Šta je novo?

God of War Ragnarok

Generalno je OK ali nije 10/10 igra (mada ni jedna igra nije 10/10). Mislim da su ljudi progledali kroz prste na mnoge stvari u igri ponešeni hype-om i samim legacy-em GoW franšize.
Ja sam proveo 53h za 100%
 
Dobro, ako gledamo starije GoW delove, to nikakve veze s ova dva nova dela nena. Te stare igre su mi najbolje igre koje sam ikada igrao, ove su mi dobre skroz, ali sa onim igrama ne može nijedna da se poredi.
U pravu si malo sa su dosta ljudi navukli koji su obožavali starije delove, medju kojima sam i ja. Ali svakako su igre jako dobre, bar meni.
 
Jel uspeo iko ovaj bolesni dmg da napravi?!
 
Stigoh i ja pred sam kraj, koji je suviše očigledan. Ostalo mi još spomenici i čelindži. Utrošio sam čak 73h, a utiska sam kao da sam odigrao samo 20h, možda zato što sam gurao nos u svaki ćošak.
Moram priznati da mi je prethodni deo nekako više k' srcu.
 
I zavisi šta je stavio u 9 slotova od čarolija.
Amulet combo.png
Ima tu svakakve sinergije u kombinaciji sa opremom i komboima. Mislim da su ovi buildovi više za neke veće težine. Šta imam od toga što ću ubiti nekog bosa za 20 sekundi.
 
Znate li možda da li nivo težine utiče na dobijanje experience poena? Tj. da li se na najteže manje dobija i to ili je razlika samo u damage koji praviš i kako oni tebe lakše ubiju.
 
Lakše skidaš protivniku health je ono sto sam ja primetio kad sam cackao. Ja batalio na nekih 17h, smorilo me ali cu se isforsirari da zavrsim da mi mehanika iz glave ne ispari. Hebiga nema se vremena.
 
To da, a što se tiče experience poena? Da li utiče i na to, samim tim i na unapredjivanje oružja i ostalog.
 
Izgleda da nema veze sa experience poenima. Vi koji ste prešli igricu, jel igrao neko na God of War nivou težine?
 
Sreća pa stavih predzadnji nivo prvi put, ne odmah najteže...poludeo bi. Poludeo sam od Drekija prvi put
 
Na poslednji nivo ubijaju iz prve uglavnom, ponekad imaš sreće ako iz drugog to bude. Ja zapeo kod onog Frakni The Zelous, izludjivao me juče :D
 
Stigao sam do dela kad :

Atreus tj. Loki upozna Angrbodu

Mogu samo da zamislim kako boje koje ona ispaljuje izgledaju na nekom OLED TV-u, perverzija.

Inace igra mi je cista 10-ka za sada..
 
@Proday stavi sliku u spojler iz ociglednih razloga :)

Ja sam bio ubedjen da ce uzeti Mjolnir od Tora, a ne Draupnir spear, tako da je slika realno spojler :)
 
@Proday
Sredio si Berserker kralja i Gna Valkiriu na predzadnjoj težini? :) :oops: Klanjanje.

Ja sam po difoltu na normalnoj težini, ali nikako da se nateram da se pozabavim taktikom. Ostalo mi još njih dvoje, nego sam još pod utiskom maestralnog secret ending-a, pa dok slegne.
 
52h, 14% igrice. Poslednji nivo težine. Na svakoj tuči se zadržim bar 45 minuta kako kidaju :D
 
Klasičan. Bukvalno moraš bez greške da igraš, odmah te ubiju ako se pogode.
 
Svaka tebi čast. Treba doći do kraja a neke borbe nisu balansirane za veće težine.
 
Prešao glavnu priču i to sa level 6 oružjem. Nisam na vreme radio side missions da se pojačam. Najveći level težine, jedno 70 sati, možda malo manje. :D
Poslednji nivo težine je ako hoćete da završite u Lazi Lazareviću 😂
 
Poslednja izmena:
Ja ne razumem vas mazohiste :D
Jedini slučaj gde bih opravdao veći nivo težine, je kad bi sa njim zapravo dolazila veća inteligencija protivnika, i možda novi potezi koje koriste, nedostupni na nižim nivoima.
TLOU2 igram na grounded i tu mi je ok zato što su neprijatelji pametniji u tom slučaju i morate biti pažljiviji. Ali dobra stvar tu je što svakako headshot znači headshot, nema potrebe za kišom metaka da biste rešili jednog protivnika. Tu mi sistemi poput ovog iz GoW Ragnaroka padaju u vodu, jer samo načine sponge-neprijatelje koje rešavate isto, ali sporije, jer očigledno je da bog rata ne uspeva da se reši jednog draugr-a, jelte :D
 
Razlika je što napadaju zajedno kao ludi, em te prelako ubiju, a ti se oteliš dok njih rešiš :D
 
Nazad
Vrh Dno