Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Na drugom forumu moze da se uzme za 40 Evra..
 
Oci mi se sklapaju i skoro da mi se smucila ova igra ali stigoh da zavrsim pricu. Oni kreditsi bre traju jedno 40 minuta sigurno, hiljadu ljudi radilo na igri. Presao sam valjda 65/69 misija i jos dosta ovih sporednih. Oko 32 sata zivota utrosio ali vredelo je, igra je stvarno fenomenalno zabavna. Evo sta kaze moj doca friedbla_bla aka cupavi psihijatar kad se zavrsi igra ;)

Pogledajte prilog 123457

Btw, izabrao sam opciju C (deathwish) tj. da ne ubijem ni Majkla ni Trevora kako su mi ovi dosadasnji poslodavci trazili vec da se obracunamo zajedno protiv svih zloca na kraju :)

Sto ti se toliko zhurilo da privedes igru kraju?
 
aM1AjLG_460sa.gif
 
Da li moze neka misija da se ponovo igra?
Konkretno, kao Franklin dosao sam u safe house da snimim poziciju, ali mi je aktiviralo misiju. Posto je bilo vec jako kasno, samo sam failovao misiju, ali sada vise ne mogu da je aktiviram iz kuce. Da li to znaci da je ta misija zauvek propala, ili ce se ponovo javiti pre ili kasnije?
 
Sto ti se toliko zhurilo da privedes igru kraju?

Nije mi se zurilo vec je tako ispalo, da svaki put kad sednem da igram prolete sati samo tako. Ima jos dosta da se igra i predje od ovih dodatnih aktivnosti. Steta sto mi se savegame od GTA IV s*ebao, hteo sam da uporedim neke stvari od obe igre.

@Shimec

Mozes sve misije valjda da ponovis, imas tamo u game meniju, ali samo da popravis onu ocenu misije, koliko se secam rekose da ne utice na glavni savegame.
 
Poslednja izmena:
Dodatak kako funkcionise ono nestajanje automobila. Rekli su da je to popravljeno te da ako nestane moze da se nadje na parkingu i otkupi, a jel moze da se plati parking i tako nesto i da auto bude tu kada se vratis sa misije ili odakle vec?
 
Dodatak kako funkcionise ono nestajanje automobila. Rekli su da je to popravljeno te da ako nestane moze da se nadje na parkingu i otkupi, a jel moze da se plati parking i tako nesto i da auto bude tu kada se vratis sa misije ili odakle vec?

Mislis ono kad ga pauk odnese? Jednom mi je tako odnet neki od onih malih hatchback-a, dobio sam poruku za to pa sam otisao i nasao ga tamo gde je impound samo sto mi se nije vise vozio pa sam ga ostavio. Moze da se plati i da se podigne taj auto. Mene vise kopka sto sam imao neki kao Porsche koji sam ostavio u garazu kod Frenklina i kad sam kasnije hteo opet da ga vozim nije ga vise bilo. Mozda je moguce da dok igram sa drugim likom Frenklin koristi auto iz garaze pa da mu je zaplenjen? U odnosu na cetvorku, glavni lik uvek ima primarna kola, kao Majkl sto uvek ima onaj pandan Audi-a, mozes da ga ostavis gde hoces i posle za sledecu misiju opet da ga imas kod kuce. To je po meni sada bolje nego u cetvorci gde moras da cuvas kola.
 
E igrao sam malo pa sam provalio kako i to radi. Mozes izgleda da imas 2 stalna auta. Jedan iz garaze, drugi taj koji je igra dodelila pa ti stoji u dvoristu. Ja koristim stalno ovaj iz garaze i kad god se desilo da sam ga izgubio (samo kad nastradam ili se nesto neplanirano desi u toku misije) javili su mi da je u toj garazi, podignes ga za 250$. Ne znam hoce li pamtiti samo taj iz garaze u glavnoj kuci ili gde god imamo garazu, ako je pamti sve onda su vrhunsku stvar odradili.
 
E igrao sam malo pa sam provalio kako i to radi. Mozes izgleda da imas 2 stalna auta. Jedan iz garaze, drugi taj koji je igra dodelila pa ti stoji u dvoristu. Ja koristim stalno ovaj iz garaze i kad god se desilo da sam ga izgubio (samo kad nastradam ili se nesto neplanirano desi u toku misije) javili su mi da je u toj garazi, podignes ga za 250$. Ne znam hoce li pamtiti samo taj iz garaze u glavnoj kuci ili gde god imamo garazu, ako je pamti sve onda su vrhunsku stvar odradili.

Meni je ostao u Frenklinovoj gajbi u garazi Feltzer od ranije koga sam koristio za neke misije ali ne secam se tacno da li sam ga ostavljao na ulici za vreme zadataka ili sam ga posle toga vracao u garazu ali uglavnom bio je tamo i to kao nov, bez potrebe za popravkom. Trebalo bi da pamti sve, pretpostavljam da bi tako trebalo da funkcionise.
 
Napokon sam je i ja igrao malo, imao sam nekih tehničkih problema pa do sada nisam mogao :)
Ne znam šta da kažem a da već nije rečeno, vrhunska je igra, mapa ogromna i detaljna, zanimljive misije, grafika dobra, nema nigde pada framerate-a, vožnja je naravno arkadna... Sve u svemu odličnu stvar je napravio Rockstar, oboriće mnoge rekorde sa ovom igrom
 
Napokon sam je i ja igrao malo, imao sam nekih tehničkih problema pa do sada nisam mogao :)
Ne znam šta da kažem a da već nije rečeno, vrhunska je igra, mapa ogromna i detaljna, zanimljive misije, grafika dobra, nema nigde pada framerate-a, vožnja je naravno arkadna... Sve u svemu odličnu stvar je napravio Rockstar, oboriće mnoge rekorde sa ovom igrom

Na stranu sve ostalo, ali ovo boldovano mi bas bode oci:



 
1173707_707135832636876_427294794_n.jpg

Glasovi :d
 

Prilozi

  • 1173707_707135832636876_427294794_n.jpg
    1173707_707135832636876_427294794_n.jpg
    70.7 KB · Pregleda: 112
Ljubavi bez bola nema
 
Poslednja izmena:
Dodatak moze li se neka veca suma zaraditi u free roam-u ili mora preko misija? Nemam sad vremena za prelazenje, a fali para i za sitnice :D
 
Sto kada se kuca cheat za avion uvek kaze da ne moze da ga spawnuje tu?
 
Verovatno nema mesta...
 
GTA 5 iFruit App Files Confirm GTA 5 PC Assets

The app's assets leads me to believe the PC version could arrive a lot sooner than we all think. Having a PC assets added to the app will make the inclusion of the PC version to the app a quick hop, skip and a jump on the update front for Rockstar.

With ample evidence now being made available for a PC version, it's interesting to see how long Rockstar will hold out before making an official announcement.
 
Sve to stoji, ali bih radije igrao u nizoj rezoluciji/sa manje efekata uz stabilniji framerate.
krastavac ostarilo se, nekada mi ni Golden Eye ni SoC nisu smetali ;).
 
Dodatak moze li se neka veca suma zaraditi u free roam-u ili mora preko misija? Nemam sad vremena za prelazenje, a fali para i za sitnice :D

Ja sam uglavnom preko misija zaradjivao. Misije gde treba da koknes nekoga su lake a donose solidno para mada se one otvaraju malo kasnije. Sve je to sitno u odnosu na pljacke. Ako izgines negde bezveze, 5000 ode za bolnicu, kao da su time rekli igracima ako divljate po gradu ima da vas kosta. Obavezno snimajte pre nekog zezanja preko quick save-a na telefonu, za divno cudo nastavljate uvek bas tamo gde ste ostavili igraca.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno