Šta je novo?

Google Pixel 7

Mozete preko pixel flashera da odradite update, brze radi update i izadje odmah cim pusti google.
 
Posle ovog decembarskog apdejta mi se smanjio font gore za ikonice u notification baru. Msm ne smeta mi, nego ne znam da li je bag ili tako treba.
Sat, procenat baterije, ikonice itd
 
Android 14 qpr2 inače nema kod mene cycle count u About phone ali ako se ukuca cycle u search onda je tu 🤔
Kako je stanje kod vas koji niste insajderi?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231209-062852.png
    Screenshot_20231209-062852.png
    50.2 KB · Pregleda: 92
Ja imam sa decembarskim apdejtom u about phone / battery information.
 
^Šta ti piše pod battery information?

Još mi nije stigao decembarski apdejt.
 
Bzv je barem da piše stanje baterije , recimo ono "good"

1000005486.png
 
Jel pusten decembar OTA regularno?
 
Meni je tek danas stigao na 7.
 
Evo i na moj 7 Pro stigao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231212-193727.png
    Screenshot_20231212-193727.png
    158 KB · Pregleda: 28
Stigao i qpr2 beta 2 😸😸💪😇
 
Ne daj bože da unaprede ovaj at a glance. Jadniji widget nisam video od kad postoji android.
Makar sad weather koji nabadam vrhom prsta ima opciju da radi i kad je gps ugašen.
 
Ne daj bože da unaprede ovaj at a glance. Jadniji widget nisam video od kad postoji android.
Makar sad weather koji nabadam vrhom prsta ima opciju da radi i kad je gps ugašen.
Valjda je poenta da se vizuelno uklapa sa ovim na lockscreen-u, ali meni se mnogo vise svidja ovaj novi, koji mozemo da dodamo na nekom drugom ekranu, ali ne i umjesto ovoga fabrickog


1702415067019.png
 
Evo sad je sa decembarskom "zakrpom" omogućen i broj ciklusa punjenja, kao i datum proizvodnje.
Ostaje i dalje pitanje koliko je to tačno?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231212-214545.png
    Screenshot_20231212-214545.png
    63.1 KB · Pregleda: 56
Valjda je poenta da se vizuelno uklapa sa ovim na lockscreen-u, ali meni se mnogo vise svidja ovaj novi, koji mozemo da dodamo na nekom drugom ekranu, ali ne i umjesto ovoga fabrickog


Pogledajte prilog 418096
Sad je glavno pitanje zasto ovaj nije fabricki i glavni jer mogu samoda iskoriste i tekst i konture za lock screen pa kad otkljucas samo se dodaju senke i boja i eto ti ga.
Meni je neverovatno da od sumanute selekcije koje imaju na intervjuu njima inzenjer i i dizajneri prave ovakve moronske odluke.
Nekad se pitam kako su dosli do tacke da upravljaju internetom kad im ovakve odluke isplivavaju na sve strane...
 
U betama se pominje mogucnost uklanjanja, sto cu odmah da odradim kad omoguce....
 
Od decembra moze telefon da se koristi kao webcam, korisna stvar.
 
Probao sinoc, lepo radi kao web cam, obe kamere.
 
I sto je najludje radi i na MacBook :)
 
Posle decembarskog stiglo malo pre i ovo ažuriranje.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231215-173444.png
    Screenshot_20231215-173444.png
    141.5 KB · Pregleda: 35
Pozdrav ljudi, prvi put sam ovde, a već pola godine sam vlasnik p7pro kojeg sam polovnog uzeo na KP od nekog tipa koji ga je uzeo u Nemackoj. Potrebna mi je pomoć bilo koga ko se susreo sa ovim problemom. Posle zadnjeg aziraranja, prilikom gašenja i paljenja telefona mi se razlivaju boje na ekranu i svetlost se poveća na maximum. 2x pritisnem na power dugme i vrati se u normalu i mogu da koristim telefon normalno sve dok ga opet ne ugasim. Nisam radio fabrička još uvek, a običan reset ne pomaže. Čitao na stranim forumima i komentarima da je to nešto kao SCREEN FLICKERING i da je dosta česta pojava nažalost. Očajan sam jer ne znam šta da radim i kako da to popravim, ako je uopšte i moguće a da se ne menja ekran, što ne znam da li se isplati i gde bi to radio uopšte. Svaka pomoć je dobrodošla, hvala unapred
 
Uradi fabrički reset, bez panike samo
 
Kakva vam je baterija nakon decembarskog updatea? Ja nemam da uporedim ali nesto mi deluje da je slabija iako sam video par komentara gde su ljudi rekli da im duze traje ali meni nesto ne izgleda tako. Mozda je jos rano ali ovo mi je neki prvi utisak nakon par dana koriscenja.
 
I meni se čini da nešto duže traje, ali ne bih smeo da 100% to tvrdim, u svakom slučaju manje ne traje sigurno.
 
Jel ovo znači da je aktiviran volte?

1000005908.png

Sećam se da sam imao tu HD ikonu u toku poziva na Nokiji 7.1 😁

I da pohvalim Google što blokira ovo 👇

1000005903.png
 
Da
 
Vrh Dno