Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Holandija-Argentina totalno neizvesno.
Hrvatska-Brazil čupavo, ako Brazil prođe vidim ga sa titulom.
Engleska-Francuska, Engleska je mašina u koju verujem, zreli su za finale.
Maroko-Portugalija, super učesnik polufinala 👍

Polufinala Argentina-Brazil i Engleska-Maroko, baš fino za kraj turnira 👍

Finale Brazil-Engleska 🙂
 
Loš dan danas, stigao sam još i da pokisnem sav kao miš. Posle ova dva meča, naročito ovog poslednjeg, raspoloženje mi se dosta popravilo.😄
Biće zabavno...
world_cup_2022_preview3_en.png
 
20221206-220850.jpg
 
Koliko lepše Portugal igra kada nema Ronalda u ekipi… najzad do izražaja mogu da dođu Feliks, Bernardo i Bruno plus ko god da menja Ronalda.
Zaista šteta sto se Žota povredio, neverovatan napadački potencijal uz Rafaela.
Osigurani su sto se igrača tiče da i na sledećim takmičenjima se bore do samog kraja. Videćemo kako će to ovde biti.

Ronaldo sam po sebi, star i nije to više isti igrač, sto je i za očekivati, plus postao je nepodnošljiv otkad gleda samo da obara neke individualne i licne rekorde.
 
Koliko lepše Portugal igra kada nema Ronalda u ekipi… najzad do izražaja mogu da dođu Feliks, Bernardo i Bruno plus ko god da menja Ronalda.
Zaista šteta sto se Žota povredio, neverovatan napadački potencijal uz Rafaela.
Osigurani su sto se igrača tiče da i na sledećim takmičenjima se bore do samog kraja. Videćemo kako će to ovde biti.

Ronaldo sam po sebi, star i nije to više isti igrač, sto je i za očekivati, plus postao je nepodnošljiv otkad gleda samo da obara neke individualne i licne rekorde.
Malo poštovanja prema najboljem i najvećem svih vremena 😎
 
Od kakvih dunstera smo mi ispali..
 
^Bukvalno, kontam da ova dvojica se samo napale protiv nas i onda igraju na 150% mogucnosti. Inace jako prosecna reprezentacija, bez timskog duha i osecaja pripadnosti toj drzavi (mozda sam se malo nalupetao sad, ali po meni to je skup internacionalaca koji odradjuju tu posao). Rekao bih da ih za koju godinu necemo bas uvek gledati na zavrsnim takmicenjima.

Bas me zanima da li ce u sledecoj utakmici igrati isto bez Ronalda.
 
Koliko lepše Portugal igra kada nema Ronalda u ekipi… najzad do izražaja mogu da dođu Feliks, Bernardo i Bruno plus ko god da menja Ronalda.
Zaista šteta sto se Žota povredio, neverovatan napadački potencijal uz Rafaela.
Osigurani su sto se igrača tiče da i na sledećim takmičenjima se bore do samog kraja. Videćemo kako će to ovde biti.

Ronaldo sam po sebi, star i nije to više isti igrač, sto je i za očekivati, plus postao je nepodnošljiv otkad gleda samo da obara neke individualne i licne rekorde.
Taj sto ga menjao dao 3 lagana a ni ja ne mogu imena da mu se setim, mogao komotno jos par da da.

Ronaldonidealan za poslednjih 20 minuta i potencijalne produzetke. Ta zelja covek gori i na kraju karijere.

Grize Ronaldo kao da sutra ne postoji
 
Taj sto je dao tri gola, moze sledecu tekmu da bude isti Lukaku, da zaboravi sta je lopta. A Kiki ce uvek biti Kiki. :D

Verujem da je ovo bilo takticki malo, jer da je bilo 0:0, Kiki bi odavno usao da pojaca napad, ali ovako je bilo laganica, taman se igraci razigravali, i ta opustenost ima je donela 6 golova, a moglo je i vise.
 
Kiki je ostao na klupi zbog ocekivanja da svaki gol napad se zavrsava sa njim i unosenjem razdora u tim jer je omalovazavao na treninzima i utakmicama svoje saigrace.
 
Pessi i Penaldo, dva brata. :D
 
Komentator na Areni je primetio da Portugal bez Padavicara deluje kompaktnije kao tim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno