Šta je novo?

Football Manager 2008 - histerija dolazi!

J*bo vas menadzer - ne spavam nocima vec...
 
da, da. meni je crna gora prvak evrope !!! :)
 
Ljudi,mnogo je tezak!Imam velikih problema sa dovodjenjem pojacanja.U neku ruku to me i lozi,ali je potpuno nerealno.Imate li neki savet u vezi toga?U pitanju je nasa liga.Dajte neke sugestije dok me ne najure iz kluba.
 
Ljudi,mnogo je tezak!Imam velikih problema sa dovodjenjem pojacanja.U neku ruku to me i lozi,ali je potpuno nerealno.Imate li neki savet u vezi toga?U pitanju je nasa liga.Dajte neke sugestije dok me ne najure iz kluba.

GK - Costil (Kamenar)
DR - Gyan (Dor Molul)
DL - Cagua (Gvozdenovic)
DC - Guagua
AMR - Putilo
AML - Aaritalo
DM - Mea Vitali
AMC - Buonanotte
ST - Kallon
Ionescu - amc-
Avine-dl-
Stancu- FC-
Altidore-SC-
Mihelic-amlc-
Acapandie-SC-
Le Tallec-Am/Flc-3m
Dzsudzsak-Amlc-
Marvin Angulo

Cristea,Kruglov,Cordos,Alan,Pecci,Breno,Lomaia,Kovba,Rabiola,Currimilla,Svec,Angelov,Mahop...

Mozda neke neces naci ako nisi ucitao huge database. I naravno ako neke vec nisu capili neki veci klubovi, ili vodis Napredak :)
 
Poslednja izmena:
molim vas jer neko zna kako da instaliram piratsku verziju football managera 08 , ja instaliram ali onda treba neki Yasu file i gluposti .unapred hvala
 
molim vas jer neko zna kako da instaliram piratsku verziju football managera 08 , ja instaliram ali onda treba neki Yasu file i gluposti .unapred hvala

Igrajte se samo sa originalima :smoke:
U narednih 2-3 dana se ocekuje patch prema nekim saznanjima pa ce valjda biti malo realnije igrati..do tada posetite sajt iz potpisa :smash:
 
Evo i mene. Cuo sam razlicite komentare kako je ovo najbolji menadzer ikad napravljen. Iskren da budem ja nisam toliko odusevljen. Cini mi se da je malo prenatrpan detaljima. Mozda to i jeste draz igre. Nisam odigrao ni jednu celu sezonu, a vec sam se smorio. Uzas! Smorio se menaderisanja. Dosta stvari je promenjeno, poboljsano, sredjeno, ali je jedna ostala ista i provlaci se svih ovih godina. Predvidivost. Uvek znam kad ce mi neko dati gol. I ono tipa, imate dva igraca vise, ali i dva gola manje. Protivnicki tim dobije kao krila i odere vas. Ili obrnuto. Krenem sa Juventusom sezonu. U pripremnom periodu iz 5 utakmica gol razlika 20:2 i to ne protiv tako slabih ekipa da bih u prvom kolu izgubio od Sampdorije kod kuce 0:1, a u sledecem kolu od Rome 6:2. I ne odustanem ti ja tu i zaredjam par pobeda i dodjem do drugog mesta i onda katastrofalan poraz kod kuce u kupu od Empolija 2:4. Jos vodio 2:0 i imao igraca vise. Tu sam promenio tastaturu. :D I dao otkaz i otisao u penziju. A cuo sam jos od nekih da su vec menjali tastature. A i ovaj beli skin je uzasan, peku oci. Javicu se malo kasnije kad se rehabilitujem. :) pozdrav
 
Izasao je patch sve opisane greske svedene su na minimum,moj utisak se popravio..ne znam za vas ali ja sada uveliko igram sa Man City-em :D
 
Hvala na informaciji - jedva cekam ...
 
Daj neku smernicu za nalaženje patch-a.

Ako misliš na Patch Beta 8.0.1 ? Ili neki noviji?
 
Poslednja izmena:
изашла је пуна верзија 8.0.1, погледај на www.fmvita.com!
 
Rehabilitovao sam se. :D Ovoga puta sa Notingem Forestom. Mogu reci da sam zadovoljniji igrom posle patcha. Nezadovoljan sam jer nisam mogao da dovedem Evanilsona - nisu mu dali radnu dozvolu iako ima 13 odigranih utakmica za Brazil, to mi nije bilo pravo. Pokusao sam da dovedem Shermana Cardenasa, medjutim ni njemu nisu dali dozvolu, a bas sam mislio da hoce jer je talenat, a i ima 5 utakmica za mladu reprezentaciju Kolumbije i jedan gol. Ono sto je ostalo da me nervira to je predvidivost. Kad god se na ekranu u toku utakmice ispise ".... switched to a more offensive style" u 90 minutu, da ju mi gol. I to je postalo praksa. A kad god ja krenem ofanzivnije da igram u 85 minutu opet primim gol. I to uvek sa nekim krs timovima.:wall: Ali sve u svemu zadovoljniji sam. :wave:
 
Razocarenje u FM

Pricao sam vam o predvidivosti. Vi izgleda nemate takav utisak. Ali sam ja jos jednom to doziveo. Ovoga puta poslednji put za ovu sezonu. Cekam FM2009. Pozdrav svima i vidimo se sledece godine u thread-u "Football Manager 2009 - najbolji od svih"
 

Prilozi

  • razocarenje u FM.JPG
    razocarenje u FM.JPG
    291.3 KB · Pregleda: 128
Nemoj da si pesimista, desavaju se i cudnije stvari na novom fm-u. Imas li instaliran patch?
 
Takvi i slicni slucajevi i mene odbijaju od managera,znaju da budu frustrirajuci!:wall:
 
Rehabilitovao sam se. :D Ovoga puta sa Notingem Forestom. Mogu reci da sam zadovoljniji igrom posle patcha. Nezadovoljan sam jer nisam mogao da dovedem Evanilsona - nisu mu dali radnu dozvolu iako ima 13 odigranih utakmica za Brazil, to mi nije bilo pravo. Pokusao sam da dovedem Shermana Cardenasa, medjutim ni njemu nisu dali dozvolu, a bas sam mislio da hoce jer je talenat, a i ima 5 utakmica za mladu reprezentaciju Kolumbije i jedan gol. Ono sto je ostalo da me nervira to je predvidivost. Kad god se na ekranu u toku utakmice ispise ".... switched to a more offensive style" u 90 minutu, da ju mi gol. I to je postalo praksa. A kad god ja krenem ofanzivnije da igram u 85 minutu opet primim gol. I to uvek sa nekim krs timovima.:wall: Ali sve u svemu zadovoljniji sam. :wave:

Mozda je u ovome problem:
Kriterijum za dobijanje radne dozvole:
Potrebno je da svaki igrač koji nema pasoš neke od članica EU ima odigranih barem 75% utakmica za svoju zemlju i to u poslednjih godinu dana, takođe ta zemlja mora da bude u prvih 50 na FIFI-noj rang listi u protivnom taj procenat utakmica se povećava
 
Mozda je u ovome problem:
Kriterijum za dobijanje radne dozvole:
Potrebno je da svaki igrač koji nema pasoš neke od članica EU ima odigranih barem 75% utakmica za svoju zemlju i to u poslednjih godinu dana, takođe ta zemlja mora da bude u prvih 50 na FIFI-noj rang listi u protivnom taj procenat utakmica se povećava

E to mi treba uvek sam se pitao koji su ti kriterijumi. Da li u igri postoji negde fifina rang lista. Ja sam nasao jednog mladog australijanca koji je u podmladku Aston Vile kada sam hteo da ga dovedem nisu mi dali. Kako ga je bre onda Aston Vila dovela, isti slucaj sa Venecuelancem. Posto su ovo mladi igraci da li u taj prosek ulaze utakmice koje odigraju za U21 reprezentaciju?
 
Pricao sam vam o predvidivosti. Vi izgleda nemate takav utisak. Ali sam ja jos jednom to doziveo. Ovoga puta poslednji put za ovu sezonu. Cekam FM2009. Pozdrav svima i vidimo se sledece godine u thread-u "Football Manager 2009 - najbolji od svih"

Kako si ti leba ti stigo sa Notingem Forestom do evro kupova u 2008 godini. I ti se onda nesto zalis da jeigra ovakva ili onakva.
 
Ocekuje se novi patch krajem ovog meseca..
Valjda ce tada da zazivi i ovaj thread :D
 
fifa manager 08 je dva koplja ispred ove igre. fm sam picio neka 3 meseca i onda presao na fifu i progledao :>
 
fifa manager 08 je dva koplja ispred ove igre. fm sam picio neka 3 meseca i onda presao na fifu i progledao :>

Kako da ne, ali ovo je tema o FM2008. Niko ti ne brani da otvoris topic Fifa Manager 2008 i sit se ispricas sam sa sobom i jos par fanova iste.
 
Kuku majko sad pogledah, pa to je EA Sports izdanje. Ptu Ptu bez djavole od mene. Pa jel su oni ozbiljni, samo 4 engleske lige, 1 finska, belgiska, irska, norveska, svedska, a Severne Irske, Velsa i Islanda i nema. I oni hoce u trku sa FM 2008
 
Nazad
Vrh Dno