Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedva smo ih naterali da miruju :)


Canon 650D, EF-S 60mm f/2.8 Macro

f/4
1/200
iso-100
 

Prilozi

  • IMG_6303-1.JPG
    IMG_6303-1.JPG
    302.5 KB · Pregleda: 273
Poslednja izmena:
I htedoh to ali trebao sam jos malo svetla s preda na majicu baciti da se vide nabori vise ali eto ne ispade bas kako sam zamislio .... No , neki sledecu put cu probati opet
 
Evo djordje original one fotke koja ti nije bas ostra.
Ja ne placam modele.
Slikam prolaznice koje su eto raspolozene za slikanje u uslovima koji su takvi kakvi su tog momenta.

5368om.jpg


9liude.jpg


:)
 
Ta fotka na prvu stranu :d
 
E vidiš, ta oštrina lica ali u onom film modu. ;)
 
Jedna sveza + set up ... ;)
Da li pozadinu dodatno obrađuješ u PHSH ili je izgled tzv. oreola oko modela samo od ciklorame mada na setu nevidim reflektor koji je usmeren na pozadinu radi postizanja efekta?
 
Oduvek sam obožavao da slikam izbrazdana lica, imaju mi priču sama po sebi. Samo nikada nisam ni pomislio da će to jednog dana biti moja majka
4.jpg
 
Milose, pusti bildere, daj malo zenske. :D
Odlicne. ;)
 
Ozedneo sam u trenutku iako nisam bio. Jedino jos da je krigla... :d

Bravo!
 
Kul slika, jedina mana je taj plastikaner al' to nije tema. Živeli :beer: :D

Nego ladno mi izašla fotka u nekom popularnom ruskom online kvizu na ruskom fejsu (ВКонтакте).


Soviet camera pr0n by Misko78, on Flickr

Pitanje 157
[YOUTUBE]5hbz8LUyuz0[/YOUTUBE]
 
Ali na wiki je on oznacen kao autor fotke, a cini mi se da ju je i sam postovao, a ovde sumnjam.
 
135494_632679460147863_5169671925870011885_o.jpg
Duga ekspozicija poplavljenog Savskog keja, blok 45, umesto stativa posluzio obliznji kamen :)

10367729_633178930097916_4167860570597111377_n.jpg
Obliznji cvet koji mi je u mraku zapao za oko, ISO 10k
 
Poslednja izmena:
^ Izbegavaj budzenje kao na drugoj slici. Dobijas nepozeljan "halo" efekat oko objekata koji uzasno bode oci...

Na prvoj ispravi horizont koji ti vuce u levu stranu sada i bice to ql fotka :)
 
Исправи и хоризонт на другој кад си већ ту:).
 
Za prvu znam da nije u vinklu :D nisam imao s'cime da ispravim trenutno ali meni licno nije toliko bitno. kod druge je osvetljenje original katastrofa. toranj je crn skroz pa sam morao malo da mu ga dam po obradi. Hvala na sugestijama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno