Šta je novo?

Google Chrome

Od kada sam prešao sa ad Block plus na ublock origin, laptop mi je prodisao.
 
Ublock origin. Adblock za pare stavlja neke reklame na whitelist.
 
^ Hvala. Skinuću ABP sa Chrome-a i npar dana terati ublock origin. ;)

A na Operu ću staviti µBlock jer drugog nema (bez "origin").

Mada mi Opera radi malo brže od Chrome-a na notebooku iz 2010-e. Možda zato što Opera do sada nema nijednu ekstenziju, a Chrome ima par?

Ili je Opera ipak malo brža, što se oseti na sporijim mašinama, iako je bazirana na istom Chromium Project-u? :)

* * *


Zašto mi je Chrome samostalno instalirao ove ekstenzije i čemu služe? Da, koristim Google Docs i Sheets i možda i sve četiri izabrane, ali nikada nisam bio pitan da mi se to instalira:

EtwnYIA.png
 
Poslednja izmena:
Nema sta da te pita, to ide u paketu sa Chromom, imas opciju da ih obrises ili iskljucis, opusteno.
 
^Hvala. A čemu služe? Sem ove jedne da mogu da editujem dokumenta offline.
 
Stavio sam ublock origin umesto ABP. Stranice se daleko brže otvaraju! :) Hvala na savetu!
 
meni vec odavno perfektno radi adguard.koja je prednost ublock-a u odnosu na adguard?
 
Ubacih uBlock Origin, da probam kada ga hvalite.
 
NB za ublock origin, dosta je "agresivan" od znajte da možda nešto ne bude radilo na sajtovima na kojima se aktivira.
Ja imam neku White listu koju sinhronizujem između računara.
 
zašto mi iskače sa desne strane alijeve reklame?i ne mogu da se blokiraju,ubacio sam ovaj uBlock ali ništa,ono i dalje iskače.....
 
Pokupio si neki adware verovatno. Skini adwcleaner.
 
Posle instalacije windowsa mrzelo me da instaliram odmah Chrome, pa sam koristio malo Edge, nisam nasao nista sto me je privuklo da nastavim da koristim Edge, toliko od mene ;):d
 
Dodatak koji izbacuje najbolje cene

Koristio sam dodatak za chrome kad ukucam u pretraživaču odredjenu stvar,taj dodatak mi odmah izbaci u gornjem desnom uglu za taj isti proizvod sa još nižim cenama,ali mi se izgubio,a ne mogu da se setim koji je tačno bio,pa ako neko zna neka javi. Pojedine sam probao, ali ništa ne pokazuje.
 
Poslednja izmena:
Evo već dva dana ne reaguje kad upišem neki proizvod...:smash:
 
Da li još neko ima situaciju da sajtovi imaju italic font?
Dešava mi se to na web verziji whatsappa i na b92.
Ovako izgleda
http://i.imgur.com/1QVd1q7.jpg

Prvo sam mislio da neka extenzija injectuje CSS, ali isto tako mi je i u incognito mode-u, gde nema extenzija. Isto i u Chromium.
U Edge i FF stable je sve normalno.
 
Nazad
Vrh Dno