Šta je novo?

Gigabyte GM-M6800 Dual Lens Gaming Mouse

Jel koristio neko GM-M6880?
Zanima me kakav je miš jer mi se svideo ergonomija i dizajn su vrh.
Uzeo bi ga samo me zanima kako se ponaša u igrama i jel su bučni tasteri i tako to.
 
Koliko ja kapiram on je potpuno isti kao M6800 s tim sto je laaser, pa moze da bude samo bolji tako da procitaj o 6800 pa ce ti se kasti. :) Ja imam 6800 i sad za buku stvarno ne znam da ti kazem nisam merodavan, po meni ni jedan nije bucan tj to mi uopste nije bitno. Oblik mi je super i uopste mis rastura kako radi, taj moze biti samo bolji kao sto rekoh :)
 
Hvala na sugestijama ma odličio sam :smash: uzimama ga pa šta bude.
 
Ajd javi obavezno, ja u ponedeljak uzimam jedan od ova dva!
RAzlika je dva evra. :)
Inace, interesuje me koji bolje radi sa podlogama, laser ili ovaj dual optical.
Lepsi mi je stari, ovaj novi je glosi shiti blek.
 
Bilo je i Trust modela, isti oblik, CarbonFiber look...
 
Poslednja izmena:
Ma ja imam u mojoj firmici ova dva modela Gigabyte, pa cu izabrati od ta dva jedan. Trust necu da jurim :)
sta misilte sta je bolje od ova dva?
 
Uzeo sam juče GM M6880 i mogu vam reći posle samo jedan dan korišćenja odličan je. Brzo sam se navikao na njega ima jako dobru ergonomiju. Tasteri su dosta tihi i lepo škljockaju , miš je fino težak baš kako treba, nije ni lagan a ni težak baš kako piše "perfect".
Laser radi extra nema zaglupljivanja preskakanja i da se zablantavi kad se brzo pomera. Tačno ide de se pomeri dosta je precizan malo sam igrao Mass Effect 2 i dobro se pokazao nisam uočio neke potencijalne probleme.
Što se tiče sve ukupnog utiska veoma kvalitetna izrada što nije za očekivati za miš iz ovog cenovnog ranga. Kad se stisne nema puskanja i gibanja plastike sve je na svom mestu.
Ja sam ga platio 1050 dinara što je stvrano malo za ovakav miš. Odnos kvalitet - cena 10/10.
Preporučujem ga svima jer je stvarno dobar miš ima dosta funkcija ,dobar laser (tj. dual laser) i kvalitetna izrada tastera i samog miša.
 
Bokaco uzimaj obavezno M6880 radi extra i sa podlogom i bez ,juče sam ga koristio samo na stolu ( tj. bez podloge) i nije ni jednom pobrljavio ma kolko brzo ga pomerao. A ovaj što sam ja uzeo nije shiti black nego tamno siva varijanta nešto slično ko M6800 i baš dobro izgleda.
Tako da nema šta da se razmišljaš samo M6880 :banana:
 
Bokaco uzimaj obavezno M6880 radi extra i sa podlogom i bez ,juče sam ga koristio samo na stolu ( tj. bez podloge) i nije ni jednom pobrljavio ma kolko brzo ga pomerao. A ovaj što sam ja uzeo nije shiti black nego tamno siva varijanta nešto slično ko M6800 i baš dobro izgleda.
Tako da nema šta da se razmišljaš samo M6880 :banana:

Hvala druze!
Okaci par slika ako mozes, i baci mi na pm gde si uzeo taj sivi!
Puno pozdrava!
 
Nema problema evo sad ću postaviti slike a uzeo sam ga u Impact IT u Cara Dušana 68, 21000 Novi Sad.
Mislim da radim danima rade do 17h.
 
Evo ih i sličice :D

img6742z.jpg

img6741l.jpg

img6740c.jpg

img6739c.jpg

img6738.jpg

img6737.jpg
 
Poslednja izmena:
Lepotan!
A ti bas imas osecaj za fotografiju, svaka cast!
:wave:
 
Ajd poshto sam imao prilike da zagledam malo ovaj mish pa da iznesem utiske. Ergonomija je ok, tu nemam primedbi i dizajn je solidan. Medjutim svo vreme nisam mogao da se otresem jeftinog utiska. Glossy finish celog misha tje takodje obradovati korisnike kada ta plastika pochne da se matira. Ona dva tastera shto stoje sa strane i shto se palcem stiskaju mi nikako ne ulivaju poverenje i mnogo se neshto klimaju. Plus ide na bokove misha koji su oblozzeni gumom. Sve u svemu, osetjaj na nivou koliko novaca, toliko muzike.
 
Brate predvrd klik, pogotovo levi, bar na ovom mom primerku. Tesko se navikavam. Ostalo je sve ureno i lepo.
 
Brate predvrd klik, pogotovo levi, bar na ovom mom primerku. Tesko se navikavam. Ostalo je sve ureno i lepo.

Uzeh i ja danas pacova, posto me moj Trust izneverio, a niko nece u va da zameni mikroprekidac. Kod mene je desni klik tvrdji od levog, i nekako mi ovaj skrol ne uliva poverenje. Nekako je landarav i labav. Ostalo je sve OK.
 
Uzeh i ja danas pacova, posto me moj Trust izneverio, a niko nece u va da zameni mikroprekidac. Kod mene je desni klik tvrdji od levog, i nekako mi ovaj skrol ne uliva poverenje. Nekako je landarav i labav. Ostalo je sve OK.

Ne bih da vas razocaram ili nesto, ali na jeftinom bratu tog misa koji ste kupili, opticki sa istom ergonijom i skoro duplo jeftiniji, obavezno pre ili kasnije strada tockic, ja sam u zamenu dobio laserski, ali prostije ergonomije GM-M6580 i evo vec skoro godinu dana radi perfektno. Naravno na svu srecu imao sam garanciju od godinu dana na taj mis.
 
Sta znam evo ja otkad sam ga kupio, (moj prvi post na ovoj temi) radi ko sat :)
 
Evo ja ga korisim (M6880) već neko vreme i stvarno miš radi extra .
Stoji da je malo tvrđi klik al to nije loša stvar samo se treba navići.
I maloko se mrda skrol al radi posao kako treba.
ZA ove pare mislim da stvarno nema bolji laserski miš. :smash:
 
Ne bih da vas razocaram ili nesto, ali na jeftinom bratu tog misa koji ste kupili, opticki sa istom ergonijom i skoro duplo jeftiniji, obavezno pre ili kasnije strada tockic, ja sam u zamenu dobio laserski, ali prostije ergonomije GM-M6580 i evo vec skoro godinu dana radi perfektno. Naravno na svu srecu imao sam garanciju od godinu dana na taj mis.


Ja ga imam godinu i po, tockic mu radi kao i prvog dana... Malo me zeza levi klik, ponekad napravi sam dvoklik ali nista sto dva, tri jaca udarca u sto ne mogu da rese...
I pored toga, on i dalje radi extra! :D
 
Ja ga imam godinu i po, tockic mu radi kao i prvog dana... Malo me zeza levi klik, ponekad napravi sam dvoklik ali nista sto dva, tri jaca udarca u sto ne mogu da rese...
I pored toga, on i dalje radi extra! :D

Dobra vest! :d Moguce je da su na taj laserski stavili kvalitetnije tockice, na onim optickim garantovano prodapadaju posle odredjenog vremena i to krace ili oko godinu dana.
 
Aj malo da ozivim temu :D
Kupio sam ovaj laserski model, m6880. Sve reci hvale za njega, evo i posle 15min sam se vec navikao na njega. Cale je probao da ga koristi, i sad genius-a iz stare masine starog citavih 6 god naziva kantom.
Bar 1 god da izdrzi, i ja cu biti zadovoljan. :)
 
Imaš ga u Impact IT u Cara Dušana. Tu sam ga ja kupio možda ima još negde u gradu.
Vidi tamo možda još imaju koji na lageru.
 
Danas sam dobio ovaj mis i imam jedan veliki problem, mis nece da se pomera, ja ga ubodem, instalira se onaj driver automatski na win7 i nece da makne kad ga pomeram, kad ga malo uzdignem on onda krece da se mrda ali jako malo, da bi se nekako mrdao moram mis da drzim u vazduhu i blago da dodirujem tlo kako bi on malo mrdao, sta je ovde problem?
 
Tesko da ce ti neko na to dati odgovor, mislim u smislu sta mu je. Odnesi tamo gde si ga kupio i pitaj, jer je verovatno neispravan?
Cek, probao si sa drugom podlogom?

BTW, moj je polako poceo da zahebava (21.04. je kupljen). Nekad zna da napravi dvoklik... dok igram CS, ne smeta mi ali kad surfujem pa stisnem na nesto jednom a on klikne x2... zna da nervira.
 
Poslednja izmena:
Kojim se ono bese programom smanjuje/povecava odziv klika na ovom gigabyte-u? Hteo bih da probam nesto :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno