Šta je novo?

Google Pixel 7

Ja bas nista ne vidim tolike razlike u ceni, nije mi ni za 50e razlike, 100 maks.
 
Meni na 7 pro nekad umesto fingerprint unlocka
Imam ponudu za pixel 7 pro, ispada me 530e polovan sa garancijom, full pack, ili 8 pro da idem (bez garancije) i doplatim oko 350e, jesam li lud da razmisljam da uzmem 8pro :/

Lud si...
 
Imam 7 pro i u suštini sam baš zadovoljan. Iskreno, bolji od 6 pro (a i ovako) više nego što sam očekivao. Ne znam iskreno šta može da vredi 350e više, van pameti.
 
Tako je. CG je u pitanju, sve je ovdje skuplje 10%

Ni ja ali izgleda da volim da bacam novac.

🤣 Plain and simple, hvala. Uzecu 7 pro.
I ja sam iz CG, pa ti mogu reci da za 890€ sigurno mogu naci 8 pro sa garancijom 🥸
 
Nemam pojma. Pixel 8 se nov prodaje 799e kod zokija itd. Mozda imaju neki drugi koje ja ne znam. Ako je pix 8 nov 799 onda ispod 1000-1100 nije p8pro
Cudno, jer je za sedmicu imao skroz ok cijene mjesec-dva nakon izlaska. Javi se na prajvat, da ti dam jos 1 br tel da se raspitash.
 
Jel vise ne dolaze one Google nalepnice uz Pixele? kao nekada.. ja je nigde ne vidooh u kutiji
 
Ljudi vredi li uzeti original google masku za pixel 7 ?
Ako moze link ili preporuka , uspeo sam vec posle par dana da ga olupam , ima sa strane dva pecata :ROFLMAO: klizavo sraPixel.
 
Ljudi vredi li uzeti original google masku za pixel 7 ?
Ako moze link ili preporuka , uspeo sam vec posle par dana da ga olupam , ima sa strane dva pecata :ROFLMAO: klizavo sraPixel.
Ja imam dbrand grip, prezadovoljan!
 
Fabričke maske standardne su bruka dobre, prvi put da me je maska baš oduševila, i posle pola godine je kao nova...

1701336940756.png
 
Gde ima da se nabave ?
 
Da li neko ima onaj battery count u opcijama ja to nisam video čak ni na poslednjoj Beti A14 , zaista korisna stvar, konačno se setili za to.
Setting/about phone I nema te opcije 😕
 
Ne vidim ni ja to. Cak sto sam gledao na netu neke opcije, I td kod mene ih nema.
 
Screenshot_20231201-222941.png
Azuriranje za kameru, Al ne pise koje su promene.
 
Ja ne znam da li je bug do androida beta ali rotira mi ekran iako je isključena opcija auto rotate.
Ne znam kada ću moći da se vratim na stable kanal 😕
 
Meni rotira samo ovaj forum. Trebalo bi sami da nam ponude Finalni update kad bude.
 
Care daj mi link molim te u pp, sve vidim nešto za pro model ne za običnu sedmicu.
Gledam sada na KP-u i vidim da ima samo za Pro. Sećam se kada sam ja uzimao za moj P7 Pro više je bilo oglasa tih fabričkih maski za običan 7 nego za Pro, jedva nađoh tada.
 
meni još nije stigla. Ali pitam se za ovo:

  • “Use Display P3 color format instead of SRGB for richer and more vibrant colors. Display P3 may not be visible before the photo is taken or supported on all platforms or apps.”
  • “Ultra HDR brightens the lightest parts of images and shows more vibrant colors than default HDR+ processing.”
Da li koristiti “Ultra HDR” i “Rich color in photos"? Da li su previše agresivni?
 
meni još nije stigla. Ali pitam se za ovo:

  • “Use Display P3 color format instead of SRGB for richer and more vibrant colors. Display P3 may not be visible before the photo is taken or supported on all platforms or apps.”
  • “Ultra HDR brightens the lightest parts of images and shows more vibrant colors than default HDR+ processing.”
Da li koristiti “Ultra HDR” i “Rich color in photos"? Da li su previše agresivni?
 
Jel stigao nekome decembarski update?
Dok je Pixel 7 Pro bio top dog, stizalo je istog momenta, sad već kaska za 8 dan,dva tri...
 
Stigao sinoć na 6 pro tj refrešovao sam sam i pojavio se 🙂
 
Nazad
Vrh Dno