Šta je novo?

Grupna kupovna TVa aka. The fellowship for the Thing

Pc-Dream Shop
Cene su jedno 70-ak e jeftinije nego u edigitalu ...Kod njih snizenje pocelo izgleda...Tako da je minus od 20e malo meni se cini,bolje da sacekamo koji dan,ili ako je neko dobio katalog novi moze da ga okaci da vidimo.
cheers
 
@ balkanac

Nisam Se još odlučio pravo da ti kažem. Prevagnuću kad vidim cene.

@ lates

Pošalji mi molim te broj mobilnog ili neki kontakt na pm da se dogovorimo oko eventualne kupovine.
 
od 1.1 se ne placa carina na televizore i ostalu robu proizvedenu u EU, sta god to znacilo. Tako da mozda i bude isplativo platiti pdv na tv na kome se uzme natrag madjarski porez.
 
Pc-Dream Shop
Cene su jedno 70-ak e jeftinije nego u edigitalu ...Kod njih snizenje pocelo izgleda...Tako da je minus od 20e malo meni se cini,bolje da sacekamo koji dan,ili ako je neko dobio katalog novi moze da ga okaci da vidimo.
cheers

da ali pc dream je u budimu....
 
@ boki019

Ako možeš jednim postom samo da mi objasniš zašto 640.

Znam da ima wifi koji mi ne treba jer ću ga kablom povezati za ruter pa će ionako biti wifi. Umesto magičnog daljinskog imam pametni telefon sa LG aplikacijom. Jedino cinema screen ali da li to vredi cca 80 € doplate?

Izvinjavam se za off.

640 ionako nema magic remote u paketu... i ja koristim s3 za smart...
Ne znam, mala je doplata, po meni, meni ja za 55` bilo tako oko 70-80 evra razlike, a znaci mi wireless... 640 je lepsi, ako ti je bitno, manji okvir i sl... ostalo je isto...
Meni je bilo dovoljno dizajn i wireless.
Za dizajn , zato sto sam pre toga imao vec 5590 model koji je skoro isti kao 620 ( msm na okvir i sl...) i kada ga zakacim na zid, dodjem na isto , a i PC monitor mi je takav dizajn :) ... a wifi mi smanjuje malo sumu kablova :)
 
I od mene SREĆNA NOVA GODINA svima,

sad gledam sajt PC-Dream shop pa mi nije baš jasno (ne znam mađarski) da li su prikazane cene sa porezom ili bez jer je baš velika razlika u odnosu na Edigital. Evo dva primera koji mene interesuju:

LG 42LM660S: PC-dream - 196500; Edigital - 249900
LG 47LM660S: PC-dream - 258650; Edigital - nemaju 660S ali je cena za 669S koji je malo skuplji 309990


razlika je prilična pa ako neko može da razjasni bio bih zahvalan, a verujem da nisam jedini. Ako je stvarno tolika razlika da li bi vredelo ići do Budimpešte jer uvek ostaje pitanje šta ako zatreba garancija.
Još se lomim između ova dva modela (veličine) a jedan od faktora je svakako i razlika u ceni.
 
Poslednja izmena:
Najbolje ovde nek ti napise tacno kad stigne na granicni srpski prelaz da znas u koje vreme ce covek doci u bgd :d
 
Poslednja izmena:
I ja sam zainteresovan za kupovinu tv-a iz Madjarske.Mozda bi najbolje bilo da sacekamo polovinu januara za kada pojedinci najavljuju jos veca snizenja.15-ak dana gore dole,verujem da nikome ne znaci.Proslog meseca su uz pojedine modele LG-a poklanjali i telefone,pa bi se ta kupovina jos vise isplatila,ukoliko ponove nesto slicno u januaru.Jos uvek se dvoumim izmedju LG42LM640s i Panasonic P42ST50E...Poludecu...Zna li iko koliko pari naocara dolazi uz LG,a koliko uz Panasonic?
Ili bar da sacekamo nove kataloge iz Mediamarkta i EDigitala koji jos uvek nisu izasli?Verujem da spremaju dobre ponude.Bar se nadam.....
 
Poslednja izmena:
I ja sam zainteresovan za kupovinu tv-a iz Madjarske.Mozda bi najbolje bilo da sacekamo polovinu januara za kada pojedinci najavljuju jos veca snizenja.15-ak dana gore dole,verujem da nikome ne znaci.Proslog meseca su uz pojedine modele LG-a poklanjali i telefone,pa bi se ta kupovina jos vise isplatila,ukoliko ponove nesto slicno u januaru.Jos uvek se dvoumim izmedju LG42LM640s i Panasonic P42ST50E...Poludecu...Zna li iko koliko pari naocara dolazi uz LG,a koliko uz Panasonic?
Ili bar da sacekamo nove kataloge iz Mediamarkta i EDigitala koji jos uvek nisu izasli?Verujem da spremaju dobre ponude.Bar se nadam.....

uz LG dobijas 7 naocara,a uz panasonic nijedne tj moras da ih kupis posebno
 
I ja sam zainteresovan za kupovinu tv-a iz Madjarske.Mozda bi najbolje bilo da sacekamo polovinu januara za kada pojedinci najavljuju jos veca snizenja.15-ak dana gore dole,verujem da nikome ne znaci.Proslog meseca su uz pojedine modele LG-a poklanjali i telefone,pa bi se ta kupovina jos vise isplatila,ukoliko ponove nesto slicno u januaru.Jos uvek se dvoumim izmedju LG42LM640s i Panasonic P42ST50E...Poludecu...Zna li iko koliko pari naocara dolazi uz LG,a koliko uz Panasonic?
Ili bar da sacekamo nove kataloge iz Mediamarkta i EDigitala koji jos uvek nisu izasli?Verujem da spremaju dobre ponude.Bar se nadam.....

I ja sam gledao na KP model lg42LM640s košta 670evra,a kod nas najjeftinije što sam našao je oko 770evra,znači skuplje je kod nas 100e.Još kad bi padala cena za 50e onda ne vredi kupovati(po meni) kod mađara. http://www.tehnoms.rs/televizori/lg-42lm640s-3d-led-30552.html
 
Treba redovno pratiti akcije kod nas. Nekad bude samo 20-30 eur skuplje kod nas nego kod madjara a nekad je cak i ista cena. Naravno, ne za sve modele.
 
Jel možete da mi kažete po kojim našim prodavnicama da pratim cene? Znam fazon samo za Big Bang, tehnomanija i CBT, evo sada vidim ovaj http://www.tehnoms.rs/ , odlične cene a prvi put čujem, tako da ako znate još tako neke pradavnice biću zahvalan. :)
 
@Nikola1970

Na sajtu ePonuda imas cene tv-a u vecini objekata u kojima ih ima,sa cenama poredjanim od najvise do najnize.Po meni najbolji sajt,jer tacno pokazuje na kom mestu(u kojoj radnji)je najniza cena odredjenog modela tv-a.
@matrixxsu

Jos jedna korisna i informacija koja nije zanemarljiva pri izboru tv-a.Hvala
@avatar2

LGLM660s u Madjarskoj je mogao izaci ispod 550 evra ljude koji su ga mogli preneti preko granice bez da plate porez i carinu naravno,dok se uz njega delio telefon LG.J...ga,isplati se u Madjarskoj na taj nacin uzimati,a da li se isplati nama,na kojima opet neko papreno zaradjuje...Svako procenjuje za sebe...
 
tv zaigrali kolce, ma nije mi dobro, kad ce vise to nesto da se desi sa ponudama a u kyp vise!
 
SAMSUNG UE40EH6030 (140.000) jeftiniji od ue40eh5300 (145.000)? Ili su to vec negde pocela snizenja?
 
@beter

ja sam zato i sebi uzeo tv sa pasivnom 3d tehnologijom(lake i jeftine naocare) koju je patentirao LG i njihovu 3d pasivnu tehnologiju koriste i philips,panasonic,dok kod aktivne tehnologije(gde spadaju svi 3d plazma televizori)glava pocne da te boli posle 10-15minuta...naravno slika je bolja na panasonic plazma televizoru kad gledas kablovsku,iptv,ali kod 3d materijala meni je mnogo bolje za gledanje sa pasivnom tehnologijom
 
Poslednja izmena:
u mediamarktu je ovaj 6030 -139 999
 
@beter

ja sam zato i sebi uzeo tv sa pasivnom 3d tehnologijom(lake i jeftine naocare) koju je patentirao LG i njihovu 3d pasivnu tehnologiju koriste i philips,panasonic,dok kod aktivne tehnologije(gde spadaju svi 3d plazma televizori)glava pocne da te boli posle 10-15minuta...naravno slika je bolja na panasonic plazma televizoru kad gledas kablovsku,iptv,ali kod 3d materijala meni je mnogo bolje za gledanje sa pasivnom tehnologijom


A jel glava boli samo kod plazme ili i kod 3D led?
 
Poslednja izmena:
glava boli kod svih televizora sa aktivnom 3d tehnologijom bilo da je plazma bilo da je led 3d tv...zato je u Nemackoj jedino LG 3d tehnologija(pasivna) dobila TUV sertifikat...naravno nije sad 100% pisano pravilo da ce svi da imaju problem sa glavoboljom,mucninom ali od nas 10-tak koji smo kod drugara probali da gledamo samsung plazmu u 3d nas 7-8 se zalilo na neki vid problema posle 15-20minuta...kome 3d nije bitan i ne zeli takav tv plazma je moja topla preporuka npr Panasonic TX-P50ST50E ili Panasonic TX-P42ST50E...naravno kod kupovine plazme morate da obratite obavezno paznju da mora da se "formatira"nekih 200sati i da pazite da vam ne ostane staticka slika dugo vremena,kad to ispostujete ostaje vam da uzivate u prelepoj slici koji taj tv daje...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno