Šta je novo?

Google Pixel 8 / 8 Pro

Zategli su ga verovatno zbog pregrevanja.. zato su i blokirali Geekbench install :)

Čekamo sa ovim modelom pixel 10 kada će preći na TSMC..
I dalje je neverovatno da Samsung ne može da izbaci efikasan chip posle ovoliko godina.
 
Ja sam posle svog iskustva sa običnim 7 ionako rekao da čekam 9 ili 10 pa da ga uzmem. Jako mi se svideo ali je imao dosta problema
 
Niko kao Flossy kad krene da przi :D Otkljucavanje licem trash i dalje, baterija takodje (doduse on przi na max osvetljenju sto mi nikad nece biti jasno kako moze)!
 
zanimljivo. na xda forumu stigla dva telefona sa otključanim bootloaderom.
 
Zašto ne prebacis na view by sistem ? Tu se vidi info za ekran i koliko je bio na 4g/5g
 

Prilozi

  • Screenshot_20231013-134751.png
    Screenshot_20231013-134751.png
    96.5 KB · Pregleda: 77
Kad se sve sabere i oduzme reših da pazarim telefon i LTE verziju sata :)

Pixel-8-Pro.png


1255€ sve ukupno, samo smor što videh kasno datum dostave...
Za crnu i plavu boju se čeka manje :)
 
Poslednja izmena:
I slusalice se dobiju za taj novac?
 
Da sigurno, biju ko neće i slušalice uz sat i telefon :)
Slušalice su jeftinije pa uz 8 pro verovatno svi biraju sat...
 
Pa zar nije sat tu 600kr?
 
Poslednja izmena:
Niko kao Flossy kad krene da przi :D Otkljucavanje licem trash i dalje, baterija takodje (doduse on przi na max osvetljenju sto mi nikad nece biti jasno kako moze)!
Кад користи телефон са наочарима за сунце чак и увече код куће, gangsta style.
 
Dxomark - 1. mesto sto se tice ekrana, Pixel 8 pro:
Ekran je najverovatnije Samsungov, ali koji?
 
Evo još jedne prozirne koja neće da požuti:
 

Bugari jako udaraju po Tensor g3 :)
Verujem malo jače zato što nisu dobili review uređaje od Google-a, ali ono.. borba do 2025 godine :)
 
Veća cena i opravdana sa drastično boljom podrškom, lepo što su stavili 120Hz za razliku od Apple. Ali ovo veštačko zaključavanje funkcija je nebulozno, za kompaniju kojoj su glavne pare u tome da ima korisnike. Plaćaju 20 milijardi dolara Apple samo da budu default search engine na iPhone, a ovamo im je toliko bitno da rade upsell na Pro...
 
Veća cena i opravdana sa drastično boljom podrškom, lepo što su stavili 120Hz za razliku od Apple. Ali ovo veštačko zaključavanje funkcija je nebulozno, za kompaniju kojoj su glavne pare u tome da ima korisnike. Plaćaju 20 milijardi dolara Apple samo da budu default search engine na iPhone, a ovamo im je toliko bitno da rade upsell na Pro...
8 pro će 2030 biti verovatno samo za gps ako ga pre toga ne unište ažuriranjem tako da cena uopšte nije opravdana.
 
8 pro će 2030 biti verovatno samo za gps ako ga pre toga ne unište ažuriranjem tako da cena uopšte nije opravdana.
Ako nas sve pre toga ne uništi AI 🫣
Ne vidim što cena ne bi bila opravdana?! A siguran sam da će za 7 godina biti daleko manji napredak u telefonima nego što je predhodnih 7 donelo...mada s7/ edge je i danas dobar telefon
 
Ako nas sve pre toga ne uništi AI 🫣
Ne vidim što cena ne bi bila opravdana?! A siguran sam da će za 7 godina biti daleko manji napredak u telefonima nego što je predhodnih 7 donelo...mada s7/ edge je i danas dobar telefon
Ne opravdavam cenu nijednog high end uređaja da ne bude zabune. Evo uzmimo pxl 3xl ili s7 koji još uvek imam. Baterija katastrofa, nema više ažuriranja, koriste se samo za neke sporedne stvari. Tada su ti telefoni bili 400-500$ danas su ovi 1500$ a realno bi trebalo da budu 800$ maks. To što živimo u takvom svetu gde je sve ovo opravdano zato i imamo ovakvu situaciju u svim segmentima života.
 
Nazad
Vrh Dno