Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

@Borat ne znam ciji je, ali pouzdani su, kazem ja sam kod njih ostavio oko 50eur, tj Unity I FIFA, I nijedan problem nisam imao, sve je instant, pazari neku jeftinu igru cisto da se uveris da su pouzdani :)
 
Jel su ovi nesto patchovali gameplay? Izgleda mi igra malo sporija, sa nekim novim animacijama, sve u svemu dosta bolje na prvu loptu
 
I ne prolazi vise onaj "Near Post Finesse Shot" koji je prije 100% bio gol.
 
Ja cesto sutiram u blizi ugao, i stekao sam utisak da za nijansu vise prolazi, ali nekako i umeju golmani bolje da odreaguju
 
Ja cesto sutiram u blizi ugao, i stekao sam utisak da za nijansu vise prolazi, ali nekako i umeju golmani bolje da odreaguju
Taj sut je ove godine OP, medjutim koliko sam ja igrao u zadnje vrijeme izgleda da su golmani uglavnom bolje pozicionirani nego prije.
 
Kako dolazite do fifa novcica? Ja jedva sakupio 40.000,ne kapiram kad procitam da neko ima i po par miliona?
 
Hehe,to kod mene ne prolazi,cim neko krene u dribling odmah gubi loptu =P
 
Potvrdjujem, najefikasnije ih je ispratiti iza ledja sa nekim veznim igracem i to je to
 
Potvrdjujem, najefikasnije ih je ispratiti iza ledja sa nekim veznim igracem i to je to
Kako se napada to sa ledja ?!Sa Jockey ili kako vec?Meni tako najlakse uzimaju loptu!
Ponekad naletim na likove kojima doslovno ne mozes nista ,sijeku pasove,otimaju loptu samo tako !
 
Kako se napada to sa ledja ?!Sa Jockey ili kako vec?Meni tako najlakse uzimaju loptu!
Ponekad naletim na likove kojima doslovno ne mozes nista ,sijeku pasove,otimaju loptu samo tako !

Veznjakom trcis za protivnikom i ne ides mu direktno sa ledja nego malo sa strane (da ga ne bi skrsio) i brzo tapkas na B (Standing Tackle), ako zadrzis onda ce poceti vuci igraca i pasce. Znaci samo push, nikako pull (jedino kad nema druge).

Ako hoces da ti ne uzimaju loptu tako moras mijenjati pravac, ne mozes samo ravno trcati, malo pace control, okretanja i slicno.
 
Poslednja izmena:
Veznjakom trcis za protivnikom i ne ides mu direktno sa ledja nego malo sa strane (da ga ne bi skrsio) i brzo tapkas na B (Standing Tackle), ako zadrzis onda ce poceti vuci igraca i pasce. Znaci samo push, nikako pull (jedino kad nema druge).

Ako hoces da ti ne uzimaju loptu tako moras mijenjati pravac, ne mozes samo ravno trcati, malo pace control, okretanja i slicno.

Ima takvih igraca koji citaju igru tako da 2 pasa ne mogu da sastavim,znaci jednostavno rade sta hoce,neki dan mi tip dao 2 gola ,lobovao golmana iz coska ,ovaj se nije pomjerio !

Kad igram odmah vidim ko je NooB kao i ja ! Ljubav ,kasalj i NooBizam se ne mogu sakriti ! hahahahah
 
Ti golovi iz coska su uglavnom skriptovani. To je lako provaliti, jer golman uglavnom ne zna sta radi kad odatle primi gol.
 
Ma golman se nije pomakao oba puta !Gledam YT ,AirJapes sad forsira te fore ! :)
 
Treba da kupim fifu 15 acc,koristen ,ima brdo ugovora ,preko 630 ,onoh od 13 utakmica,fitnesa i sl za neku bagatelu !
da li moze ovaj da povrati acc ako izmjenim pass na mailu i na Originu kao i SQ ?
Mogu li skroz da promjenim mail kojim se loguje na Origin ?
 
Treba da kupim fifu 15 acc,koristen ,ima brdo ugovora ,preko 630 ,onoh od 13 utakmica,fitnesa i sl za neku bagatelu !
da li moze ovaj da povrati acc ako izmjenim pass na mailu i na Originu kao i SQ ?
Mogu li skroz da promjenim mail kojim se loguje na Origin ?

Tako sam ja uradio ima jedno 2 godine, promijenio ono sigurnosno pitanje mailove i sve. Međutim momak je bio fer pa se nisam ni bahtao sa tim...
 
Bilo je problema sa SQ ,u Originu promjenim SQ bez problema ( znao sam staro SQ) ali u Futu mi trazi odgovor na staro pitanje i kada ga ukucam kaze da je incorect ?!
Onda su mi ostala 2 pokusaja i odem na live chat sa EA i tamo mu lik kaze da pobrisem cache sto sam i uradio ali nije to bilo !opet odem na live chat i neka treba mi kaze
da moram da ispucam svih 5 pokusaja i onda mi se otvori da ukucam novo sigurnosno pitanje i novi odgovor ! :)
 
Pa jesi li uspeo na kraju ?
Naravno,sljaka sad bez problema !
Sad polako krcim taj nalog i prebacujem pare na moj !
Bilo je nekih igraca vrijednih ,Bony recimo Narandzasta kartica oko 20 000 !
Imam i ugovora onih od 13 utakmica preko 700 ,pa polako prodajem
pa prebacujem na moj acc. ! :)


P.S.

poslao sam sa drugog acc. gift za promjenu imena kluba ali ga nema ili ja ne znma da ga nadjem?!

Kad sam ga slao pise da ce kad udjem u taj nalog na koji sam poslao sam da mi ponudi promjenu imena

ali se to ne desava ?!
 
Poslednja izmena:
Dobro je da si sredio
Inace, moja sreca u kesicama je ravna nuli, otvorio sam 3x 50k kesica sto se dobija na turnirima, najbolja karta neki tots golman iz olimpijakosa i obican matuidi, plus kesice sto sam kupio, tu tek nisam dobio nista, tako da sam batalio
Sad trazim kako da kupim neke coinse ili acc sa istim, jel prodaje neko?
 
A sta ce vam coinsi, pa igraci su nikad jeftiniji. Jedna dve sezone i mogu da se kupe odlicni igraci. Cak sam i ja kupio Mesija iako sam mislio nema sanse.

Inace jel ste igrali ikada protiv jaceg tima [emoji41]
Naravno klinac je izasao u 50. minutu.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432561429990.jpg
    uploadfromtaptalk1432561429990.jpg
    683.2 KB · Pregleda: 65
Druze idi na ovaj sajt, vidim da su izbacili I cene u dinarima sto je jako zanimljivo :D http://www.instant-gaming.com/en/401-buy-key-origin-fifa-15/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop Ja sam kod njih kupio AC Unity I FIFU, sve je super I sve je instant, tako da nemas problema :)

Izvini, na koji nacin si kupovao igru ? Si koristio neku internet Visa karticu (Banca Intesa npr.), paypal ili... ? Nikad nisam kupovao i iskreno ne znam koji je najbolji metod za kupovinu, pa pitam
 
A sta ce vam coinsi, pa igraci su nikad jeftiniji. Jedna dve sezone i mogu da se kupe odlicni igraci. Cak sam i ja kupio Mesija iako sam mislio nema sanse.

Inace jel ste igrali ikada protiv jaceg tima [emoji41]
Naravno klinac je izasao u 50. minutu.
Ma igraci nikad jeftiniji, slazem se, imam sad 3 vrhunska tima, koja pre ovih price range ne bih kupio za 2 godine, ali opet postoje neki IF igraci koje bih voleo, koji su i dalje po 80k+ sto nije malo, onda tu je tots markizio za kojeg bi bubreg dao, al niko nece bubreg a 400k nemam, pokusao sam da okusam srecu sa kesicama, zesce sam se pokajao, od kad sam krenuo da igram ut nijednog malo skupljeg igraca nisam dobio, IF je misaona imenica za mene...
 
Da li postoji nacin da prijavim random "joystick" i mapiram komande ? Promjernio sam drivere na x360 controlleru i sada nije prepoznat u igrama po defaultu ali ne vidim nacina u igri kako da dodjelim funkcije na gamepad.

Ne moraju stikovi biti upotrebljeni, mogu koristiti kretanje i da dpad-u.
 
Poslednja izmena:
Izvini, na koji nacin si kupovao igru ? Si koristio neku internet Visa karticu (Banca Intesa npr.), paypal ili... ? Nikad nisam kupovao i iskreno ne znam koji je najbolji metod za kupovinu, pa pitam

Ja sam platio preko skrilla (isto cudo ko paypal, samo je razlika sto nema charge fees kada kupujes sa skrill account-om, inace moze bilo koja kartica ili paypal, sta god... A ovo charge fee nije veliki fazon pola eur, ali ja volim da ustedim ako se moze ustedeti [emoji2]
 
Nazad
Vrh Dno