Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Misije su stvarno fenomenalne, sa jedne strane humor u prilicno lakim zadacima
potkacili su i Bonda tj. ima misija kad treba da se ukrade "aston martin" iz filmskog studija, urnebes, ili kad treba da se slika engleska princeza kad kupuje drogu, slusajte samo njen dijalog :D a ima jos toliko toga
pa do akcionih blockbuster misija
Ludi Trevor koji ulece sa poljoprivrednim avioncicem u veliki transportni avion koji prevozi oruzje da bi ga oteo, preuzeo kontrolu samo da bi ga potom oborili vojni lovci a on se padobranom spustio u njegov kraj, u pustinju praznih saka. Ima jos jedna sa slicnim ishodom pre toga samo sa brodom i podmornicom, ma haos je igra.
 
Pa dobro, ja se secam prve mafia-e, bila je ona misija sa trkom onih starih bolida i tad su mnogi koji ne igraju ozbiljnije voznje mnogo kukali kako ne mogu da predju samo to, kako im je pretesko dok sam ja recimo tu jednu misiju sa zadovoljstvom mnogo puta ponovo ucitavao da bih samo to igrao jer je fizika tad bila bas ozbiljno uradjena, znaci tezina, kocenje, skretanje, osecaj brzine. To je bilo pre jedno 9-10 godina. Iz nekog razloga je onda razumljivo da dosta ljudi ocekuje da na jacem hardveru fizika automobila u igri iz 2013 gde je voznja najcesca aktivnost bude bar na nivou koji je bio u cetvorci a ne na nivou obicne arkade. No R* je ocigledno smatrao da treba dodatni streamline i pojednostavljenje voznje za siroke narodne mase. Ne znam, meni posle nekoliko sati igranja bi dosadilo da moram da pazim non stop na kocenje i da li cu da se okrecem u krivini. Ponekad samo zelim da stignem na lokaciju zadatka i to je to. E da, danas sam prvi put uspeo da izletim kroz soferku sa Frenklinom kad sam se zakucao u bok nekih kola dok sam prolazio ogromnom brzinom kroz crveno.
 

Sto bre pisete te postove zbog kojih skace zila na celu :d Ne trazim LFS jbm mu misa ali ici ispod GTA IV nivoa kad su vec tako pokidali, je stvarno zlocin. Kad sam prvi put krenuo kolima u GTA IV, kakav kez na licu od odusevljenja.. Stvarno ste bre Wii-U vikend konzolasi :)
 
Ma to su sigurno uradili jer je igra dosta kompleksnija, vidim na PS3 covek koga vozis ko zalepljen, nema nikakvo sencenje, i uopshte je sve flat, GTA IV je mnogo bolje izgledao i imao mnogo bolju fiziku svega, ovde sada imate mnogo veci grad :) Sreca pa nemam vremena da igram gluposti ko Maxa :)
 
Da li su izasli cheats za igru? :D
 
Oo da, jel probao neko?



X360
Slidey Cars: Y RB RB Left RB LB RT LB
PS3
Slidey Cars: Triangle, R1, R1, Left, R1, L1, R2, L1
 
Nema izletanja kroz soferku?
 
izgleda da su za konzole ostecenja znacajno osakacena, ovo je katastrofa razvalio lik autobus farovi mu citavi a branik ogreban, i to je to :-D
 
Ja sam jedno dva ili tri puta izleteo kroz soferku. Ponekad se i odma gine zbog toga.
 
fake site :p

b342Uoc.png


mada nadam se da ovaj string sto su nasli u fajlove sa konzole su tacni :d

 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se to ovde pise, ima kod raznih pojedinaca po oglasima jeftinije, a ima i u onom virtual shopu za 7100.
 
Citam komentare da ako uzimate PS3 verziju, uzmite digitalnu varijantu, izgleda da drnda Bluray opasno :)

Rekao sam da necu nista da gledam al ovo je genijalno :D

iuFcqVGLs4RLL.gif
ibsx22bh0jEdKh.gif
 
Poslednja izmena:
Pa tako mozes za sve da kazes...posto su na konzolama igre na diskovima :)
 
Da al ne opterecuje svaka igra konzolu i citac identicno :)
 
Ne paranoisi se vise :).

Udarce su izgleda mocno uradili, video sam dobre primere :D
 
Poslednja izmena:
Sta se paranoisem kad nemam konzolu :D Samo prenosim sta sam procitao, nemoj posle da kukas kad krene da cvili i urla bluray :)
 
@ risbo gifs

Previse arkadna fizika psa :d
 
Oci mi se sklapaju i skoro da mi se smucila ova igra ali stigoh da zavrsim pricu. Oni kreditsi bre traju jedno 40 minuta sigurno, hiljadu ljudi radilo na igri. Presao sam valjda 65/69 misija i jos dosta ovih sporednih. Oko 32 sata zivota utrosio ali vredelo je, igra je stvarno fenomenalno zabavna. Evo sta kaze moj doca friedbla_bla aka cupavi psihijatar kad se zavrsi igra ;)

blachgd.jpg

Btw, izabrao sam opciju C (deathwish) tj. da ne ubijem ni Majkla ni Trevora kako su mi ovi dosadasnji poslodavci trazili vec da se obracunamo zajedno protiv svih zloca na kraju :)
 
Na XboXu preporučuju da se drugi disk NE instalira, već da se igra sa diska.

Za PS3 digitalna verzija nema Mandatory instal od 8 GB kao što draži disk verzija.

Još imam 7200 JDD u PS3, valjda će biti OK.

Ko hoće da kupi disk, nek mi se javi na PM, da mu dam broj čoveka koji ima.
 
Nazad
Vrh Dno