Šta je novo?

Flight simulator 2002 professional edition

DTK je svetski mega car! :,,:

A ti sto volis juznu aziju ;) , kako je tacno izgledalo ono "legendarno" sletanje na stari honk kong aerodrom(kroz grad i pod uglom).
Jel imas neku situaciju? Sletanje s mora na pistu 31 izgleda dosta pravo i lako.
 
Pretposavljam da si instalirao ATR i B 767 :) ,za pomoc mozes slobodno pitati ili mozes ici na zvanicne sajtove za pomoc oko tih aviona.
 
Poslednja izmena:
vucko83 je napisao(la):
kako je tacno izgledalo ono "legendarno" sletanje na stari honk kong aerodrom
Kai-tak? Zanimljiv. Po sećanju sleće se preko brda pa oštrim zaokretom kroz grad između nebodera pa u zaliv... Nemam snimak situacije, sve sam pobrisao pre par godina, a FS2004 tek nedavno instalirao da dete (4.5 godine) malo vozi avion. Mnogo joj zanimljiva ona Cessna sa plovcima, sama je izabere, podesi London City aerodrom, noć i oluju, pa sleće u Temzu i peva 'London bridge is falling down, falling down...'. :d Jedino pozove tatu da proleti kroz Tower Bridge, ipak ima samo 4.5 godine... :D

Evo u prilogu fotke sletanja B747 Cargo u Hong Kong, a ovde ima snimak jednog ekstremnog sletanja B747-400 u Kai-tak... svaka čast 'majstore'. :smash:
 

Prilozi

  • KE742FA.jpg
    KE742FA.jpg
    42.4 KB · Pregleda: 46
Ja nasao davno na netu fotke cudnih sletanja na Kai Tak,a bilo je i nekoliko video zapisa.Radio covek koji je bio dugo godina kontrolor letenja na tom aerodromu direktno sa tornja.Ima mnogo zanimljivih stvari.Ali,ubi me ,nemam adresu,ali vredi googlati malo.
Inace,nisu dzabe zatvorili taj aerodrom.
Dr.Srle
 
Samo da javim da sam otkrio zlatnu zicu :banana:
Trenutno vucem sa lokala svasta od jednog lika, od profi odradjenih aviona(slicno flight1) do onih flight deck filmova (od poletanja do sletanja sa svim objsnjejima :cigar: ) i jos neke profi simulatore za 737,757,767 :,,:
 
Offtopic. Koliko kosta kod nas obuka za pilotiranje cesnom ili nekim slicnim klipno-elisnim avionom?
 
vucko83 je napisao(la):
Samo da javim da sam otkrio zlatnu zicu :banana:
Trenutno vucem sa lokala svasta od jednog lika, od profi odradjenih aviona(slicno flight1) do onih flight deck filmova (od poletanja do sletanja sa svim objsnjejima :cigar: ) i jos neke profi simulatore za 737,757,767 :,,:


Pa podjeli to sa nama ostalima
:)
 
Kad skinem sve naravno da hocu, samo kako???
Ako je neko na sbbu onda nije problem..
Nisu bas male stvari ovi filmovi su po par gb.
 
Nazad
Vrh Dno