Šta je novo?

Football Manager 2008 - histerija dolazi!

Nije mi jasno zasto MANUAL za ovu igru dolazi samo na francuskom i holandskom (vec godinama)!?Zna li neko gde se moze naci ovaj pdf fajl ali na engleskom jeziku?Vidim u njemu ima detaljno objasnjenje za svaki atribut posebno,za podesavanja taktike i jos mnogo toga!
Upravo skidam patch _802 i nadam se da na sledecem evropskom prvenstvu nece igrati u finalu S. Irska i Crna Gora, kao sto je to bio slucaj na prethodnom!Kakav uzasan bag!A i nadam se da ce se popraviti tok finansija!
 
meni nije jasno zašto je NEMOGUĆE DATI GOL IZ PENALA!!!!! evo peti penal za redom koji sam promašio, prva 4 je šutirao igrač koji ima 16 za izvođenje penala, 5-i sa 15!!! koristim poslednji patch 8.0.2, ne mogu da verujem da su ovakvo ****** napravili
 
Hehe...mnogo stara tema! :D

Ali ja imam pitanje, posto i dalje igram FM 2008... Samo to i mogu na mom PPC PowerBook-u, jer ovi noviji su samo za Intel procesore!

Pa zato da pitam, ima li negde neki database sa novijim transferima za FM2008... Naravno ne moraju da budu bas za ovu sezonu ali npr za proslu. :)

Smorih se vise, stigoh do 2036... :d
 
Nazad
Vrh Dno