Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Ili zoveš sestru i pitaš da ga nije odjavila ili je prebacili na one nove pakete ako potpada pod to. Ili korisnički pa da vide šta je u pitanju.
Pre par dana je bio 01. u mesecu pa ti je sve moguće.
Moraš korisnički lično, jedino da ih nekako prevariš da si sestra :) Meni su par puta odgovorili prilično brzo preko tvitera, jedino ga za to i koristim.
 
@bbK1ng @musicman postoji tema za MAX pa bih vas zamolio da tamo nastavite. hvala na razumevanju
 
Gledam HBO Max na hrvatskom nalogu na PS5.

Udjem danas posle nekog vremena, piše HBO Max is Now Max.
Evo i slike.

Nemam opciju da se prijavim uopšte.

A sa druge strane kad uđem na američki ili engleski nalog, hbo max radi normalno (ali ne mogu da se prijavim sa nalogom koji imam).

Čistio cache, obrisao pa deinstalirao app,

Uvek izadje ovo
 

Prilozi

  • 20240310_111158.jpg
    20240310_111158.jpg
    163.1 KB · Pregleda: 94
Uradio ti je auto update a nismo jos presli na MAX. Instaliraj rucno HBO Max
 
Napravi i US nalog na ps5. Meni radi normalno HBO Max na mom nalogu
 
Ljudi,ima li ko problem da se uloguje?Imam paket preko MTSa,da nisu možda nešto zeznuli zbog ovih migracija.
 
Poslednja izmena:
Ako je prebačeno na novi Plavi, nemaš više HBO+.
Sestra je na nekom sa Max tv paketom, radi mi HBO, upravo gledao neku epizodu.
 
Imao Box 4 plavi sa HBO i deaktivirati su mi na par dana i aktivirali opet mada piše sada Plus paket,ali su mi rekli da se neće naplaćivati do kraja ugovorne obaveze.Kako opet da aktiviram HBO Max?
 
Najbolje zovi korisničku na 064 733.
Sigurno je onda do tog novog paketa. Ne bi znao šta drugo da uradiš a da budeš miran zbog naplate. Ako imaš još i napismeno, čak i ono rešen zahtev taj i taj, u moj mts aplikaciji bi trebalo da je dovoljno.
Meni malo bude muka od podnošenja prigovora na račun, ali šta da se radi :)
 
Jel to pao sajt HBO Max? Nije do naloga, jer nemaju ni drugari. Ne mogu ni na privete browser. TV app radi.
 
Radi, prijavio se, pustio filmScreenshot_2024-04-25-15-47-51-980_com.android.chrome.jpg
 
Meni desktop (Firefox) ne radi. Na televizoru radi.
 
Da, vidiš, imam ADguard ekstenziju na desktopu, ali rade svi ostali sajtovi.
 
Probao opet i proradio je. Isto koristim Ublock na chrome.
Radila je sama naslovna ali nije radilo ni kad si prijavljen ni za prijavu.
 
Nazad
Vrh Dno