Šta je novo?

Fotografije - 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imate li ovako drustvenijih slika (edit: nemojte me tuci sto sam napisao slika, a ne fotografija), sa vise ljudi, u nekoj urbanoj okolini? Odlicne su vam ove, a bas bih volio vidjeti neku noviju u raspolozenju kakvo sam naveo u prvoj recenici..
 
Odlicne fotke lordvejder :wave:

U ponedeljak idem na Taru. Ima te li predloga sta je must see destinacija na tari i okolini? Bicu tamo 10-14 dana.
 
Ati`, lordvejder lepi kadrovi, pravo osvezenje za temu !

Mr.big svaka cast !
 
Meni jako kul. Bravo zajebani! I jbt koliko je to cudo ostro na f1.2 :shock:
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se ovaj cilibarsko bakarni kolorit, vrlo dobro!
 
@ zajebani

Meni ta poslednja fotka deluje skroz dobro - sve osim izraza lica modela a deluje kao da je videla nesto mnogo gadno.. to nije do tebe naravno ali mozes da sugerises da se to ispravi..
 
@s16
Hvala Micko :) Hehe magicno staklence kazem ja :p Moze i za nijansu ostrije na ovoj distanci nego moram malo da se kropne zato sto nema rekadriranja sa f1.2, sutinski ostrina je jako dobra kada je dobro svetlo, a tada i fokus ubada bez greske, tako da mi na neki nacin asistira ako se nekad zeznem pa hocu nesto da napravim na mestu gde nemam dobro svetlo, ne zeli da saradjuje tako efikasno :p

@Marti Misterija
Hvala Marti... Bas mi je drago da vam se dopadaju boje, oko toga sam se najvise cimao a time se inace najvise bavim u ovoj fazi... Po tom pitanju najvise sam uspeo na ovoj i predhodnoj fotografiji, pre svega zahvaljujuci tome sto sam otkrio kako da ono sto zelim napravim u PS, tako da sam predhodno na cemu sam radio diskretnu obradu lica i miksovanje boja doveo u jednu celinu, ostaje jos da se kroz praksu definisu finese i nastavi u ovom pravcu...

@hsv.stoned
Sta znam meni deluje kao da je zamisljena nad nekim problemima, u skladu sa tom ekspresijom slozio sam i boje :)

Hvala na komentarima zaista su korisni i meni znace, dosta mi pomazu u razmsljanju sta i kako dalje :)
 
Poslednja izmena:
Sta znam meni deluje kao da je zamisljena nad nekim problemima, u skladu sa tom ekspresijom slozio sam i boje

Dobro, moze i tako da se posmatra :) Super deluje fotka, pogled modela je u skladu sa tim sto si naveo ali mi ekspresija lica (oko usta, nosa) deluje kao da nesto posmatra sa blagim gadjenjem, jbga to mi prvo pada na pamet svaki put kada pogledam fotografiju, mozda i gresim.. :)
 
Placena ili ne? Ne znam koliko ti se isplati cimanje ako bi ih tuzio, ako nije placena.
 
U tom slucaju cestitam! :) Izvin'te zbog grumpy stava odmah na prvu, komentar je bio bas zbog ovoga sto ilion pominje.
 
@hsv.stoned
Mozda razmislja o bivsem muzu, to moze da izazove takav izraz heheh :p

Prva i jedina za sad B&W :)
Obradom sam uklonio sva sitna nesavrsenstva na licu kako ne bi remetila vedar, spokojan, i po malo zamisljen pogled... To je razlog za ovakvu malo jacu obradu lica, ali ne vezano za tu ideju mislim da odlicno ide uz ceo kadar...

Untitled by Nenad Ristic, on Flickr
 
Poslednja izmena:
@DeuS.Mikelle
Sad videh... Cestitam druza :)
 
Svidja mi se zajebani ova crno bela :) . Ovaj Canon 5DS izuva :)
 
@dexter87
Hvala druze... Dobra je oprema valjda i najbolja, ali to je samo malo vise detalja, ostrine, nesto bolji kontrast i kolorit u odnosu na nesto skromnije, nista presudno sto ce fotografiju uciniti boljom, vise je zadovoljstvo imati ovako nesto :)
 
Kul i Atmo i Krkojzla :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno