Šta je novo?

Fifa 2003

Ljudi,kada malo usavrshite odbranu,gol ne mozhete da primite.Remplovanje je realnije nego ranije,ali ne uspeva bash svaki put.Ali,uz malo vezhbe,FIFA 2003 rula.Prichajte vi svi shta hocete,ali ovo je najbolji fudbal za PC ikada napravljen.Sad' shto je za mnoge pretezhak,pa kad izgube nekoliko utakmica za redom "kompjuter krade" to je druga stvar.Igrao sam ISS,i mislim da ni tamo kompjuter nije bash "nevinashce".A ni grafika u FIFI nije mnogo loshija,nego u toliko hvaljenom "Sony" fudbalu.Sad,shto se dlake mogu naci i u jajetu,to je vec druga pricha:)
 
nemoj da prichash ako ne znash...

ti ne mozesh da znash da li ja gubim ili ne,zar ne?

chak naprotiv pobedjujem bez problema,ali nije u tome stvar...tachno je da kad usavrshish odbranu mozesh da se odbranish,ali nisi u ravnopravnom polozaju i to je sranje

grafika nije mnogo loshija? od ISSa sa PSXa?
 
Ja sam igru nabavio pre neki dan,i u prvo vreme me ja "valjao" komp. kao nishta.Uzmem Real,igram protiv Valladolida,i on me "oladi" 3-0 na "professional" nivou.Ali ,posle nekoliko dana igranja,mnogo me tezhe pobedjuje,chak bih rekao retko.Naravno,da mi ne uspe svaki start,ili remplovanje,ali ni u stvarnosti to bash uvek ne uspeva.Primetio sam da je vrlo bitno sa kojim igrachem idem u start,jer svaki ima svoje ocene(karakteristike),koje utichu na efikasnost igre u odbrani. Shto se grafike tiche,necu da polemishem,nekome je lepsha u FIFI,nekome u ISS-u,to je subjektivna stvar.Samo tvrdima da su "kradje" minimizirane,i mislim da se ljudi najvishe zhale onda kada gube.Josh ne chuh da je neko rekao da mu smeta shto je lagano uklizao,lako remplovao,ili,ne daj bozhe,bez problema dao gol,u FIFI 2003.Sve to se u prethodnim FIFA-ma deshavalo.Mogao se dati gol i sa pola terena u WC-u 2002.Ovde to nije moguce,i ja smatram da je FIFA u mnogome evoluirala u odnosu na prethodne verzije.Da ima mesta za napredak,ima,ali,nisam ni mislio da nece biti FIFa-e 2004....
 
ZeeGerman je napisao(la):
Mislish!? Shto se kompa tiche, tu si upravu, ali probaj sa Once (ekipa iz Salvadora) da pobedish A.C. Milan! A shto se tiche igre "one on one", pa ti shinko nemash pojma (bez uvrede, naravno):D . U nedelju na Banjici ce biti odrzan veliki SWOS turnir (mesto gde je odrzan i WST 2002), pa dodji da vidish da tvoja tvrdnja nije tachna. Kakav CS i tamo neki Unreal, u fudbalu je stvar:D ! Da ne filozofiram, zainteresovani za turnir neka posete SWOS forum na KlanRUR-u!

poz':wave;

Ma nema problema,ali mi je drug koji igra te lige pokazao kako se uz par fora moze pobediti skoro svaki igrac swosa(ne oni bolji od njega,a ima ih malo).
 
Jaka Faca je napisao(la):
Ja sam igru nabavio pre neki dan,i u prvo vreme me ja "valjao" komp. kao nishta.Uzmem Real,igram protiv Valladolida,i on me "oladi" 3-0 na "professional" nivou.Ali ,posle nekoliko dana igranja,mnogo me tezhe pobedjuje,chak bih rekao retko.Naravno,da mi ne uspe svaki start,ili remplovanje,ali ni u stvarnosti to bash uvek ne uspeva.Primetio sam da je vrlo bitno sa kojim igrachem idem u start,jer svaki ima svoje ocene(karakteristike),koje utichu na efikasnost igre u odbrani. Shto se grafike tiche,necu da polemishem,nekome je lepsha u FIFI,nekome u ISS-u,to je subjektivna stvar.
ko ljudi gleda grafiku? dajte pogledajte game plej.
Samo tvrdima da su "kradje" minimizirane,i mislim da se ljudi najvishe zhale onda kada gube.
kradja ima hiljdau, ako me ne bude mrzelo mogu sve da napisem
Josh ne chuh da je neko rekao da mu smeta shto je lagano uklizao,lako remplovao,ili,ne daj bozhe,bez problema dao gol,u FIFI 2003.
pa kako da se zale ljudi kad je situacija obrnuta? ajde situacije 1 na 1 jos greska i moze da se popravi ako je lopta daleko od gola, ali kako hrkljus situacije da pobedis? recimo 4 na 4 u grupici udaraju jedan drugog, uvek komp izadje kao pobednik...
Sve to se u prethodnim FIFA-ma deshavalo.
pa zato si je jedino ti igrao, i jos par likova ovde... svi su iz tih razloga i govorili da je FIFA zeschi shit
Mogao se dati gol i sa pola terena u WC-u 2002.Ovde to nije moguce,
i sad treba svi da budemo srecni sto su onemogucili jedan od 152 baga...
 
e upravo to shto je Miroslav rekao...sad svi treba da budemo srecni shto su ispravili par bagova

nisu u stanju da naprave igru bash kako treba 5 godina,ali nema veze bitno je da evoluira...yeah right

ajde mi josh i nekako shto je kupujemo,dzabe je,ali legalno nikaad
 
FIfa je odlicna. Ima par manica ali sve je ok generalno. Jedan mali savet - igrajte sa 3 spica, neuporedivo je efikasnije. Evo cim se skinem sa neta idem u next door kod filipenka da se odvalimo cele noci do jutra od iste.
 
Ljudi,nauchite da igrate,i shvaticete da je FIFA cool.Ako hocete 100% realan fudbal,ima ga na TV-u kol'ko vam dusha ishte:) Ako josh imate i satelitsku,i haj,sreci nikad kraja:)
Mada,koliko je kradja bilo na Svetskom prvenstvu,FIFA je za to "malo dete",da se posluzhim tim izlizanim pleonazmom:)
Ko nece da igra FIFA-u,ne mora,samo neka se suzdrzhi od nesuvislih komentara,i prozivki na rachun "likova" koji je igraju.Eto,toliko,nemam nameru da se dalje raspravljam,idem da igram,znate vec shta:)
 
nisam ni rekao da je necu igrati, vec samo kazem da ima hiljadu mana, a ne kao ti da je i dalje branim vec 5 godina... fifa evoluira... pa nije kao da nesto bolje nije vec izmisljeno, samo mi je zao sto Konami nece da portuje ISS na pc...
 
Ja imam kopiju ISS Pro Evolution 2 i igram ga preko ePSXe emulatora, ali ipak je Fifa 2002WC bolja od njega (t.j. realnija). Uostalom kad govorite o realnosti igre, tek kada igrate protiv zivog protivnika mozete da vidite kakva je igra ustvari. Fifu 2002WC nisam mnogo ni igrao protiv AI vec iskljucivo protiv ljudi, jer je skroz drugi osecaj. Kada te AI ne nervira svojim varanjima, Fifa je odlican fudbal. Nisam jos probao 2003, ali nadam se da idu u pravom smeru.
 
<Mancha> je napisao(la):
Ja imam kopiju ISS Pro Evolution 2 i igram ga preko ePSXe emulatora, ali ipak je Fifa 2002WC bolja od njega (t.j. realnija). Uostalom kad govorite o realnosti igre, tek kada igrate protiv zivog protivnika mozete da vidite kakva je igra ustvari. Fifu 2002WC nisam mnogo ni igrao protiv AI vec iskljucivo protiv ljudi, jer je skroz drugi osecaj. Kada te AI ne nervira svojim varanjima, Fifa je odlican fudbal. Nisam jos probao 2003, ali nadam se da idu u pravom smeru.

word
AI jos uvek ne moze da bude realan protivnik.... ali protiv ljudi, to je prava stvar...

2003 je jos bolji od wc2002... za onoliko koliko je wc2002 bio bolji od 2002 :)
 
<Mancha> je napisao(la):
Ja imam kopiju ISS Pro Evolution 2 i igram ga preko ePSXe emulatora, ali ipak je Fifa 2002WC bolja od njega (t.j. realnija). Uostalom kad govorite o realnosti igre, tek kada igrate protiv zivog protivnika mozete da vidite kakva je igra ustvari. Fifu 2002WC nisam mnogo ni igrao protiv AI vec iskljucivo protiv ljudi, jer je skroz drugi osecaj. Kada te AI ne nervira svojim varanjima, Fifa je odlican fudbal. Nisam jos probao 2003, ali nadam se da idu u pravom smeru.
ISS2 je igra stara 50 godina, i ne znam kako mozes da je uporedjujes sa igrom koja je izasla pre 5 dana cheers
 
e Jaka Faco,ja ne moram da se suzdrzavam od komentara zato shto je to moje mishljenje

ti shto si zaglibio u verovanju da fifa rula,to je tvoj problem,ali ja imam pravo da iznosim svoje mishljenje,isto kao i ti tvoje

josh jednom da ponovim,nemam nikakve probleme da pobedim,tako da ti mozesh da tupish sa tim do sutra,ali ti ti nishta ne vredi
 
Ja sam je danas prvi putr probaoi kod ortaka i mogu reci da mi se svidja. Prilicno je bolja od prethodnih verzija, napredak je vidan, ali ako cemo iskreno jos su oni dalekoooooo od pravog fudbala.
 
Amon_Ra je napisao(la):
Ja sam je danas prvi putr probaoi kod ortaka i mogu reci da mi se svidja. Prilicno je bolja od prethodnih verzija, napredak je vidan, ali ako cemo iskreno jos su oni dalekoooooo od pravog fudbala.

Meni se iskreno ova fifa ne svidja.Poslednja koja je nesto valjala je bila fifa2002.Ova fifa ima prebrz gameplay sto mi ne odgovara(i na slow),i bag sa konfiguracijom tastera.Ja podesim da mi brzo trcanje bude W,i ono jednu utakmicu bude W,ali se posle samo od sebe promeni na Q,pa moram da ponovo konfigurisem tastere(iako u konfiguricaciji i dalje stoji W za trcanje),pa onda radi....i tako u krug.
 
ne znam kako ti je ovo brzo, bas je realna brzina...

to za kontroler je malo cudno, mada te ne shvatam... ako kontroler konfigurises nakon startovanja neke utakmice, sezone i itd, on ce se resetovati. moras odmah po ulasku u igru odrediti kontroler iz options menija i odabrati save settings opciju
 
Venom je napisao(la):
e Jaka Faco,ja ne moram da se suzdrzavam od komentara zato shto je to moje mishljenje

ti shto si zaglibio u verovanju da fifa rula,to je tvoj problem,ali ja imam pravo da iznosim svoje mishljenje,isto kao i ti tvoje

josh jednom da ponovim,nemam nikakve probleme da pobedim,tako da ti mozesh da tupish sa tim do sutra,ali ti ti nishta ne vredi
Moje je mishljenje da je FIFA najbolji fudbal na PC-ju.Ako znash za neki bolji(mada koliko znam drugih i nema) slobodno mi preporuchi,pa ako je bolji od FIFA-e,rado cu ga igrati "dok se ne rastope boje".
Shto se "tupljenja" tiche,to je toliko prizemna opaska,da i ne zavredjuje bilo kakav komentar.Ako pobedjujesh,bravo za tebe,poshto je FIFA "shit",koji si savladao za jako kratko vreme,mozhesh da se zavalish u fotelju,i da ochekujesh konverziju ISS-a 2 za PC.Pa kad se (ako se) i to pojavi,mozhesh da zapochnesh novu pljuvachinu,tipa"ja sam "razvalio"igru,glavni sam baja,ali je igra zheshci shit".Apsolutno mi nisu jasni ljudi,mazohistichkog opredelenja.Ako mislish da je neshto loshe,jednostavno ga odbaci,a ne tu igrash od jutra do sutra,a ovamo pljujesh po tome.Mene kad zhuljaju cipele,ja ih ne nosim,nego kupim druge..Ko razume shvatice:)
 
Miroslav je napisao(la):
ne znam kako ti je ovo brzo, bas je realna brzina...

to za kontroler je malo cudno, mada te ne shvatam... ako kontroler konfigurises nakon startovanja neke utakmice, sezone i itd, on ce se resetovati. moras odmah po ulasku u igru odrediti kontroler iz options menija i odabrati save settings opciju

Sve namestam iz glavnog menija(bas kao sto ti kazes),ali se dogadja ono sto sam naveo.Inace,cini mi se da tokom utakmice ne mozes da podesavas tastere za kontrolu.
 
Jaka Faca je napisao(la):
Moje je mishljenje da je FIFA najbolji fudbal na PC-ju.Ako znash za neki bolji(mada koliko znam drugih i nema) slobodno mi preporuchi,pa ako je bolji od FIFA-e,rado cu ga igrati "dok se ne rastope boje".
Shto se "tupljenja" tiche,to je toliko prizemna opaska,da i ne zavredjuje bilo kakav komentar.Ako pobedjujesh,bravo za tebe,poshto je FIFA "shit",koji si savladao za jako kratko vreme,mozhesh da se zavalish u fotelju,i da ochekujesh konverziju ISS-a 2 za PC.Pa kad se (ako se) i to pojavi,mozhesh da zapochnesh novu pljuvachinu,tipa"ja sam "razvalio"igru,glavni sam baja,ali je igra zheshci shit".Apsolutno mi nisu jasni ljudi,mazohistichkog opredelenja.Ako mislish da je neshto loshe,jednostavno ga odbaci,a ne tu igrash od jutra do sutra,a ovamo pljujesh po tome.Mene kad zhuljaju cipele,ja ih ne nosim,nego kupim druge..Ko razume shvatice:)

tupish- uopshte nije prizemna opaska...zashto?

zato shto si pet puta ponovio kako 'oni koji ne znaju da igraju,nek ne prichaju da AI vara',na shta sam ti ja isto toliko puta ponovio da to nije tachno......ali ne! kako je to prizemna opaska...ccc...ko je ovaj klinac!?....kako je prizeman....ti ne zasluzujesh odgovor...

ti ochigledno imash neki problem,s' obzirom da ja nigde nisam rekao da je fifa shit,nego uglavnom da ne mogu da naprave igru koja valja za pet godina

pljuvanje? nemoj sve tako emotivno da shvatash...ne dobijash pare od EA,zar ne?
 
Ok,poenta moje priche je u tome,da vecina ljudi ne istrazhi dovoljno igru,a vec pochne da je pljuje.Koliko god da je nerealna,FIFA je ipak prilichno kompleksna,tako da realan sud ne mozhesh doneti posle par sati igranja,osim ako ne nastupash sa predrasudom,tipa"FIFA,a znam,to je onaj fliper fudbal,sa loshim AI-em".FIFA svakako ima mana(neke su prilichno iritirajuce),ali je interesantno da niko ne pominje shta mu konkretno smeta.Meni je smetalo loshe(skoro nemoguce) uklizavanje,pa sam malo vezhbao,i to popravio,i sad malo bolje i uklizavam i remplujem.Provalio sam kako se dribla,kako se izvode slobodnjaci,kako se daju golovi iz korne i posle prodora sa krila,itd,itd. I zaista,kad se sve sabere i oduzme,IMA BAGOVA u FIFI 2003,ali,je ovo do sada najigriviji,i najzabavniji fudbal koji sam ja imao prilike da igram na svom rachunaru.Mislim da vrline preovladjuju nad manama,i da FIFU 2003 vredi igrati.Vecinu "AI kradja" chovek mozhe preduprediti,ako provali kako kompjuter "razmishlja".U ostalom to je bilo moguce u svim FIFA-ma do sada,pa je moguce i u ovoj.I,ne,ne primam pare od EA.,samo se trudim da budem realan,i da prvo analiziram,a onda donosim zakljuchke,i ocenjujem.
 
Jaka Faca je napisao(la):
,ali,je ovo do sada najigriviji,i najzabavniji fudbal koji sam ja imao prilike da igram na svom rachunaru.
juce ti bas nesto nije bilo zabavno... kompjuter krade, nisam pritisnuo keeper charge, manchester je favorizovan... :D :D :D :D :D
 
Gresis Miroslave, nije Manchester favorizovan, vec cela premijer liga kao i budjava im reprezentacija.

Inace najbolje ocenjeni fudbaler u celoj igri je ----- RIO FERDINAND !!!FX ctp; ctp; boom :whip Kad tad nisam deinstalirao fifu nikad necu !

Inace uopste vas ne razumem, one koj ne mogu da pobede u fifi ??? Sta je tu tako strasno priznati da se gubi od kompa ? Pa i ja sam vise puta ovde molio za pomoc za neke igre (mafia i sl.)

Inace ova fifa je najsavrseniji fudbal za PC do sada. A oni kojima je prebrza - samo sa normal spustite na slow i ici ce kao Fifa 2002WC. Meni inace normal savrseno odgovara. Porvatak na stare dane.

Inace povodom primedbe da ne moze u stvarnosti da se momentalno menja pravac kretanja, taj ko je rekao ocito nije igrao ovu fifu jer treba vreme za promenu pravca cak i usred trcanja, a kamoli posle starta.
 
Brutalan Zlica je napisao(la):
Gresis Miroslave, nije Manchester favorizovan, vec cela premijer liga kao i budjava im reprezentacija.
ma igrao sam ja i za arsenal pa je isto... bitno je biti priseban i odigrati dobro :)
 
Miroslav je napisao(la):
juce ti bas nesto nije bilo zabavno... kompjuter krade, nisam pritisnuo keeper charge, manchester je favorizovan... :D :D :D :D :D

Kolega,mogu ti reci samo "Ceracemo se josh"FX
 
Ok, nabavio sam i ovu i probao protiv zivih protivnika, i stvarno je odlicna. Cini mi se da je jos malo pojednostavljena kontrola u odnosu na wc2002, ali igriva je, zabavna i solidno realna, tako da definitivno vredi uzeti. Napreduju...
 
FIFA svakako ima mana(neke su prilichno iritirajuce),ali je interesantno da niko ne pominje shta mu konkretno smeta.

prelistaj malo,napomenuo sam...ali ajde opet

vecina stvari koje nerviraju su u stvari u vezi sa neverovatno nerealnim kretanjem protivnichkih igracha...evo na primer B.Zlica reche

Inace povodom primedbe da ne moze u stvarnosti da se momentalno menja pravac kretanja, taj ko je rekao ocito nije igrao ovu fifu jer treba vreme za promenu pravca cak i usred trcanja, a kamoli posle starta

ovo je tachno,ali vazi samo za tvoje igrache...ti kao trchish u jednom smeru,i recimo krenesh da trchish suprotno,igrach ce malo da zastane okrene se i tek onda krene da se krece.I to sve samo ako ne sprintash,a ako josh drzish E,necesh se zaustaviti shest dana,shto je u sushtini OK.

E,sad ovo sve naravno ne vazi za tvoje protivnike,koji iste sekunde se ne znam kako okrecu i krecu prema igrachu kojem si dodao.

Da ne napominjem,da verovatno chitaju misli,pa ako krenesh napred uzece ti loptu,a ako dodash,desno na primer,preseci ce je...sve naravno u vezi za njihovom neverovatnom brzinom.Zbog toga tvoji pokreti ce uglavnom biti,primish loptu,malo stanesh,okrenesh se za 360 stepeni pa dodash. Ima toga josh koliko hocesh,mrzi me da kucam


NAJBOLJI FUDBAL NA PCu?

Mozda,u stvari verovatno,ali to me ne zadovoljava vishe...kao shto rekoh pet godina ne mogu da ga naprave kako valja...evo ti samo shta si ti rekao

Vecinu "AI kradja" chovek mozhe preduprediti,ako provali kako kompjuter "razmishlja".U ostalom to je bilo moguce u svim FIFA-ma do sada

da znash....ali meni je to vec dosadno...pogledaj samo ocene igracha,svaki put isto sranje

drugim rechima,iznajmi PSX :-D
 
Smorili ste sa tom pricom, nego jel neko zna neki dobar sajt sa skinovima za novu fifu. Mreza i lopta su nikad gore odradjeni...
 
Ne samo da cu da iznajmim PSX,nego cu da si kupim isti:)
A shto se FIFA-e tiche za mene je to "stara vest".Kome se svidja,svidja,kome je dosadno,shta da se radi.Odigrao sam bash dosta utakmica,i nije mi josh uvek dosadila.Ali,ja jedino i igram CM3,FIFA-u,NBA live,NHL,i josh po neku pucachinu,i simulaciju vozhnje.To mi je "red vozhnje" za godinu dana.A ni FIFA-u bash nisam igrao po ceo dan,kao nekada,stizhu me izgleda godine:)
 
Smooooooorila vise, cas svemirski dodaci (trag lopte u WC), cas odvratna mreza i lopta, vreme je za nesto noooooooovo!
BOLJE MOZE TO MNOGO BOLJE!
 
Fifa je totalni idiotizam i to:

Stavili su da se udarac glavom i istrcavanje golmana kontrolise samo jednim tasterom i kada protivnik izvodi korner onemoguceno ti je izbijanje lopte glavom, jer ako slucajno ne pogodis loptu, golman ce biti negde na pola sesnaesterca i tada ti svaka budala moze da ti gol!
Uzas i sramota.
Odavno se nisam ovako iznervirao, niti patio sto sam da pare za dva diska.

Ali ne igram je vise, pa me glava ne boli!
 
Nazad
Vrh Dno