Šta je novo?

Google Chrome

Probao sam ga davno, al nije hteo lepo prikazuje neke stranice. Sad cu ponovo da insraliram.
 
Jedino mesto gde ja koristim povremeno Chrome je na telefonu. Tu mi i ima smisla, i dizajn mi se sviđa. Desktop užas. A nisam primetio u zadnje vreme probelme sa stranicama u browser-u, polako se poštuju standardi...
 
Meni je hrom dobar u zadnje vrijeme, i na krsu i na ovom boljem racunaru. Presao sam sa FF-a prije jedno godinu dana i vise se ne vracam, koliko god da je popravljali.
 
Takođe apsolutno nikakvih problema nisam imao u zadnje 2 godine, gotovo savršeno radi.
 
Izluđuje me :mad:


Kako da isključim crveno podvlačenje slova?

Nije ništa štiklirano:



Nemam više ideju gde da pogledam?
 
Ne znam da li moze, to ti je speel check, jedino da pogledas u podešavanjima za jezik.
 
Prvo sto sam odradio kada sam prvi x instalirao Chrome :-o
Prvo podesavanja pa onda uzivanje na istom, inace Edge koristim podjednako kao chrome, sta znam jeste Chrome bolji ali ne toliko da sad ja batalim edge ;-)
 
I šta si podesio u chrome?
 
Ја сам само искључио оно аутоматско превођење странице и оне позадинске процесе кад се искључи хром. Мислим да више ништа нисам дирао и немам те црвене линије...

Тренутно сам кући без компа, па не могу тачно да кажем да ли можда има још нешто чачкано. :)
 
Malo deb.... pitanje, kada odem preko laptopa na stranici kurira i otvorim par tabova vent na laptopu pocinje kao lud da se vrti i cpu dize temp. da li bi nesto trebalo da se iskljuci u samom brauzeru isto mi se desava i sa nekim klipovima na youtube-u, sta moze da bude problem?
 
То је због Курира, пробај Информер :)
 
Trošite internet zbog Kurira i Informera? Svašta.
 
200w_d.gif
 
Jel ima neko problema sa YouTube stranicom? Evo kako izgleda kod mene glavna stranica, na prvoj slici dole. I umetnuti klipovi izgledaju lose, sto se vidi na drugoj slici. Cistio sam kes, resetovao ga, cistio kukije i i dalje isto. U FF stanje normalno.
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    51.2 KB · Pregleda: 61
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    174 KB · Pregleda: 63
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    260.4 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
To kao na prvoj se meni desilo na par sajtova u Operi, tako da je verovatno Chromium bug.
 
Jel ima neko problema sa YouTube stranicom? Evo kako izgleda kod mene glavna stranica, na prvoj slici dole. I umetnuti klipovi izgledaju lose, sto se vidi na drugoj slici. Cistio sam kes, resetovao ga, cistio kukije i i dalje isto. U FF stanje normalno.

Isti problem
 
Nemam taj problem, koristim adblock plus. Da nemaš neki yt bloker?
 

Изгледа да је то проблем, али не код свакога.
Ево на компу ми нормално ради, а на лаптопу имам тај проблем, а иста верзиај и блокера и хрома...
Кад искључим блокер, нормално ради и на лаптопу...
 
Verovatno je bio neki update, pa je od tada počeo da blokira određene skripte i CSS fajlove na sajtu. Ja koristim ublock origin, a on je baš ekstreman po tom pitanju. Bukvalno imam brdo sajtova na whitelist, da bi mogli da rade kako treba.
 
www.jpg

SSL error na Operi, sta da radim? smara zesce ima neko resenje? XP sistem SP3
 
adguard na chrome-u,radi besprekorno.ne mogu da zamislim koriscenje neta bez njega.
 
Što si stavio u Chrome temi kad ima Opera temu? I jesi li siguran da si na ispravnom sajtu?
 
Nazad
Vrh Dno