije odluka, cisto.. shitpost jer na stranici igre i dalje stoji da je PSN obavezan te i dalje nije dostupna za ne-PSN zemlje) onda tek tada niko nece dobiti refund.
 
 
Odgovorili sa linkom ka Sonijevoj objavi da PSN vise nije potreban, refund nije opcija jerbo se krsi sa <2h playtime zahtevom. Nisu direktno rekli da refund nije opcija, ali su ostavili link ka refund policy gde je taj uslov postavljen.
 
6 May 2024
emoji_u1f605.png
Happy Helldiver's Independence day

 

Najavljen novi Premium Warbound. Ono sto je zanimljivo jeste da na objavi pise PSN account required.
 
Na mom nalogu igra ne može da se kupi, a kaže da japanska verzija radi samo u japanu ;P nisu naši stari džaba govorili Srbija do Tokija :)....
 

Najavljen novi Premium Warbound. Ono sto je zanimljivo jeste da na objavi pise PSN account required.

Niko nije stigao da pise.Juce je pusten taj Warbond i totalno je djubre.TLDR : Jedino sto valja je kontaktna G-13 granata i ove Victory pose.
 
Poslednja izmena:
Moze li neko ko ima igru da proveri vidi li store page?
1715881850273.png
 
Nope. Ajd sad opet na dislike igre. Kako su gamer... Da ne kažem. Komplet populacija pala na jedan tweet. Znaci ja sad koji imam igru ni ne mogu dati rating I da hoću.
 
Sklonili su i ovo i Ghost of Tsushima, retardi.
 
Nope. Ajd sad opet na dislike igre. Kako su gamer... Da ne kažem. Komplet populacija pala na jedan tweet. Znaci ja sad koji imam igru ni ne mogu dati rating I da hoću.
Ne možemo više ni Dislike da udarimo. Lepo su sačekali da vratimo pozitivne ocene i odsekli nas :mad:
 
Mozemo, upravo odradio, udji na profile i tamo imas sve review koje si odradio. E sada ne znam da li je moguce ukoliko nisi odradio review. Ja sam svoj opet prebacio na negative.
 
Hvala, i ja sam promenio na negativnu ocenu upravo i ostaće tako dok je ne vrate na Day 1 uslove (svima dostupna, PSN linking opciono).
 
Citam na Redditu, neki smatraju da je odradjeno ovo zbog Duha, kako ljudi koji su nezadovoljni SNOY-em ne bi uzeli Duha, lupili mu negativnu zbog PSN i onda ga refundirali i tako potopili ocene igre. Videcemo kada se slegne prasina.

Cekam da mi vrate Eruptora na staro ili da ga znacajnije bufuju kako bi i dalje mogao da delete manje jedinice u pristojnom radijusu i da raznosi glave Brood Commandera bez da mora da ih se pogodi u spoj prednjih nogi/ruku i tela, vec da je dovoljno da ih cepne po sred tikve. I nadam se da ce srediti trageting ARC-ova kako ne bi rostiljao leseve buba umesto onih zivih koji pokusavaju da mi se dokopaju sadrzaja creva. Ako nista drugo CEO je rekao, koliko to ima tezine pokazace se, da gledaju da rebalansiraju politiku balansiranja. Arc shotgun su od neupotrebljivog djubreta doveli do, za sada meni, omiljenog oruzja za baktanje sa bubama. Plasma punisher su isto fino buffali tako da je sad bas zgodan za robote.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno