Šta je novo?

Fifa 2003

iNCUBUs

Čuven
Učlanjen(a)
08.01.2002
Poruke
580
Poena
619
zar niko nije probao demo? :D

ja jesam i moram da priznam da je osecaj potpuno drugaciji, jos je realnija od WC 2002...
 
a ona je realna u P***** m****** :D

btw, gde ima demo?
 
Ima na kraju da ispadne da je jos realnija od pravog fudbala:D :D :D
 
ja sam probao i ocajna je !!! sve je isto ostalo po pitanju grafike ,u demou mozes samo da igras u 640x480... ctp;
isto sranje drugo pakovanje ;)
 
Na KI su slicice bile cool.Navijaci su mnooogoo bolje uradjeni kao i Davids iz Juventusa.

Ma bice do jaja ova fifa po pitanju grafike,a sto se ostalog tice mmph.....
 
Znam da sam dosadan i da ovo postaje reklama i spam, ali ako hocete realnost za***ite fifu i igrajte SWOS!
 
teofilovic je napisao(la):
Na KI su slicice bile cool.Navijaci su mnooogoo bolje uradjeni kao i Davids iz Juventusa.

Ma bice do jaja ova fifa po pitanju grafike,a sto se ostalog tice mmph.....


E da, bas mi znaci to sto ce Davids mnogo bolje biti uradjen...:p
Pustite te gluposti ljudi, oni nikako da poprave ostale(mnogo bitnije) stvari u toj fifi. Malo je nasminkaju i onda na sva zvona kako je najbolja i najigrivija do sada blah blah blah...
 
U pravu si!A to sto se niko ne seti da poboljsa GLUPOG golmana koji je jos na nivou onog iz fife 98 nema veze.......
Al dobro ako su uspeli da naprave davidsa mozda ce se setiti i golmana:D ;)
 
skinuo sam ja demo.....pa...er..nemam pojma shta da vam kazem

najbolja fifa verovatno jeste tj. bice,ali najbolji fudbal ni blizu

josh uvek mnogo stvari koje izludjuju
 
ZeeGerman je napisao(la):
Znam da sam dosadan i da ovo postaje reklama i spam, ali ako hocete realnost za***ite fifu i igrajte SWOS!

Dobra fora :D:D
 
ZeeGerman je napisao(la):
Znam da sam dosadan i da ovo postaje reklama i spam, ali ako hocete realnost za***ite fifu i igrajte SWOS!

Swos nema veze sa realnoscu.A kada se nauce neke fore mozes komp da razvalis,a i druge(sto se tice fora tu je i svaku fifu premasila).
 
Zato ja uvek kazhem da,ako hocete realnost,igrate CM3 :)
 
ZeeGerman je napisao(la):
Znam da sam dosadan i da ovo postaje reklama i spam, ali ako hocete realnost za***ite fifu i igrajte SWOS!

:D

Pozdrav!

p.s. driv, pa mi se u necemu slazemo :)
 
Jaka Faca je napisao(la):
Zato ja uvek kazhem da,ako hocete realnost,igrate CM3 :)
pa Lazio ne moze da bude sampion!!! kakva bre realnost, brzo menjas misljenje :D
 
Kad' sam rekao CM3,nisam mislio na CM/01-02 season:)
 
Jao. Skinuh demo i ono je gore od Fife '96.
Ne znam shta mu uradishe, ali je igra totalno izgubila ono shto je 2002-jku vezivalo za ISS Pro, tako da je ovo sad totalna nebuloza. Chak je i grafichki losha...
 
driver je napisao(la):
Jao. Skinuh demo i ono je gore od Fife '96.
Ne znam shta mu uradishe, ali je igra totalno izgubila ono shto je 2002-jku vezivalo za ISS Pro, tako da je ovo sad totalna nebuloza. Chak je i grafichki losha...
a sta ju je to pa vezivalo za ISS?
 
uf to je i moj utisak

mislim nije 2002 bila ni blizu dobra kao ISS,ali bar si neki odredjeni osecaj pravog fudbala imao,mogao si da izvedesh neku brzu kontru itd.

ovde opet imam onaj osecaj da chim se priblizim protivniku na 5 metara moram da stanem i bezim od njega

mislim koja je poenta fudbala,kad protivnici pretrche napred-nazad 10 metara za 2 sekunde.Znachi trchi u jednom smeru i ti kad dodash nekom samo ose okrene za 180 stepeni i pretrchi 10 metara za sekund.......smeshno
 
Miroslav je napisao(la):
a sta ju je to pa vezivalo za ISS?

Pa sad hocesh da kazesh da nema uopshte veze sa ISSom ?
Prvi put su igru usporili i vishe se ne igra tenis po terenu. Ubachena je jachina udarca u zavisnosti koliko drzish taster kod svih vrsta shuteva, kretanje igracha su takodje usporili tako da su stvarno lichili na prave pokrete. Golmani su stvarno bolji u odnosu na prethodne verzije. Postojao je neki osecaj ISSa, mada ne potpun, ali ipak je bio veliki pomak u odnosu na sve fife pre toga koje su chiste arkade.
 
driver je napisao(la):
Jao. Skinuh demo i ono je gore od Fife '96.
Ne znam shta mu uradishe, ali je igra totalno izgubila ono shto je 2002-jku vezivalo za ISS Pro, tako da je ovo sad totalna nebuloza. Chak je i grafichki losha...

Graficki je losa zato sto moze samo u 640*480 koji izgleda ruzno svugde sem na 14", a verovatno nemas ni graficku sa bumpmap shaderima i vertex anizotropicom, sto sam zakljucio iz tvojih drugih postova :D
 
driver je napisao(la):
Pa sad hocesh da kazesh da nema uopshte veze sa ISSom ?
Prvi put su igru usporili i vishe se ne igra tenis po terenu. Ubachena je jachina udarca u zavisnosti koliko drzish taster kod svih vrsta shuteva,
ali su zato omogucili da se sutira iz neverovatno nenormalnih pozicija bilo kojom jacinom suta
kretanje igracha su takodje usporili tako da su stvarno lichili na prave pokrete.
jes ti nekad gledao kako se igraci krecu i pokusao da uporedis tsa fifinim "pokretima"
Golmani su stvarno bolji u odnosu na prethodne verzije.
ma daj bre de bolji... smejurija... golman je imao najbolji AI u fifi 97, kako je promicalo vreme, sve je gore i gore bilo...
Postojao je neki osecaj ISSa, mada ne potpun, ali ipak je bio veliki pomak u odnosu na sve fife pre toga koje su chiste arkade.
naravno da je postojao osecaj ISS-a, ipak su i jedan i drugi "soccer", samo sto je fifa mozda nekih 10% ISS-a :) mada ova nova obecava, ima glupih stvari ali su zaista napravili pomak
 
nisu napravili pomak nego su nazadovali poprilichno

dobro neke stvari su popravljene,ali vishe su stvari usrali tako da su nazadovali
 
Ne znam shta da kazhem.Danas sam nabavio "full" verziju FIFE(2 CD-a),i igra je strava!! Najbolja FIFA do sada.Ima josh mana,ali uz manje dorade,moci ce da stane uz rame ISS-u.Iss,je ipak ISS,ali ni ovo nije loshe,bar po mom mishljenju.
 
klizeci startovi su katastrofa, kao i "remplovanje"
 
Fora za remplovanje ja da drzhish "sprint" dugme,a ne da ga kao ranije periodichno pritiskash.I kad dodjesh u lininju sa protivnichkim igrachem,ili josh bolje,malo ispred njega,pritisnesh pucanje.
Uklizavanje jeste tezhe nego ranije,ali nakon malo vezhbe,mozhe se chak ispravno uklizati i sa ledja."ponavljanje je majka mudrosti".100,200 utakmica,i ima da klizash ko Nesta:)
 
Brutalan Zlica je napisao(la):
Graficki je losa zato sto moze samo u 640*480 koji izgleda ruzno svugde sem na 14", a verovatno nemas ni graficku sa bumpmap shaderima i vertex anizotropicom, sto sam zakljucio iz tvojih drugih postova :D

Ma jeste, ja sam vuna pa ne znam da provalim kada je neshto ruzno.
Igrachi su mnogo ruzniji, krecu se nekako chudno, a i sve je nekako praznije nego u 2002 fifi...
 
A jel se secate kakvih je sranja bilo napisano o Windowsu XP?? Pa ispade najjachi OS?

Samo mi recite da li je izashla finalna verzija, odmah sutra idem kod Milketa (local guy) da je kupim.

A shto se tiche driverovih postova, zbog poshtovanja prema 'legendi foruma' uzdrzacu se od daljih komentara, ali moram da kazem da ISS nije realan fudbal (u NAJMANJU ruku)
 
Jaka Faca je napisao(la):
Fora za remplovanje ja da drzhish "sprint" dugme,a ne da ga kao ranije periodichno pritiskash.I kad dodjesh u lininju sa protivnichkim igrachem,ili josh bolje,malo ispred njega,pritisnesh pucanje.
Uklizavanje jeste tezhe nego ranije,ali nakon malo vezhbe,mozhe se chak ispravno uklizati i sa ledja."ponavljanje je majka mudrosti".100,200 utakmica,i ima da klizash ko Nesta:)
da bas je jednostavno, mogu reci da je opet kradja, on mene odara sa ledja remplovanjem i uzima mi loptu kad god hoce, ali ja nikada, cak moj igrac padne u 50% slucajeva
 
The pocetnik je napisao(la):
Swos nema veze sa realnoscu.A kada se nauce neke fore mozes komp da razvalis,a i druge(sto se tice fora tu je i svaku fifu premasila).

Mislish!? Shto se kompa tiche, tu si upravu, ali probaj sa Once (ekipa iz Salvadora) da pobedish A.C. Milan! A shto se tiche igre "one on one", pa ti shinko nemash pojma (bez uvrede, naravno):D . U nedelju na Banjici ce biti odrzan veliki SWOS turnir (mesto gde je odrzan i WST 2002), pa dodji da vidish da tvoja tvrdnja nije tachna. Kakav CS i tamo neki Unreal, u fudbalu je stvar:D ! Da ne filozofiram, zainteresovani za turnir neka posete SWOS forum na KlanRUR-u!

poz':wave;
 
Miroslav je napisao(la):
da bas je jednostavno, mogu reci da je opet kradja, on mene odara sa ledja remplovanjem i uzima mi loptu kad god hoce, ali ja nikada, cak moj igrac padne u 50% slucajeva

TO!

tipichno fifa varanje
 
Nazad
Vrh Dno