Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma jok. Ko jos ima vremena za to. Mene nije sramota mog neznanja i znam da ne znam ni osnove fotografije :wave:
 
Ma da, totalna je bedara nesto nauciti i biti bolji.
Pa sta cemo sad!? Nastavices da stavljas ove snapove koje moze da naprvi svako sa mobilnim u protekle 3-4 godine i ocekivaces da ti neko nesto kaze a jedino sto se moze reci je da ne valja nista, bas nista!
 
Naravno. Sto bi ja bio bolji od vecine :) Pa nismo na nekom fotografskom forumu nego IT forumu. Ne postavljam na dizajn zoni ili DPS :wave:
 
Pazario sam Canon PowerShot G7 X i kroz igranje sa njim pocelo je da mi se dopada sve vezano za fotografiju, nisam ocekivao, ali bas sam se zainteresovao, pa mi je sad malo krivo sto nisam uzeo nesto ozbiljnije od G7. Evo jedne fotkice sa mog radnog stola...

attachment.php
 
^ ef STO sedamnes :d

Stvarno nema fotografije.. :)
 
Pa dobro deo radnog stola, bilo mi je zanimljivo ovako da uslikam :p Mozda nije profi, to jes sigurno nije, ali meni je bio interesantan ugao...
 
Ljudi hoce da kazu da ne mozemo da vidimo fotku :)
 
A sto nisi ceo sto usliko ? :d
 
Jel ima smisla ova slika ne vezano za to sto nije radni sto vec deo radne povrsine ? Od svih opcija meni se ova najvise dopala pa sam tako i uslikao. Nema tu nekog preteranog razmisljanja sta kako gde, ovako mi se dopalo i tako sam uslikao, par puta, i odabrao ovu kao meni najlepsu :) Kako je izasla iz aparata tako sam je postavio ovde...
 
Evo ja sam povecao brightness na max ali ne vidim tvoj sto jos uvek :p

Nisi postavio sliku jos
 
Ja bolju fotku dugo nisam video, sa tim aparatom. Svaka cast! :smoke:
 
Добра Младене;-)
 
Koji ste ludaci smejem se ko blesav :D :D
Mladene, svidja mi se. Ova lampa upada u oci (pozitivno), bas daje neki smek slici.
 
Mislio sam nesto me zezate, ali sad videh sa telefona da se slika ne vidi, ne znam do cega je...

Da probam ponovo.

IMG_0710.jpg
 
Ovo kao da si kod Borisa uzimao casove fotografije :d

Tema: Deo stola.

PS. Aparat je zmaj.
 
Kakve macke mmmm
Sta reci ... :)
Svaka cast
 
losa kompozicija (ako uopste postoji ideja o tome), oversharpen...
:zgran:
 
Poslednja izmena:
Ovaj LB svaki put kada vidim njegove fotke on je sve veci i veci :zgran:
 
Zato jer jede kavurmu i beli lukac za dorucak svaki dan :D
@Big, fotke su brutha' ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno