Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

kako prihvatljivo, ljudima secka 60fps na telefonima...
 
Prihvatljivo je kada poslednjih 10-20-30 godina na konzolama igras u 30fps, a ne od juce.
 
Meni je prihvatljivo rt off 1440p 60 sličica, ali i to je pitanje da li će biti. Ali sa malo ubijenim detaljima na distancu proći će. Nadam se gužvi NPC-eva pa onda slaughter 😁
 
U najboljem slucaju ce za trenutni PS5 performance mode biti otkljucan fps, VRR u nekih 45fps max uz VSync i smanjeni input lag, sto rece @Gdin_M, u tom slucaju mozda moze da bude i prihvatljivo iskustvo.

Daj ne zezajte 30 v 60fps-a, oseti se razlika i to ogromna. Bezobrazluk je tezak sto uopste razmatraju 30fps-a za konzole, nismo se 10ak godina makli iz te price.
30fps-a (RDR2), pa cak i varijabilnih otkljucanih 45-50 (GoW) na PS4pro za mene nije uopste bilo prijatno igranje...
GoW mislim da sam igrao cak na 4k 30fps-a jer je uvek bio na tih 30 zakucan, pa seckanje nije znalo da te zezne u kljucnom momentu gde je bitan counter/block koji je insta game over ako omasis.

Licno osetim i razliku na desku 60 v 120, ali preko 120 (140/165) iskreno i ne primecujem u SP igrama.
165 verovatno znaci (i mogu da primete) onima koji igraju samo comp shootere, ja licno ne znam jer nisam igrao (CS) od kada sam sklopio masinu.
 
Poslednja izmena:
Ja koliko znam Rockstar oni su ovaj trailer snimili na Xbox S. RDR2 mi je izgledao lepse kad je izasao, na obicnom PS4, nego na bilo kom traileru.
Broj npcova u kadru je definitivno veci nego u GTA5 ali na svakom kadru u traileru gde je gomila u prvom planu na prvoj sledecoj raskrsnici se vidi da nema zive duse.
Scena na plazi ima vizuelnu barijeru posle 20 matera i ne mozes da vidis nista iza u nastavku plaze.
 
Danas opet odgledah trailer i tako mi kliknu u kom pravcu moze prica da ide, a to je da ce Jason verovatno biti undercover cop :D
Znamo da cemo imati dva glavna lika, u prvom traileru vec vidimo da ce se Lucia pitati za vecinu stvari, naglaseno je to poverenje izmedju njih dvoje, tako da mi taj motiv izdaje (koji je do sad bio u svakom GTA) ima najvise logike da potekne od Jasona, bas iz tog razloga ako bude undercover cop.

Gta 3 - Catalina
GTA Vice City - Lance
GTA San Andreas - Smoke i Ryder
GTA IV - Dimitri
GTA V - Michael prema Trevoru ili bukvalno onaj izbor Frenklinov na kraju

U svakom do sad je neko izdao glavnog lika, tako da u 6 mogu to da podignu na jos veci nivo.
 
Interesantno. Ja malo mastam da cemo na games awardsu veceras dobiti novi trailer i da ce biti vezan za policiju. Ali ovaj twist da je Jason undercover mi nije pao na pamet.
 
Браћо, пре него што дигнете кредит, распродате белу технику по кући, разведете се од жена... Сачекајмо да ово уопште изађе, најављују Април 2025.(морају одложити бар једном јер је такав тренд данас). Чекали смо 10 година за трејлер од килавих 2 и по минута, који су сигурно напуцала до бола. Ево свежег примера The Day Before, напуцали трејлер, склепали неку игру од купљених модела, покупили паре и угасили фирму. Неће Rockstar GTA VI бити превара, него графика у игри ће се сигурно разликовати од неколико напуцаних синематика што су избацили, па не треба очекивати графичку револуцију у односу на GTA V, који је и данас визуелно добар.
 
Imaju sasvim dovoljno vremena da graficki igra bude odlicna.
 
Da li postoji neka relevantna procena cene kopije GTA VI kada izađe? Standardnih 70 funti, 100 ili može i više?
 
Nema razloga da bude skuplja nego ostale AAA igre, znaci standardna cena kao do sada. Bice sigurno Deluxe edicija sa nekim in game crap-om, videcemo, svakako se uzima najskuplja opcija, jer ocekujem mapu kao dodatak, kao sto je za peticu bilo. :D
 
Nazad
Vrh Dno