Šta je novo?

[HALL OF FAME] Biostar ploca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lagano!? Provalili vrata i shepure se na tronu Hall of Fame-a :D

On je sa "extremnog" hladjenja nekog krsh monitora dosao do konfe od par soma evra. Haos :D
I samo da znate, ovo je poklopac!

@Jaksa, mislim da vredi procitati ali ako oces TLDR varijantu:
Lik se pojavljuje, pocinje sa problemom na ploci, nakon cega izjavljuje da dobija sponzorstvo od proizvodjaca za ovaj pretuzni unboxing.
Pocinju klipovi, Hypek memorije in his...in his kuciste, problemi sa sklapanjem compa, oplakivanje njegovih klipova i kacenje sabranih dela... Ostalo je istorija.
 
Poslednja izmena:
3 monitora 144 hz, 2 980, 4790k, 32gb hypek memorije, ploča maximus 8 lol. Atomi reci nam kako skemujes ljude?
 
Tako je Erick.Potreban mi je taj workplace zato sto cu da radim u game engines.Trebao si ti Erick da mi kazes da uzemem plocu sa 1151 ne za 1150.Posto vidim da si i ti presao na 1151...

Ne znam zasto toliko ljudi hejteri ili vec sta sve idu po internetu i zezaju druge..zasto ti isti ljudi nebi snimali recimo klipove za YouTube?

Morate biti mnogo ozbiljniji.
 
@Jaksa bilo mi je cudno kada je i jedan moderator @yoyo isto poceo da mi govori da ploca ne radi zato sto nisam stavio sve odbojnika za maticnu..kao stavi sve odbojnike ne dozvoli da se ploca krivi,ali odma sam znao da to ne moze da bude tacno...pa ga zato nisam ni poslusao,onda mi je isti taj rekao da treba da stavim sajbe kada pricvrscujem maticnu za odbojnike.Dugo sam razmisljao zasto je to sve radio...kada je moderator i od njega se ocekuje ozbiljnost.Bio sam razmisljjao da ispricam sve administratoru,ali posle sam ipak odustao zato sto je ipak on ovde moderator i on treba da zna sta treba da radi.

Sad mozete i da znate zato je tema ovakva....

Ja mislim da su oni svi ljubomorni zato sto oni nemaju takav workplace.
 
Poslednja izmena:
Auh, ovo ode u medicinske nauke...
 
giphy.gif
 
nije kasno, kompjuter u đubre, i pozovi intel (i ekipu) da ti pošalju novo.
 
@Jaksa bilo mi je cudno kada je i jedan moderator @yoyo isto poceo da mi govori da ploca ne radi zato sto nisam stavio sve odbojnika za maticnu..kao stavi sve odbojnike ne dozvoli da se ploca krivi,ali odma sam znao da to ne moze da bude tacno...pa ga zato nisam ni poslusao,onda mi je isti taj rekao da treba da stavim sajbe kada pricvrscujem maticnu za odbojnike.Dugo sam razmisljao zasto je to sve radio...kada je moderator i od njega se ocekuje ozbiljnost.Bio sam razmisljjao da ispricam sve administratoru,ali posle sam ipak odustao zato sto je ipak on ovde moderator i on treba da zna sta treba da radi.

Sad mozete i da znate zato je tema ovakva....

Ja mislim da su oni svi ljubomorni zato sto oni nemaju takav workplace.

Cekaj, da li je na kraju ispalo da si 2 odbojnika stavio na pogresna mesta pa su udarali u plocu sa zadnje strane, krivili je i pravili kontakt?

http://forum.benchmark.rs/showthrea...iostar-ploca&p=4351195&viewfull=1#post4351195

Problemi koje si naveo obicno su izazvani nekim kratkim spojem, sto se na kraju i pokazalo. Nijedan moj predlog ti nije mogao stetu tvojim komponentama.


Sa tobom nesto nije u redu.
 
"Bio sam razmisljjao da ispricam sve administratoru,ali posle sam ipak odustao zato sto je ipak on ovde moderator i on treba da zna sta treba da radi."

"Ja mislim da su oni svi ljubomorni zato sto oni nemaju takav workplace."

Apsolutno se slažem i podržavam.
 
Tako je Erick.Potreban mi je taj workplace zato sto cu da radim u game engines.Trebao si ti Erick da mi kazes da uzemem plocu sa 1151 ne za 1150.Posto vidim da si i ti presao na 1151...

Ne znam zasto toliko ljudi hejteri ili vec sta sve idu po internetu i zezaju druge..zasto ti isti ljudi nebi snimali recimo klipove za YouTube?

Morate biti mnogo ozbiljniji.

Ti i Game Engines???? Ludilo...
 
Tako sam i ja jednom duvao i utripovao da sam na Marsu...
 
"Bio sam razmisljjao da ispricam sve administratoru,ali posle sam ipak odustao zato sto je ipak on ovde moderator i on treba da zna sta treba da radi."

"Ja mislim da su oni svi ljubomorni zato sto oni nemaju takav workplace."

Apsolutno se slažem i podržavam.
+1
 
Au... vrhunsko stivo ;)
 
Tako je Erick.Potreban mi je taj workplace zato sto cu da radim u game engines.Trebao si ti Erick da mi kazes da uzemem plocu sa 1151 ne za 1150.Posto vidim da si i ti presao na 1151...

Ne znam zasto toliko ljudi hejteri ili vec sta sve idu po internetu i zezaju druge..zasto ti isti ljudi nebi snimali recimo klipove za YouTube?

Morate biti mnogo ozbiljniji.

1151? :d
Ja snimam iskljucivo za RedTube.
 
Yoyo ,za slusalice si mi bio rekao kao da se cuje distorzija zato sto nemaju usmerene kablove i kao da uzmem neke druge.I omda kada te je pitao jedan clan da li si to cuo negde ili znas iz iskustva...rekao si da me lozis samo.I onda mi je bilo sve jasno.

Znaci Erick je trebao da mi predlozi ovu plocu kao sto on ima Asus X99-S ,a ne kao: "Ja bi kupio Biostar plocu".... i posle je taj ist dobio jos ucenika kao sto je yoyo koji su me uspesno nasamarili za sajbe,a znali su da se to ne stavlja i kao dodali na to svaki normalni servis to stavlja,a u stvari niko ne stavlja to.

@Paradigma moderator mi je jedini davao dobre savete...to sam tek sad video.Bio je i tu @CountMike ,ali on je kasno reagovao....

Tako da mi je jasno kako ste me prevarili..Samo mi recite da li bi i ostalima tako nesto napravili ili samo meni?
 
Jbt, mislim da nam sprema tužbu.
 
To je bila zavera na daleko vecem nivou nego sto je ovaj forum, tek ces da skapiras. Ali kasno je, ne mozes nista da uradis povodom toga!!!
 
suptilan je zaebant ovaj atomi ...
 
Yoyo ,za slusalice si mi bio rekao kao da se cuje distorzija zato sto nemaju usmerene kablove i kao da uzmem neke druge.I omda kada te je pitao jedan clan da li si to cuo negde ili znas iz iskustva...rekao si da me lozis samo.I onda mi je bilo sve jasno.

Znaci Erick je trebao da mi predlozi ovu plocu kao sto on ima Asus X99-S ,a ne kao: "Ja bi kupio Biostar plocu".... i posle je taj ist dobio jos ucenika kao sto je yoyo koji su me uspesno nasamarili za sajbe,a znali su da se to ne stavlja i kao dodali na to svaki normalni servis to stavlja,a u stvari niko ne stavlja to.

@Paradigma moderator mi je jedini davao dobre savete...to sam tek sad video.Bio je i tu @CountMike ,ali on je kasno reagovao....

Tako da mi je jasno kako ste me prevarili..Samo mi recite da li bi i ostalima tako nesto napravili ili samo meni?

1151 trazi ddr4 plocu i memoriju i drugi procesor...sto bi ti onda neko preporucio 1151?
 
Ahahahhaha ulepsali ste mi vece ovom temom :pP

Nego @atomi da li ti radis za Wargaming???Da li ti potpomazes u pravljenu peceva i havok engine? :p
 
@Jaksa bilo mi je cudno kada je i jedan moderator @yoyo isto poceo da mi govori da ploca ne radi zato sto nisam stavio sve odbojnika za maticnu..kao stavi sve odbojnike ne dozvoli da se ploca krivi,ali odma sam znao da to ne moze da bude tacno...pa ga zato nisam ni poslusao,onda mi je isti taj rekao da treba da stavim sajbe kada pricvrscujem maticnu za odbojnike.Dugo sam razmisljao zasto je to sve radio...kada je moderator i od njega se ocekuje ozbiljnost.Bio sam razmisljjao da ispricam sve administratoru,ali posle sam ipak odustao zato sto je ipak on ovde moderator i on treba da zna sta treba da radi.

Sad mozete i da znate zato je tema ovakva....

Ja mislim da su oni svi ljubomorni zato sto oni nemaju takav workplace.

Posto si ti oklevao, ja sam preuzeo na sebe da obavestim admine. Nemojte editovati svoje postove, moderatori, uhvatio sam skrinsotove. You're all going down.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno