Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sada kada Korejske firme otvore fabrike u Gani ;) Steta sto su Portugalci prosli trebali su ispasti.

@Čika_Kure taj "brus" je tzv.catapult meri brzinu i svasta nesto
 
Svi kojima nije trebalo su izgubili, Francuska, Spanija, Portugalija. Nadam se da neće i Brazil veceras.
Bas bi bilo tragično da dobijemo Švajcarsku i ispadnemo zbog rezultata protiv Kameruna.
Kamerun bi zasluženo prošao jer bi u toj situaciji pokazao više i od nas i od Švajcaraca. Da ne pričamo o tome da po svemu prikazanom u prva dva kola apsolutno ne zaslužujemo prolaz. Ako pobedimo Švajcarsku može da se diskutuje.
 
Tako je.
Ako Kamerun pobedi zaslužili su milion % prolaz.
A mi do sada nismo ič zaslužili prolaz, pa ček i ako pobedimo Swiss, uvek je jača pobeda protiv ekipe koja je na prvom mestu FIFA liste.
 
Не исплати се Бразилцима да калкулишу овако, ако би изгубили од Камеруна, (лако) би могли да буду други у групи пу-пу далеко било, a онда на поменуте Португал и Шпанију. Боље нама да оставе тај тежак задатак.
 
Takodje nama kao da je najvece dostignuce samo da se kvalifikujemo za SP, posto to retko cinimo verovatno nam to bude dozivljaj kao da smo ga vec osvojili a ne i da trebamo da odigramo turnirski deo posle toga...
Retko? od poslednjih 5 igrali smo na 4.
 
Kvalifikacije
2022
1. Srbija
2. Portugalija
2018
1. Srbija
2. Republika Irska
2014
1. Belgija
2. Hrvatska
3. Srbija
2010
1. Srbija
2. Francuska
2006
1. Jugoslavija/Srbija i Crna Gora
2. Španija
2002
1. Rusija
2. Slovenija
3. Jugoslavija
1998
1. Španija
2. Jugoslavija
U baražu 12-1 protiv Mađarske.
1994
1. Rusija
2. Grčka
--. Jugoslavija (sankcije)
1990
1. Jugoslavija
2. Škotska
3. Francuska
1986
1. Francuska
2. Bugarska
3. Jugoslavija
1982
1. Jugoslavija
2. Italija
3. Danska
1978
1. Španija
2. Rumunija
3. Jugoslavija
1974
1. Španija
2. Jugoslavija
3. Grčka
Majstoricom u Frankfurtu Jugoslavija otišla na Svetsko prvenstvo u Nemačkoj.
...
 
Dobro da ne racunate i EP od kada smo samostalni...
Realno nismo grupnu fazu na SP prosli niti se kvalifikovali za EP zadnjih 20 godina sto dovoljno govori kolika smo sila u fudbalu...
Ni jedna generacija nam nije imala konituitet barem 3 vezana takmicenja u 4 godine sto smatram da je itekako bitno i dovoljno govori o kvalitetu (vodjenja) iste...

Prosto je fascinantno koliko iz celog onog posta mozete samo jednu stvar da registrujete i spinujete celu nauku oko iste.

I dalje mi nije jasno zasto i kako se neki nalozi pojave samo kada se sportska tema otvori, zatrpavaju temu, i onda nestanu do nekog sledeceg takmicenja...
Svaki put pitam moderaciju i svaki put nema odgovora... :)
 
Kvalitetan kadar RTS-a
 
Aca kao da je popio Xanax pod prisilom ali i dalje lupeta gluposti.
 
Niko ne prilazi niti se otvaraju... Kao da se kriju od lopte...
 
Koliko smo dobri na njihovoj polovini, toliko me prolazi neka jeza i strah čim lopta pređe na našu.

Edit: baš na ovo sam mislio
 
Jedini je koji može da potrči. On i Kostić, ovi ostali kao da su igrali utakmicu pre ove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno