Šta je novo?

God of War Ragnarok

Ja nemam živaca za platinum, kretanje kroz realmove u kojima sam pobio većinu stanovništva da bih našao neki chest ili zalutalu vranu je baš smor
Za platinum igras od starta i kako se nalazis u kojoj oblasti cistis je max koliko imas zivaca tada. Inace naknadno vracanje zna da smara bas.
 
Obavezno očistiti celu oblast ako nećete da se vraćate. Ja sam se vraćao po cveće 😆 . Sva sreća pa imaju markeri na mapi.
 
Jel se Maven samo kod mene healuje konstantno kad je pobedim?
 
Mozda glupo pitanje , da li ova igra dolazi u formi kljuca da se kupi i da moze , naravno ne istovremeno da se igra i na ps 5 i 4 soniju ? I ako je odgovor potvrdan gde je najjeftinije kupiti takav kljuc ?
 
Mozda glupo pitanje , da li ova igra dolazi u formi kljuca da se kupi i da moze , naravno ne istovremeno da se igra i na ps 5 i 4 soniju ? I ako je odgovor potvrdan gde je najjeftinije kupiti takav kljuc ?
Naravno. Samo vodi računa za koji region ti je ključ. Imaš trenutno dosta ponuda. Npr. na Kinguinu sam video za 42e USA ključ.
 
Za USA region mi i treba .
 
Imas i kodove igre iz bandlova. Ja sam tako na KP uzeo Ragnarok UK za 4000rsd.
 
42% igre, 100 sati igranja :D Kako su teški bersekeri, posebno oni gde ih ima u paru ili troje.
 
Iscedices suvu drenovinu iz igre, trebace ti 300h za 100%.
 
Videćeš već, da ne otkrivam.
 
Igram par sati i primetio sam da ne mogu da equipujem stit. U jednom delu mi i glava zakacena o struk govori da treba da imam stit za borbu. Jel to neki bug? Kako da imam stit i sekiru istovremeno a ne samo sekiru?

Edit: Izgleda da mora tako i da je to deo price.
 
Poslednja izmena:
Da da u jednom trenutku ti se "pokvario" stit, i kod mene se to provuklo nekako neopazeno pa sam se pitao sta se desava :D
 
Upravo sam prešao glavnu priču. Igra je prava razbibriga na ponuđenom nivou težine. Ima po koji pretežak boss da se potroši sat vremena ali nije strašno. Osećaj zadovoljenja pohlepe dok ruka razbija kovčeg sa nagdom iznenađenja je neprevaziđen :LOL: . Jedino što zameram je onaj međusvet sa drvećem, koji imam osećaj da su napravili samo da ne bi gledali učitavanje. Mislim da je PS5 brz dovoljno da nema toga ali razmišljam da su to uradili zarad PS4 i PS4 pro.
 
Pretežak na ponudjenom nivou? Znaš šta radi na GMGOW 😂
 
Napisah razbibriga na ponuđenom nivou, tj nije opterećenje veliko. Dovoljno je samo malo fokusa. Na tim višim ili najvišim nivoima težine ni ne pomišljam da igram jer jedva stignem i ovako da ugrabim koji trenutak. Znam tačno šta bi se desilo. Mnogo umiranja i rage quit do nekog narednog pokušaja. No go zona za mene.
 
Pitanjce vezano za armor.
Kolika ce biti problematika ako budzim jedan armor, pa se kasnije odlucim za dugi, povodom resursa i placanja?
Da li da se upustam u tako nesto ili da se ipak fokus baci samo na jedan armor?
 
Doći će posle bolji armor, tako da nemoj da guraš jedan da bi posle te nove lakše unapredio. Mada zavisi koliko i igraš side missions.
 
Ako čistiš sve redom na kraju ćeš imati dosta resursa da do kraja izguraš više kompleta
 
Onaj sa kojim kreces je najbolji, njega na max, em realno najlepsi em ima najjaci stats, samo nema dodatni efekat, ali i sta ce ti, ipak si ti God of War. :D
 
Evo i ja zavrsih igru za 52h… tj glavnu priču. Dosta sam odradjivao sa strane pa se odužilo, ali to je i možda više do toga da sam uživao i nisam hteo da se igra završi. :)

Priča je dobra i lepo sve zaokružuje. Ali se slažem da mu ovo više dođe kao GoW 1.5 nego drugi deo.
Ne znam dal je do mene, epic momenata ima ali mi se čini da mi je prvi deo nekako više nudio po tom pitanju.

Možda zato sto je bilo “novo” i najzad opet igram kao Kratos uz veliku promenu i menjanja perspektive iz koje se igra.

Sto se same težine tiče, igrao sam na normal jer ne mogu da budem mazohista. :D
I generalno nije teška preterano, mislim da sam sve boss-ove rešio iz prvog naleta.
Ali zato sam se borio pola sata sa Berserker-om, a mozda i više izginuo sam jedno 10 puta.
Tako da nisam siguran da ću da se posvetim ostalih 11 Bersekera. I jedan onaj Traveller mi je pravio problem…

Bilo je par bagova, sto me je jedino iznerviralo kada sam se borio protiv dva Ogra gde oni mali pevaju pa moraš prvo njih da ubiješ da bi mogao Ogra. Jedan je zabagovao i nisam mogao da ga ubijem… tako da sam morao da izginem i krenem ispočetka.

Ostalo mi je da nadjem još 4 gavrana da to upotpunim i još nekih side quest-ova. Čini mi se da sam u vecini svetova na 75-80%.

Ali mislim da ću da napravim pauzu i da krenem nešto novo, iako znam da ću onda ispasti iz fazona i da će onda povratak biti tezi.

A da onda i pitam, dobija li se šta bitno/dobro kada se rese svih 48 gavrana?

EDIT: Sad je samo pitanje šta igrati posle ovoga?! Svakako nešto kraće, ali neće uskoro šta moći da pridje GoW…
Tako da Ghost of Tsushima, Horizon, Days Gone otpadaju jer sam i ovoliko sati utrošio u ovaj ograničeni “open world”, šta bi bilo da je punokrvni open world… mada to ni ne volim, ovaj tip mi bas odgovara kao sto je u GoW ili Uncharted LL.
 
Poslednja izmena:
Ja sam prešao sinoć King Hrolf Kraki-a posle jedno 200 pokušaja bar :D Na najteže. Ali mislim da onu Valkiru Gna nikada neću preći, bolesno šta radi. A ipak nemam skill kao oni likovi sa YT-a gde je leše bez da ih pipne.
 
Odigraj malo Sekira pa se vrati na ovo i bice lakse 😂
 
uh koliko dosadna i prazna igra. presao sam sve delove koji postoje do sada, prethodni mi je bio ok ali zato Ragnarok nikako da me zainteresuje. cak mi je nekako previse detinjast, kao da ga je radio drugi studio. verovatno nisam trebao da ga igram nakon TLoU 2 jer mi deluje kao crtani film.
mozda ovo bude prvi GoW koji ne zavrsim.
mislim da cu da krenem sa Tsushimom da se operem od ovoga.
 
Meni je Ragnarok bolji od prošlog dela. Realmovi su veći i u više njih može da se ide. I u prethodnom delu ima onaj smarački realm gde ti onaj otrov kontantno skida helte, to mi je prejadno.
 
Nazad
Vrh Dno